• GoHome Professional
stanovi šibenik parking 80 m2 balkon - GoHome
  • stanovi šibenik parking 80 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik parking 80 m2 balkon

  • Za upit "stanovi šibenik parking 80 m2 balkon" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.462 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 265.000 €, 84,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran dvosoban stan smješten nadomak obale u mjestu Podsolarsko u Šibeniku. Stan broji 84 m2 neto stambene površine i čak ukupno 100 m2 pripadajućih dodatnih sadržaja što uključuje okućnicu, zeleni vrt, parking mjesto i spremište. Nalazi u prizemlju manje zgrade,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju prekrasan osunčan i komforan trosoban stan u stambenoj zgradi ukupne površine 74,60 m2 u Šibeniku, predio Krvavice. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka s izlazom na ostakljenu lođu i otvoreni balkon, čak 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 288.400 €, 75,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK - RENOVIRANI STAN U CENTRU GRADA Na prodaju je izuzetan stan u srcu Šibenika, potpuno renoviran 2021. godine kada su postavljene nove instalacije, keramika i podovi. Ovaj prostrani stan površine 70,63 m2 sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice, wca,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik parking 80 m2 balkon'
245.000 €
257.000 €
350.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 275.000 € na 265.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 265.000 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 81m2 na Meterizama u Šibeniku. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, ostave, velike lođe, dva hodnika koji odvajaju spavaći dio od dnevnog dijela. Stanu pripada drvarnica u prizemlju zgrade i zajednička sušionica rublja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 287.601 €, 77,73 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OSNOVNE INFORMACIJE ? Apartman u Šibeniku, na adresi Krapanjskih spužvara 81A ? Lokacija: 5 km južno od Šibenika ? Mikrolokacija: naselje vila i privatnih kuća OPIS ? Predmetna nekretnina predstavlja kuću upisanu u ZK odjel Šibenik, katastarska općina Donje Polje ?Suvlasnički dio....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 77,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju komforan stan u samom centru Šibenika na 2.katu stambene zgrade, ukupne površine 77 m2. Stan se sastoji od hodnika, wc-a, kuhinje s ostavom, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka i balkona s pogledom na more. Dnevne prostorije su južne orijentacije s....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 207.000 €, 76,68 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan površine 76,68 m² smješten na 4. katu stambene zgrade, ujedno i posljednjem katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om, dodatnog WC-a, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te balkona. Raspored je funkcionalan ? dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.690 € na 210.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 225.690 €
15.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan površine 75,23 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom i ugodnom šibenskom kvartu Meterize.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, ostave, kupaonice s WC-om, hodnika, balkona....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 85,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ovaj dvosoban stan s pratećom okućnicom smješten u tihoj i atraktivnoj turističkoj destinaciji Podsolarsko, nedaleko od Šibenika. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade koja se sastoji od još dva kata i orijentiran je prema jugozapadu. Ovaj stan je prikladan kako za stalni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 275.000 €, 74,50 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - stan u Brodarici s pogledom na more blizu plaže. Stan se nalazi na prvom katu, u stambenoj zgradi koja se sastoji od ukupno 4 stana. Sastoji se od stubišta, hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, balkona, terase. Parking: 1 parking....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 73,85 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA STANA ? NOVOGRADNJA, BRODARICA (ŠIBENIK) Top lokacija ? 300 m od mora | Pogled na more | 2 parkirna mjesta + spremište Na prodaju je stan u modernoj stambenoj zgradi s ukupno šest stanova, smještenoj na izuzetnoj lokaciji u Brodarici, jednom od najpoželjnijih naselja u okolici....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 275.000 €, 73,80 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com