• GoHome Professional
stanovi šibenik 90 m2 dvorište - GoHome
  • stanovi šibenik 90 m2 dvorište - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik 90 m2 dvorište

  • Za upit "stanovi šibenik 90 m2 dvorište" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.449 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s vrtom površine 157 m2 i otvorenim pogledom na more, u 1. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 10 m od plaže....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 336.000 €, 86,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja ? apartman 86,02m2 ukupne korisne površine s dvorištem. Apartman oznake A2 smješten je u prizemlju površine 69,02 m², a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom kao jedinstvenim prostorom, s izlazom na prostranu terasu i dvorište....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m, u atraktivnom dijelu Šibenika Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m), uređena i opremljena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik 90 m2 dvorište'
270.000 €
178.000 €
360.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 89,42 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzni stan na top lokaciji, blizina plaže DUX posreduje u prodaji luksuznog stana u novogradnji na 1. katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Mikrolokaciju objekta karakterizira mirno okruženje i blizina plaža i šetnica. Udaljenost do prve plaže je tek....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 207.595 €, 83,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Kompletno renoviran dvosoban stan s privatnim dvorištem i parkirnim mjestom svega 120 metara od mora, Brodarica Na iznimno mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo nekoliko koraka od mora i šetnice, smješten je ovaj šarmantan dvosoban stan u prizemlju manje stambene zgrade....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je stan tipa 2,5-sobni (2S+DB), površine 90 m², smješten u prizemlju u atraktivnom dijelu Šibenika. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže prostran i funkcionalan dom u mirnom okruženju, uz pogodnosti boravka u blizini prirode. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Stan 91m2 u novogradnji :::. Na mirnoj lokaciji u Šibeniku nalazi se novoizgrađena stambena zgrada s tri stambene jedinice. Objekt je u završnoj fazi uređenja a useljenje moguće do jeseni 2025. Komforan dvosobni stan površine 91m2 u visokom prizemlju sadrži: hodnik, kuhinju s....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 356.000 €, 89,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Panoramski Penthouse s podnim grijanjem i "Jacuzzi-ready" terasom Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja jednu od najprestižnijih nekretnina na šibenskoj rivijeri. Stan oznake S4 smješten je na drugom (zadnjem) katu moderne novogradnje u....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 500.000 €, 88,96 m2 cca 5620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.pbz-nekretnine.hr

