• GoHome Professional
stanovi KARLOVAC novogradnja prizemlje - GoHome
  • stanovi KARLOVAC novogradnja prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi KARLOVAC novogradnja prizemlje

  • Za upit "stanovi karlovac novogradnja prizemlje" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.649 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARLOVAC, Švarča, 142.038 €, 54,74 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u sklopu projekta GREEN HILLS LIVING (C i D ulaz) u Karlovcu. Svi tlocrti dostupni su i na web stranici ; https://greenhills.ab-projekti.hr/ Opće informacije: Projekt GREEN HILLS LIVING smješten je u naselju Švarča, na ulazu u grad Karlovac iz smjera Rijeke. Od centra....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 196.508 €, 75,58 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u sklopu projekta GREEN HILLS LIVING (C i D ulaz) u Karlovcu. Svi tlocrti dostupni su i na web stranici ; https://greenhills.ab-projekti.hr/ Opće informacije: Projekt GREEN HILLS LIVING smješten je u naselju Švarča, na ulazu u grad Karlovac iz smjera Rijeke točnije....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 127.908 €, 50,16 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi karlovac novogradnja prizemlje'
185.000 €
185.000 €
96.071 €
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 135.125 €, 52,99 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 230.547 €, 80,58 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na 1. Katu novogradnje, površine 80,58 m2. Cijena stana: 223.610,00 €. (2.775 €/m2) Parkirno mjesto: 6.937,00 € _______________________________ UKUPNO: 230.547,00 € OPIS: Novogradnja Karlovac ? stanovi s vrhunskom opremom i planiranim useljenjem početkom 2026. U prodaji....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 241.511 €, 94,71 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more