- stanovi JASENICE atraktivno

  • Za upit "stanovi jasenice atraktivno" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.379 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • pogled na more
    • opremljen
    • vrt
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JASENICE, 256.000 €, 80,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Rovanjska moderna stambena zgrada s ukupno 6 stambenih jedinica. Zgrada se sastoji od 3 etaže, a svi stanovi imaju pogled na more. Pješčana plaža udaljena je svega 30 metara.Stan se nalazi u prizemlju te raspolaže neto korisnom površinom od 80 m², uz pripadajući vrt površine....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 252.000 €, 72,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Zgrada se sastoji od 3 etaže, a svi stanovi imaju pogled na more. Pješčana plaža udaljena je svega 30 metara.Stan se nalazi na prvom katu te raspolaže neto korisnom površinom od 72 m² i dva parkirna mjesta od 27m².Planirani dovršetak gradnje je rujan 2026. Objekt se gradi prema visokim....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 248.000 €, 71,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi jasenice atraktivno'
248.000 €
265.600 €
  Stan, JASENICE, 265.600 €, 83,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Zgrada se sastoji od 3 etaže, a svi stanovi imaju pogled na more. Pješčana plaža udaljena je svega 30 metara.Stan se nalazi u prizemlju te raspolaže neto korisnom površinom od 83 m², uz pripadajući vrt površine 66 m² i parkirno mjesto od 18 m².Planirani dovršetak gradnje je rujan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me