EKSKLUZIVNI PROJEKT ŠIBENIK DONJE POLJE - PODSOLARSKO: U izgradnji je projekt sa dvije zgrade sa po 6 stambenih jedinica u središnjem dijelu naselja Podsolarsko. U blizini se nalaze svi potrebni javni sadržaji. Lokacija je dobro opremljena sa pratećim sadržajima i jako dobro prometno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 266.000 €, 88,70 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan u prizemlju s dvorištem u NOVOGRADNJI! PRILIKA! Prodaje se dvosoban stan u novogradnji, korisne površine 88,70m2, a ukupne pripadajuće površine 224,37m2, koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade s ukupno 9 stambenih jedinica. Stan se sastoji od dvije prostrane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 289.000 €, 88,69 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Zadnji kat, 2 terase, 2 parkinga, novogradnja Zadnji kat, dvije terase i mirna mikrolokacija u slijepoj ulici ? kombinacija koja u praksi donosi više privatnosti i kvalitetniji svakodnevni boravak ? upravo takav koncept nudi ovaj stan u Vodicama. Stan je smješten....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 291.642 €, 87,70 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? NOVOGRADNJA! Luksuzan stan u prizemlju Prodaje se dvosoban stan S1 smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s ukupno 10 stambenih jedinica, na atraktivnoj lokaciji u Vodicama kraj Šibenika. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 87,7 m² te je osmišljen s naglaskom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 86,07 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Prizemni stan s vrtom i 2 parkinga U ponudi je moderan stan S2 u prizemlju manje stambene zgrade u Vodicama smješten na mirnoj lokaciji idealnoj za cjelogodišnje stanovanje odmor ili turistički najam. Stambena zgrada sastoji se od ukupno 4 stana što osigurava mir....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 445.000 €, 95,39 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Penthouse, lift, pogled na more, 100m od plaže Prodaje se Penthouse (S7) na drugom katu novogradnje sa ukupno 9 stambenih jedinica. Zgrada posjeduje lift i sa prvog i drugog kata pruža se lijep pogled na more. Nalazi se na odličnoj lokaciji svega minutu-dvije od....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 380.000 €, 95,42 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Novogradnja, lift, pogled na more, minutu od plaže Prodaje se stan S4 na prvom katu novogradnje sa ukupno 9 stambenih jedinica. Zgrada posjeduje lift i sa prvog i drugog kata pruža se lijep pogled na more. Nalazi se na odličnoj lokaciji svega minutu-dvije od plaže....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m², u atraktivnom dijelu Šibenika ? Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: ? Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m²), uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,86 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Podsolarsko, mirno okruženje, dvosoban stan sa 83,86 m2 korisne površine. Stan je smješten u prizemlju stambene zgrade, orijentiran na jugo-zapadnu stranu. Sastoji se od hodnika, kupaonice, wc-a, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, dvije terase i dvorišta.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 346.536 €, 96,26 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? 500 m od mora, 2 parkirna mjesta, terasa Stanovi s 2 parkirna mjesta na ovoj udaljenosti od mora u Vodicama pojavljuju se rijetko ? posebno u novijoj gradnji i u ovakvom okruženju. Stan S2 nalazi se na 1. katu manje stambene zgrade s ukupno 5 stanova, ima 82,81 m²....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 199.000 €, 83,74 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Moderno renoviran jednosoban stan s dvorištem, 120 m od mora ? Brodarica (Šibenik) 83,74 m² ukupne korisne površine | Vlastiti ulaz i dvorište | Kompletna adaptacija | Lokacija blizu svih sadržaja Prodaje se privatno predivno uređen jednosoban stan/apartman u prizemlju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 249.000 €, 83,74 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan, dvosoban stan/apartman smješten u prizemlju manje zgrade s ukupno tri stambene jedinice, na izvanrednoj lokaciji u Brodarici, udaljenoj svega 120 metara od plaže i mora, kao i pristaništa za otok Krapanj ? najniži i najmanji naseljeni otok na Jadranu. Stan je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2022.,

www.terradalmatica.hr

Na prodaju je atraktivan stan s dvorištem u Podsolarskom, nedaleko Šibenika. Stan se nalazi u prizemlju i ima ukupno 84 m2 i jednako toliko dvorišnog prostora. Unutarnji prostor čini dnevni boravak, kuhinja, hodnik, 2 spavaće sobe, 2 kupaonice i 2 zatvorene lođe, dok vanjski prostor....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 320.000 €, 97,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju: Prekrasan trosoban stan na dvije etaže u Brodarici Prodaje se kompletno namješten trosoban stan na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Brodarici, svega nekoliko minuta lagane šetnje do mora. Stan se prostire na dvije etaže ? prizemlje i kat ? ukupne stambene površine 80,93....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 82,14 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Stan s privatnim vrtom i garažom, 270 m od mora Jutarnja kava u vlastitom dvorištu, svega nekoliko minuta hoda od mora ? upravo to nudi ovaj stan u Brodarici, jednoj od najtraženijih lokacija šibenskog područja. Rijetka kombinacija privatnog vrta, garaže i blizine....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 254.000 €, 82,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A1 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A1 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta i natkrivene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 82,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA Stan s privatnim vrtom i garažom, 270 m od mora Jutarnja kava u vlastitom dvorištu, svega nekoliko minuta hoda od mora upravo to nudi ovaj stan u Brodarici, jednoj od najtraženijih lokacija šibenskog područja. Rijetka kombinacija privatnog vrta, garaže i blizine....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 81,44 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan u prizemlju novogradnje minutu od plaže Prodaje se stan S2 s dvorištem u prizemlju novogradnje sa ukupno 9 stambenih jedinica. Zgrada posjeduje lift i sa prvog i drugog kata pruža se lijep pogled na more. Nalazi se na odličnoj lokaciji svega minutu-dvije od....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 300.000 €, 98,56 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Moderan dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj lijep dvoetažni stan koji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more