- stanovi DUGOPOLJE

  • Za upit "stanovi dugopolje" pronađeno 40 nekretnina - prosječna cijena 3.211 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DUGOPOLJE, 370.000 €, 120,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban penthouse ukupne površine cca.120m², smješten na trećem (zadnjem) katu manje stambene zgrade u izgradnji u Dugopolju. Nalazi se na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji, sa svim bitnim životnim sadržajima u neposrednoj blizini. Stan se sastoji od: ulaznog dijela....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 175.000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Dugopolja, svega trinaest minuta vožnje od Splita, smješten je moderan jednosoban stan ukupne površine 57,5 m. Stan se nalazi u tihom susjedstvu okruženom zelenilom, pružajući savršen balans između privatnosti, mira i odlične povezanosti s gradom. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 268.222 €, 82,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Dugopolje, blizina grada Splita, dvosoban stan na drugom katu, neto korisne površine 82,12 m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, spremišta, dva balkona, ostave i mogućnosti odabira vanjskog parkirnog mjesta po cijeni od 14 850....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi dugopolje'
242.280 €
295.595 €
306.373 €
  Stan, DUGOPOLJE, 213.305 €, 73,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA DUGOPOLJE ? STANOVI 57?148 m2 ? VRTOVI I TERASE ? BLIZINA SPLITA U ponudi je novi stambeni projekt u Dugopolju, idealan za sve koji žele miran obiteljski život u blizini Splita, uz brzu povezanost s autocestom A1. Projekt se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini vrtića,....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 267.026 €, 85,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.crozilla.com

Dugopolje Novogradnja, dvosoban stan na 2. katu (A-S12) Stan se sastoji od ulaznog dijela (hodnika), kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlazom na balkon (7,70 m), dvije spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na balkon (2,00 m), kupaonice, WC-a i ostave unutar stana (tlocrt....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 324.275 €, 95,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Dugopolje - Novogradnja, Penthouse B-S15 Stan se sastoji od ulaznog dijela (hodnika), kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na prostranu terasu, tri spavaće sobe od kojih master spavaća soba ima izlaz na terasu i vlastitu kupaonicu te dodatne kupaonice (tlocrt priložen....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 199.272 €, 69,92 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Dugopolje, blizina grada Splita, dvosoban stan u suterenu novogradnje. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, te prostranog vrta koji je djelomično natkriven, spremišta i mogućnosti odabira vanjskog parkirnog mjesta po cijeni od 14 850....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 518.098 €, 151,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Dugopolje - Novogradnja, Penthouse A-S13 Stan se sastoji od: ulaznog dijela (hodnika), kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, tri spavaće sobe i tri kupaonice. Svaka prostorija u stanu ima izlaz na terasu, a činjenica da je stan jedini na katu pruža visoku razinu privatnosti, mira....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 328.647 €, 90,91 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Dugopolje, blizina grada Splita, penthouse na nadgrađu, neto korisne površine 90,91 m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, prostrane terase koja seže oko cijelog stana, ostave i mogućnosti odabira vanjskog parkirnog mjesta po cijeni....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 284.235 €, 81,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 289.489 €, 79,11 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Dugopolje, blizina grada Splita, stan na nadgrađu, neto korisne površine 79,11 m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, prostrane terase površine 13,11 m2, ostave i mogućnosti odabira vanjskog parkirnog mjesta po cijeni od 14 850 eur....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 284.235 €, 83,61 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Penthouse u novogradnji (B-S16) ? novi stambeni kompleks u Dugopolju Stan se sastoji od: ulaznog dijela (hodnika), kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na prostranu terasu, dvije spavaće sobe s izlazom na terasu te kupaonice (tlocrt priložen u oglasu). Obračunska površina....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 324.275 €, 95,26 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dugopolje - Novogradnja, Penthouse B-S15 Stan se sastoji od ulaznog dijela (hodnika), kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na prostranu terasu, tri spavaće sobe ? od kojih master spavaća soba ima izlaz na terasu i vlastitu kupaonicu ? te dodatne kupaonice (tlocrt priložen....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 296.010 €, 92,35 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Dugopolje, blizina grada Splita, trosoban stan na prvom katu, neto korisne površine 92,35 m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a, spremišta, dva balkona, ostave i mogućnosti odabira vanjskog parkirnog mjesta po cijeni od 14 850....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 168.468 €, 54,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Dugopolje, blizina grada Splita, dvosoban stan na visokom prizemlju, neto korisne površine 54 m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, balkona, spremišta i mogućnosti odabira vanjskog parkirnog mjesta po cijeni od 14 300 eur ili garažnog....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 223.882 €, 67,49 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Dugopolje, blizina grada Splita, dvosoban stan na drugom katu, neto korisne površine 67,49 m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, spremišta, dva balkona, ostave i mogućnosti odabira vanjskog parkirnog mjesta po cijeni od 14 850....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 226.558 € na 216.970 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DUGOPOLJE, 216.970 €, 62,18 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 226.558 €
23.05.2026 - 216.970 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 091 5327295 *** NOVOGRADNJA ? DVOSOBAN STAN - MOGUĆNOST KUPNJE NA KREDIT Stan (62,18 m²) + ostava (3,97 m²) = 216.970 EUR Obavezna je kupnja vanjskog parkirnog mjesta (14,85 m²) = 14.850 EUR Dodatne pogodnosti: Kupac ne plaća porez na promet nekretninama.....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 523.675 €, 145,25 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Dugopolje, blizina grada Splita, penthouse na nadgrađu, neto korisne površine 145,25 m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, tri kupaonice, prostrane terase koja seže oko cijelog stana, ostave i mogućnosti odabira vanjskog parkirnog mjesta po cijeni....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 211.680 €, 62,18 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Dugopolje, blizina grada Splita, dvosoban stan na prvom katu, neto korisne površine 62,18 m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, balkona, ostave i mogućnosti odabira vanjskog parkirnog mjesta po cijeni od 14 850 eur ili garažnog....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 235.638 €, 83,40 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Dugopolje, blizina grada Splita, dvosoban stan u suterenu novogradnje, neto korisne površine 83,40 m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, te prostranog vrta koji je djelomično natkriven, spremišta i mogućnosti odabira vanjskog parkirnog....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 173.000 €, 59,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Dugopolje, komforan stan na mirnoj i lijepoj lokaciji. Položen na drugom katu, manje zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka otvorenog koncepta s izlazom na lođu.Zatvorena stambena površina stana je 52....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 213.305 € na 220.516 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DUGOPOLJE, 220.516 €, 75,10 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 213.305 €
28.03.2026 - 220.516 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Dugopolje - Novogradnja, dvosoban stan s privatnim vrtom (B-S2). Stan se sastoji od: ulaznog dijela, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlazom u vrt, dvije spavaće sobe s izlazom u vrt i kupaonice (tlocrt priložen u oglasu). Ulaz u stan moguć je kroz zajednički ulaz zgrade,....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 234.372 €, 81,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 173.000 €, 59,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE: 091 532 7295 DVOSOBAN STAN ? MOGUĆNOST KUPNJE PUTEM KREDITA (vlasništvo 1/1, bez tereta, zgrada ima uporabnu dozvolu) Stan (52,17 m²) + loggia (5,40 m²) + vanjsko parkirno mjesto (13,00 m²) = 173.000 EUR Stan se sastoji od ulaznog dijela (hodnika), kuhinje,....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 295.595 €, 99,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dugopolje ? Novogradnja, trosoban stan na 1. katu (A-S7) Stan se sastoji od: ulaznog dijela (hodnika), kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon (8,00 m²), tri spavaće sobe od kojih jedna ima balkon (2,00 m²), kupaonice, WC-a i ostave unutar stana (tlocrt priložen....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 500.000 €, 174,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

- ekskluzivna prodaja agencije #adriaINgroup - kupac plaća agencijsku proviziju 3% od prodajne cijene VIDEO STANA: https://www.youtube.com/watch?v=W3YOFWoySng&t=5s // NAPOMENA // video zgrade sniman dronom, te detaljne slike i lokaciju, šaljemo na upit Ovaj atraktivan penthouse u....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 304.592 €, 98,83 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Dugopolje ? Novogradnja, trosoban stan na 2. katu (A-S10) Stan se sastoji od: ulaznog dijela (hodnika), kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon (8,00 m²), tri spavaće sobe od kojih jedna ima balkon (2,00 m²), kupaonice, WC-a i ostave unutar stana (tlocrt priložen....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 202.840 €, 62,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je stan površine 62.80 m², smješten na drugom katu nove zgrade u Dugopolju. Funkcionalan raspored, dvije spavaće sobe i veliki balkon čine ga idealnim za obiteljski život ili investiciju. CIJENE 1. Plaćanje kreditom - 2900 €/m² Stan: 62.80 m² × 2900 €/m² = 182,120 € Parking....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 170.462 €, 58,78 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada se nalazi u mirnom i obiteljskom okruženju, idealno za obiteljski život ili kao investicija.Za više informacija slobodno nas kontaktirajte Stan: Dugopolje, 58.78 m2 (prodaja).

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan od 64 m² smješten na odličnoj lokaciji u Dugopolju, u zgradi u izgradnji.. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice te balkona, koji pruža dodatni prostor za opuštanje i uživanje na svježem zraku. Parking mjesto....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 255.000 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderni stanovi u novogradnji u Dugopolju, manjoj stambenoj zgradi s ukupno 9 stanova. Projekt je idealan za obiteljski život, ali i kao odlična investicija zbog izvrsne lokacije i sadržaja u neposrednoj blizini. Svaki stan odlikuje funkcionalan raspored, kvalitetna gradnja....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 279.900 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

ZADNJI STAN U ZGRADI!! Prodaje se predivan stan u novogradnji, Dugopolje. Stan 6 nalazi se na 2.katu, a sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog wc-a, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, te balkona. Uz stan dolaze 2 vanjska parkirna mjesta. ZGRADA TEHNIČKI....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 304.592 €, 98,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dugopolje Novogradnja, trosoban stan na 2. katu (A-S10) Stan se sastoji od: ulaznog dijela (hodnika), kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon (8,00 m), tri spavaće sobe od kojih jedna ima balkon (2,00 m), kupaonice, WC-a i ostave unutar stana (tlocrt priložen u....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 500.000 €, 174,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

- ekskluzivna prodaja agencije #adriaINgroup - kupac plaća agencijsku proviziju 3% od prodajne cijene VIDEO STANA NA UPIT // NAPOMENA // video zgrade sniman dronom, te detaljne slike i lokaciju, šaljemo na upit Ovaj atraktivan penthouse u Dugopolju predstavlja izuzetnu priliku za....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 226.558 €, 65,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 091 5327295 *** NOVOGRADNJA DVOSOBAN STAN - MOGUĆNOST KUPNJE NA KREDIT Stan (65,00 m) + ostava (3,97 m) = 226.558 EUR Obavezna je kupnja vanjskog parkirnog mjesta (14,85 m) = 14.850 EUR Dodatne pogodnosti: Kupac ne plaća porez na promet nekretninama.....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 500.000 €, 174,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji vrlo prostranog četverosobnog stana u samom centru u Dugopolju. Stan se prostire na površinu od 174m2 , a sastoji se od velikog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, 4 spavaće sobe, 3 kupatila i 2 balkona. Budući je stan vrlo prostran, osjećaj življenja u njemu....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 275.000 €, 108,90 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u Dugopolju pored hotela Katarina. koji se sastoji od: predsoblja,dvije sobe,kupaone, kuhinje,blag./boravka i wc,ukupne površine 83,30 m2 te pripadaka: loggia površine 14,20 m2, loggia površine 11,40 m2 sveukupne površine 108,90 m2. Garažno parkirno mjesto u podzemnoj garaži....

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 226.558 €, 65,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 091 5327295 *** NOVOGRADNJA ? DVOSOBAN STAN - MOGUĆNOST KUPNJE NA KREDIT Stan (65,00 m²) + ostava (3,97 m²) = 226.558 EUR Obavezna je kupnja vanjskog parkirnog mjesta (14,85 m²) = 14.850 EUR Dodatne pogodnosti: Kupac ne plaća porez na promet nekretninama.....