• GoHome Professional
stanovi MAKARSKA lođa 1.kat - GoHome
  • stanovi MAKARSKA lođa 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi MAKARSKA lođa 1.kat

  • Za upit "stanovi makarska lođa 1.kat" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.525 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 215.180 €, 61,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderan dvosoban stan s velikom lođom novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten na prvom katu suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 283.518 €, 74,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja Makarska 2s stan 82,60 m s balkonom i pogledom na more Na prvom katu kvalitetne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji iznad magistrale, smješten je ovaj lijepo osmišljen dvosobni stan koji pruža osjećaj lakoće, svjetla i ugodnog svakodnevnog života.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska lođa 1.kat'
219.747 €
183.500 €
330.160 €
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,19 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderan i funkcionalan dvosoban stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji, idealnoj za ugodan život ili kvalitetnu investiciju. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, od kojih glavna ima vlastitu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je jednosobni stan smješten na prvom katu moderne stambene zgrade u izgradnji, u mirnom dijelu Makarske. Zgrada ukupno broji šest stambenih jedinica i opremljena je dizalom, a završetak radova planiran je za proljeće 2026. godine. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 233.065 €, 67,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan S3 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi na prvom katu zgrade, jugozapadne orijentacije, s obiljem prirodnog svjetla i prekrasnim pogledom na more. Površina i raspored: - 66,59....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 306.915 €, 88,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan S3 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor.Poseban je naglasak na prostranu lođu od 17,05 m² s prekrasnim pogledom na more, koja pruža idealan prostor za opuštanje i uživanje u mediteranskom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 276.360 €, 64,44 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrhunski projektiran dvosoban stan oznake S3, smješten na prvoj etaži moderne stambene zgrade u izgradnji u mirnom dijelu Makarske. Stan spaja prostranost, kvalitetu i funkcionalnost ? rijetkost na jednoj od rijetko dostupnih lokacija, idealno za obiteljski život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.000 €, 67,23 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

SNIŽENO! Prodaje se stan u Makarskoj, u manjoj stambenoj zgradi na prvom katu trokatnice u Makarskoj. udaljen cca 800 m od mora i plaže. Ova nekretnina pruža funkcionalan prostor s prostranom kvadraturom, što omogućuje ugodan boravak i lako prilagodbu različitim životnim stilovima.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 173.204 €, 46,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se moderni apartmani blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s prekrasnim panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 283.518 €, 74,61 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Makarska ? Dvosobni stan 82,60 m² s balkonom i pogledom na more Novogradnja Makarska ? 2s stan 82,60 m² s balkonom i pogledom na more Na prvom katu kvalitetne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji iznad magistrale, smješten je ovaj lijepo osmišljen....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 236.463 €, 79,35 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Predmet prodaje je komforan dvosoban stan površine 79,35 m2 u mirnom kvartu sa svim sadržajima nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Nekretnina je od mora udaljena 600 m, odnosno od centra grada 1100 m. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade bez lifta i sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 307.000 € na 339.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 339.000 €, 85,20 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 318.000 €
28.03.2026 - 307.000 €
22.04.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan nalazi se na prvom katu zgrade u novom stambenom kompleksu u mjestu Blato na Makarskoj rivijeri, svega oko 150 metara od mora. Stan predstavlja odličan izbor za život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Ukupne neto površine 85.20 m², stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 407.640 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Makarske, u naselju Makar, smješten je projekt Vista Mare Residence ? suvremena stambena zgrada koja objedinjuje moderan dizajn, visoku kvalitetu gradnje i mediteranski način života. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, povezana liftom, te uključuje....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, Na upit, 67,59 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma Erceg Immobilia stoga kupac ne plaća porez na promet nekretnina. NEMA AGENCIJSKE PROVIZIJE! Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u višestambenoj zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji u centralnom dijelu grada. Dostupni su stanovi ukupne površine 67,59m2 smješteni....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!