• GoHome Professional
stanovi šibenik hidromasažna kada 100 m2 - GoHome
  • stanovi šibenik hidromasažna kada 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik hidromasažna kada 100 m2

  • Za upit "stanovi šibenik hidromasažna kada 100 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.977 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • park
    • dvorište
    • 1.kat
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m, u atraktivnom dijelu Šibenika Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m), uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 335.000 €, 92,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzan dvosobni stan s dvije terase i "Jacuzzi-ready" sustavom ? Žaborić (S1) Kaiser Immobilien izdvaja iz svoje ponude vrhunski stan smješten na prvom katu moderne novogradnje u Žaboriću. Stan oznake S1 nudi savršen spoj unutrašnjeg komfora....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 380.484 € na 393.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 393.000 €, 105,69 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 380.484 €
09.05.2026 - 393.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? 121 m² privatnog vrta, garaža, 500 m od mora Ako tražite stan koji se ljeti pretvara u kuću ? ovaj ima 121 m² privatnog vrta koji postaje vaš glavni životni prostor i to na jednoj od najtraženijih lokacija u Vodicama. Stan S3 nalazi se na 1. katu manje stambene zgrade....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik hidromasažna kada 100 m2'
350.000 €
350.000 €
527.340 €
  Stan, ŠIBENIK, 573.926 €, 97,00 m2 cca 5920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzni stan S3, smješten na drugom katu moderne novogradnje na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Šibeniku, svega 200 m od plaže i 700m od centra mjesta. Stan ima ukupnu površinu od 97,18 m² te se sastoji od: Dnevni boravak i blagovaonica - 28,01 m² Kuhinja - 8,40 m²....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m², u atraktivnom dijelu Šibenika ? Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: ? Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m²), uređena i opremljena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac