• GoHome Professional
stanovi šibenik vrt pogled na more do 70 m2 - GoHome
  • stanovi šibenik vrt pogled na more do 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik vrt pogled na more do 70 m2

  • Za upit "stanovi šibenik vrt pogled na more do 70 m2" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 4.495 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 315.000 €, 70,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosobni stan S1 u prizemlju moderne novogradnje na iznimnoj lokaciji u Primoštenu. Riječ je o atraktivnoj nekretnini ukupne neto korisne površine 70 m², smještenoj u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno pet stambenih jedinica. Stan se ističe privatnim vrtom, prostranom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 239.000 €, 70,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan u prizemlju nove, suvremeno projektirane zgrade udaljene svega 300 metara od mora, s panoramskim pogledom na Jadransko more, otok Krapanj i okolne otoke. Stan A, ukupne stambene površine 63 m², sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izravnim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 426.000 €, 67,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s terasom i pogledom na more, u 2. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 30 m od plaže i 300 m od centra! U tijeku....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik vrt pogled na more do 70 m2'
235.000 €
235.000 €
239.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 269.000 €, 70,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan u prizemlju nove, suvremeno projektirane zgrade udaljene svega 300 metara od mora, s panoramskim pogledom na Jadransko more, otok Krapanj i okolne otoke. Stan B, ukupne stambene površine 63 m², sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izravnim....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 275.000 € na 235.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 235.000 €, 67,63 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 275.000 €
28.02.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju ? Moderan stan s vrtom, 300 m od mora, Brodarica (pogled na more i otoke) Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 300 metara od mora i plaže, u tijeku je gradnja moderne zgrade s ukupno četiri stana (dva u prizemlju i dva na katu). Sa svake etaže pruža se prekrasan pogled....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 70,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan s vrtom u sklopu lijepe novogradnje s pogledom na more na prekrasnoj i mirnoj lokaciji u Šibeniku, Brodarica. Ova manja zgrada se nalazi u mirnom susjedstvu niskih novogradnji i privatnih kuća s velikim okućnicama, što osigurava privatnost i ugodnu atmosferu. Do lijepe,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 69,93 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na Brodarici, na samo 300 metara od mora, gradi se moderna zgrada s 4 trosobna stana (2 u prizemlju i 2 na katu), gdje se sa svake etaže pruža pogled na more, otok Krapanj i okolne pučinske otoke. Završetak je planiran za 2026. godinu. Stan A u prizemlju obračunske površine 69,93....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 66,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

BRODARICA, Šibensko - Kninska županija Agencija La Mar nekretnine predstavlja u ponudi prekrasan, moderan stan kompletno namješten u naselju "Sunčana oaza" , Brodarica, predgrađe grada Šibenika. Naselje je zatvorenog tipa sa 3 izgrađene zgrade, 2022.g., iznad magistrale,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 421.000 €, 66,00 m2 cca 6380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 65,05 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

BRODARICA ? EKSKLUZIVAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, LUKSUZAN JEDNOSOBAN STAN S VRTOM, TERASOM I PRIVATNOŠĆU Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, u neposrednoj blizini mora, smjestio se ekskluzivan stambeni projekt vrhunske kvalitete koji redefinira....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

BRODARICA ? LUKSUZAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, EKSKLUZIVAN JEDNOSOBAN STAN S VRTOM I TERASOM Na jednoj od najprestižnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, svega nekoliko koraka od kristalno čistog mora, smješten je vrhunski stambeni projekt koji nudi savršen spoj luksuza,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

!TOP PRILIKA! 2-soban stan s vrtom ? Šibenik, novogradnja Na prodaju je prostran 2-soban stan S2 površine 73,85 m2, smješten u prizemlju stambene zgrade s 6 jedinica. Stan se sastoji od: - Dvije spavaće sobe - Kupaonice - Otvorene kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, s izlazom....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.250 € na 294.635 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 294.635 €, 65,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 275.250 €
27.03.2026 - 294.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Urbana vila sa 3 ekskluzivna stana u novogradnji koja redefinira standarde luksuza u Šibeniku, smještena na atraktivnoj, centralnoj lokaciji u Šibenik, s otvorenim pogledom na more i povijesnu Tvrđava sv. Mihovila, ova moderna zgrada savršeno spaja autentičnu mediteransku tradiciju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 228.130 €, 65,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Jednosoban apartman s velikim dvorištem ? 65,18 m² (P1) Prodaje se jednosoban apartman P1 neto korisne površine 65,18 m² , smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s ukupno 7 stanova. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, a nalazi se oko 330 metara od mora, plaže....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je apartman u prizemlju novogradnje smješten u manjem mjestu nedaleko od Šibenika. Neto površina stana iznosi 63,49 m, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, kupatila, zasebnog wc-a i balkona. Takoder, pripada mu i vrt od 55 m te parkirno....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 210.000 € na 262.500 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 262.500 €, 64,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 210.000 €
22.05.2026 - 262.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je odličan apartman u novogradnji udaljenoj samo 200m od plaže u Grebaštici. Zgradu gradi firma stoga kupci nemaju trošak poreza na promet nekretnina i moguće je kupiti stan na kredit po spomenutoj cijenu. Apartman se nalazi u prizemlju manje zgrade te ima ukupnu korisnu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 63,80 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju Zgrada sa 4 stana i prekrasnim pogledom na more, Brodarica-Šibenik Prodaje se stambena zgrada sa ukupno četiri dvosobna stana, smještena u mirnom dijelu Brodarice, nadomak Šibenika. Lokacija nudi spektakularan pogled na more i savršen je izbor za život, odmor ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Mirna lokacija ? Pogled na more ? Kvalitetna novogradnja ? Useljivo 2025. Ovi luksuzni apartmani u novogradnji smješteni su u srcu prekrasne Grebaštice, u mirnoj ulici, svega 2 minute hoda do mora i plaže ? savršeno mjesto za vaš dom, odmor ili pametnu investiciju. O PROJEKTU: U ponudi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 182.500 €, 58,75 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan s dvorištem u novogradnji na top lokaciji! Prodaje se jednosoban stan u novogradnji, korisne površine 58,75m2, a ukupne pripadajuće površine 120,08m2 koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade s ukupno 9 stambenih jedinica. Stan se sastoji od prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 471.000 €, 72,00 m2 cca 6540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s terasom i otvorenim pogledom, u 1. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 10 m od plaže i 300 m od centra! U tijeku....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.000 €, 72,00 m2 cca 6530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 269.000 €, 73,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Smještena na mirnoj, gotovo idiličnoj lokaciji poviše Morinjskog mosta, mala novogradnja u Brodarici predstavlja savršen spoj komfora, stila i panoramskog pogleda na more . U samo 300 metara šetnje stiže se do obale, a s prozora ovih stanova pruža se očaravajući pogled na more, otoke....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 239.000 €, 73,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Brodarica, stan s vrtom u novogradnji :::. Na lijepoj lokaciji u Brodarici nalazi se stambena zgrada sa 4 stana u izgradnji, rok useljenja je početak 2026. godine. Stanovi imaju prekrasan pogled na more i otoke Krapanj i Zlarin. Stanovi će biti opremljeni kvalitetnom stolarijom,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 239.000 €, 73,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju Moderan stan s vrtom, 300 m od mora, Brodarica (pogled na more i otoke) Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 300 metara od mora i plaže, u tijeku je gradnja moderne zgrade s ukupno četiri stana (dva u prizemlju i dva na katu). Sa svake etaže pruža se prekrasan pogled....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 269.000 €, 73,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan, na atraktivnoj lokaciji u Brodarici. Moderna zgrada s ukupno četiri stana (dva u prizemlju i dva na katu). Sa svake etaže pruža se prekrasan pogled na more, otok Krapanj i okolne otoke. Stan se sastoji dnevnog boravaka s kuhinjom i blagovaonicom dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 275.000 €, 73,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 73,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 149.500 €, 51,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Stanovi u modernoj zgradi s 12 stanova u gradu nedaleko od Šibenika. Gradnja je upravo započela, a stanovi će biti useljivi krajem ljeta 2027. Zgradu gradi poznati investitor, a bit će izgrađena od kvalitetnih materijala prema najnovijim građevinskim standardima. Neki od elemenata....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 295.000 €, 49,00 m2 cca 6020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novi stanovi u gradu nedaleko od Šibenika. Zgrada ima ukupno osam stambenih jedinica, četiri dvoetažna stana i četiri jednosobna stana. Zgrada je izgrađena prema modernim građevinskim standardima, koji uključuju PVC i ALU stolariju, podove u kombinaciji visokokvalitetne keramike i....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 352.800 € na 384.800 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 384.800 €, 74,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 352.800 €
10.04.2026 - 384.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan s dvije spavaće sobe ukupne površine 74 m², smješten u zgradi s bazenom. Novogradnja je udaljena svega 200 m od mora i posjeduje jedno parkirno mjesto. Stan se sastoji od ulaznog prostora koji vodi u dvije spavaće sobe, veličine 13 m² i 7 m², te kupaonicu. Slijedi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na izvrsnoj lokaciji u Brodarici prodaje se moderan i odmah useljiv stan ukupne stambene površine 75 m² s natkrivenom terasom ? idealno za ugodan boravak tijekom cijele godine. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne novogradnje i sastoji se od: -2 spavaće sobe-kupaonice-dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 497.000 €, 77,00 m2 cca 6460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s vrtom i otvorenim pogledom na more, u 1. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 10 m od plaže i 300 m od centra!....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 497.000 €, 77,00 m2 cca 6460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA 1. red uz more, stan s vrtom, novogradnja Postoje nekretnine uz more i postoje one u prvom redu gdje je more doslovno dio svakodnevnog života. Upravo takav je ovaj stan u Brodarici, jednoj od najtraženijih mikrolokacija u okolici Šibenika. Ovakve mikrolokacije su....