- stanovi MARČELJI lođa

  • Za upit "stanovi marčelji lođa" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.061 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvoetažni
    • drvarnica
    • park
    • roh-bau
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARČELJI, 213.000 €, 72,26 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju idealan obiteljski stan smješten na mirnoj i ugodnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja poput trgovina, škole, vrtića i javnog prijevoza. Stan se nalazi u manjoj i novijoj zgradi, što osigurava mir, privatnost i ugodnu atmosferu stanovanja. Raspored stana:....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 300.000 €, 151,28 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasan dvoetazni stan na Marčeljima,koji se sastoji od četiri spavaće sobe,dnevnog boravka,kuhinje,dve lođe i dvije kupaone. Na donjoj etazi se nalazi dnevni boravak sa izlazom na lođu,kuhinja sa blagavaonom,jedna spavaća soba sa izlazom na svoju lođu,te kupaona.Na gornjoj etazi....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 175.500 €, 59,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

VIŠKOVO STAN 2S+DB NOVOGRADNJA Unašoj ponudi stan 2S + DB (desni) 1 kat ? sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonice, balkona i lođe. Stanu pripada jedno parkirno mjesto. Visoki standardi gradnje: Dierre -Protuprovalna ulazna vrata, REHAU PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 215.000 €, 50,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, Marčelji, prodajemo stan površine 50 m2, dvosoban s dnevnim boravkom i lođom. Stan je na 3. katu novije građene zgrade, južne orijentacije, s panoramskim pogledom. U vlasništvu jedno parkirno mjesto i drvarnica. Zgrada ima uporabnu dozvolu. Za više informacija i ogled nekretnine....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 218.000 €, 49,80 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u Marčeljima na Viškovu, u sklopu manjeg stambenog objekta, prodaje se moderno uređen i potpuno namješten stan površine 49.80m2. Smješten je na drugom, ujedno i posljednjem katu zgrade, što jamči dodatni mir i privatnost. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr