• GoHome Professional
stanovi Bulevar prodaja porasla cijena - GoHome
  • stanovi Bulevar prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Bulevar prodaja porasla cijena

  • Za upit "stanovi bulevar prodaja porasla cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.327 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • novogradnja
    • adaptiran
    • balkon
    • lift
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+8%

Promjena cijene sa 190.000 € na 206.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, 206.000 €, 99,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 190.000 €
29.03.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Bulevard - prodaja stana,madomak centra grada! Posredujemo u prodaji stana na Bulevardu. (Bulevar Oslobođenja). Stan je adaptiran i nalazi se na prvom katu od tri. Sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone dnevnim boravkom, tri sobe, kupaonice, površine 85,68 m2 i konobe od 13,40m2,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 201.000 €, 59,67 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2025 - 205.000 €
19.02.2025 - 185.000 €
02.04.2025 - 195.700 €
01.04.2026 - 201.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR, BULEVAR Stan 59,67 m2 na 7. katu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: hodnika kuhinje blagovaonice dnevnim boravkom jedne spavaće sobe kupaonice balkona od 5 m2 s prekrasnim pogledom Stanu pripada drvarnica od 4 m2 u prizemlju zgrade. U mjesecu svibnju 2025. godine....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 370.800 € na 386.250 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 386.250 €, 85,05 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 370.800 €
15.04.2026 - 386.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stambena zgrada u NOVOGRADNJI sa samo 5 stambenih jedinica (prizemlje i dva kata), Zadar (Bulevar). U prizemlju zgrade nalazi se jedna stambena jedinica koja ima svoj vrt, a na katovima po dvije. Volumen katova služi i kao nadstrešnica ulaza u zgradu i kao dio parkirališnog prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi bulevar prodaja porasla cijena'
201.000 €
386.250 €
 
+3%

Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, 201.000 €, 60,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 195.700 €
30.03.2026 - 201.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 370.800 € na 386.250 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, CRNO, 386.250 €, 85,00 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 370.800 €
18.04.2026 - 386.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr