- stanovi LOVREČICA novogradnja

  • Za upit "stanovi lovrečica novogradnja" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 4.798 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 380000 eura
    • do 480000 eura (prosječna cijena)
    • do 570000 eura
    • do 4800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • opremljen
    • terasa
    • suteren
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, LOVREČICA, 384.000 €, 93,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

UMAG, u ponudu smo dobili moderan i prostran stan ukupne korisne površine 89.6 m2 u mirnom dijelu Umaga, svega 20 metara od mora. Smješten u suterenu novogradnje iz 2024. godine, ovaj stan predstavlja savršen spoj udobnosti, suvremenog dizajna i izvanredne lokacije. Sjeverne je orijentacije....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 260.000 €, 43,00 m2 cca 6050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediterra Nekretnina nalaze se ekskluzivni stanovi u novogradnji extra kvalitete na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Lovrečici, u neposrednoj blizini mora i grada Umaga. Stan se nalazi u prizemlju i ima 44 m stambene površine, a sastoji se od jedne spavaće sobe, kuhinje s....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 316.250 €, 63,00 m2 cca 5020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan sa bazenom! Stan je smješten na 1. katu moderne novogradnje sa 12 stanova. Ukupan površina stana iznosi 63 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom otvorenog tipa, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi lovrečica novogradnja'
341.000 €
341.000 €
369.225 €
  Stan, LOVREČICA, 360.000 €, 72,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Umag okolica- dvosoban stan novogradnja Iz naše ponude izdvajamo stan na atraktivnoj lokaciji udaljen 300 m od mora i lijepo uređene plaže. Smješten na 1. katu zgrade od ukupno 4 stana. Stan ima zatvorenog prostora 49,45 m2, natkrivenu terasu površine 10,90 m2, 2 parkirna mjestapa....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 269.550 €, 59,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan u izgradnji! Stan je smješten u prizemlju moderne novogradnje sa 12 stanova. Ukupan površina stana iznosi 59 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom otvorenog tipa, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 379.500 €, 79,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan sa bazenom! Stan je smješten na 1. katu moderne novogradnje sa 12 stanova. Ukupan površina stana iznosi 79 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom otvorenog tipa, 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 334.350 €, 74,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

UMAG ? Lovrečica | Stan u prizemlju S2B | Novogradnja na odličnoj lokaciji Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umaga. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 491.500 €, 98,00 m2 cca 5020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

UMAG! Lovrečica ? novogradnja na odličnoj lokaciji Stan 3B Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umaga. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan ambijent, a....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 269.550 €, 59,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja na odličnoj lokaciji S2A Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umaga. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan ambijent, a istovremeno blizinu mora....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 413.000 €, 82,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

UMAG! Lovrečica ? novogradnja na odličnoj lokaciji. S6B Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umaga. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan ambijent, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 260.037 €, 58,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien u ponudi ima luksuznu zgradu u novogradnji - apartman A108 na 1.katu Vaša nova adresa uz more i gradsku promenadu Umag na sjeverozapadu Istarskog poluotoka odiše posebnim šarmom mediteranskog grada, u kraju gdje more i kopno nude pregršt mogućnosti za avanturu, sportski....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 438.300 €, 97,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

UMAG ? Lovrečica | Stan u prizemlju S1B | Novogradnja na odličnoj lokaciji Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umaga. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi! Prelijepi apartmani u blizini plaže, Umag! Prodajemo stanove u novom stambenom projektu u blizini Umaga. Stan A16, nalazi se u prizemlju zgrade sa dvije etaže. na svakoj etaži jedan stan. Stan se sastoji od hodnika, 4 spavaće sobe, 2 kupaone, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 437.000 €, 87,00 m2 cca 5020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

UMAG! Lovrečica ? novogradnja na odličnoj lokaciji Stan S3A Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umag. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan ambijent, a....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 397.350 €, 88,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja na odličnoj lokaciji Stan S1A Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umaga. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan ambijent, a istovremeno blizinu....