• GoHome Professional
stanovi šibenik kvalitetan vrt 100 m2 - GoHome
  • stanovi šibenik kvalitetan vrt 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik kvalitetan vrt 100 m2

  • Za upit "stanovi šibenik kvalitetan vrt 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-21%

Promjena cijene sa 380.000 € na 300.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 300.000 €, 101,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 380.000 €
08.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U prizemlju moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj iznimno prostran stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a, dvije spavaće sobe te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom. Iz dnevnog prostora omogućen....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 99,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 390.000 €
22.03.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

BRODARICA ? NOVOGRADNJA ? APARTMAN A1 U PRIZEMLJU S VRTOM ? 300 m OD MORA Posredujemo u prodaji prostranog apartmana A1 smještenog u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade s ukupno 7 luksuznih stambenih jedinica. Raspored i površine: Apartman se sastoji od: - kuhinje, - dnevnog boravka....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 380.000 € na 300.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 300.000 €, 101,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 380.000 €
08.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan oznake S1, smješten u prizemlju zgrade, ukupne površine 101 m². Ova nekretnina nudi rijetku kombinaciju komfora stana i privatnosti kuće, zahvaljujući prostranom vrtu i terasi, te je idealna za obiteljski život ili miran boravak uz more. RASPOREDStan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m², u atraktivnom dijelu Šibenika ? Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: ? Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m²), uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 235.000 €, 96,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju poslovni prostor na vrhunskoj lokaciji u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi nedaleko centra grada. Nalazi se u prizemlju zgrade koja se sastoji od još jednog poslovnog prostora i stana. Poslovni prostor je zdravstvene namjene, idealno za ljekarnu, stomatološku ordinaciju,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 279.500 € na 265.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 265.000 €, 105,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 280.000 €
27.12.2025 - 279.000 €
28.02.2026 - 279.500 €
04.03.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostran i sunčan stan na izuzetnoj mikrolokaciji u Šibeniku kvart Građa. Smješten ispod tvrđave sv. Ivana, u neposrednoj blizini tvrđave Barone, ovaj stan nudi predivan pogled na šibenske krovove, more i tvrđavu sv. Mihovila. Blizina svih važnijih gradskih ustanova, sadržaja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvoetažni, dvosobni stan koji se nalazi na 2. i 3. katu korisne stambene površine 105 m²+ vrt 45 m2. Prva etaža 42 m2 na kojoj je smještena jedna spavaća soba, hodnik, kupaonica, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom i ima izlaz na natkrivenu terasu (lođu) od 5,80....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u prizemlju kuće sa svojim vrtom i garažom, Nalazi se cca,150m od centra mjesta, Na katu se nalazi još uedan stan te od iza još jedan stan.Objekt ima ukupno tri stambene jedinice a stambena hedinica u prizemlju se prodaje dok su druge jedinice već prodane. Sve ostale....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni dvosobni stan s terasama i vrtom ? Baldekin Na prodaju je dvoetažni, dvosobni stan smješten na 2. i 3. katu, ukupne bruto stambene površine 101 m², uz vrt od 45 m². Stan ima zaseban ulaz i nalazi se u mirnom dijelu Baldekina. Raspored i površine Prva etaža korisna površina:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 253.555 €, 100,41 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2025.,

www.eurovilla.hr

Komforan, trosoban stan u prizemlju, ukupne korisne površine 87,3 m2.Sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka kao otvorenog prostora, kupaonice, gostinjskog WC-a, predsoblja i natkrivene terase ispred dnevnog boravka, te pripadajućeg vrta. Zatvorena....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi šibenik vrt 100 m2 (80)
  • stanovi šibenik kvalitetan 100 m2 (7)
  • stanovi šibenik kvalitetan vrt (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,