• GoHome Professional
stanovi šibenik 80 m2 lift - GoHome
  • stanovi šibenik 80 m2 lift - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik 80 m2 lift

  • Za upit "stanovi šibenik 80 m2 lift" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.924 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 569.000 €, 84,00 m2 cca 6770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Spektakularan stan (Stan 2) na prvom katu s PRIVATNIM BAZENOM i vrtom, Mandalina - Šibenik Ovo je jedinstvena i nevjerojatna prilika! Predstavljamo vam ekskluzivan stan na prvom katu koji nudi vrhunac hedonizma ? privatni bazen i prostrani vrt od čak....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 539.000 €, 84,00 m2 cca 6420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Luksuzni prizemni stan (Stan 1) s prostranim privatnim vrtom, Mandalina - Šibenik Doživite savršen spoj komfora stana i slobode kuće u ovom predivnom stanu smještenom u prizemlju ekskluzivne novogradnje u elitnom šibenskom naselju Mandalina. S prostranim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 312.000 €, 74,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠUBIĆEVAC - Prodaje se stan sa 3 spavaće sobe i terasom na izvrsnoj lokaciji! Namješten stan nalazi se na 5. katu zgrade s liftom, gradnja 2009. Odlično stanje, odmah useljiv! Stan funkcionalnog rasporeda sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje-blagovaonice-dnevnog dijela s izlazom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik 80 m2 lift'
Na upit
395.289 €
260.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 248.000 €, 77,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivan stan smješten na dvanaestom katu stambene zgrade sa lifta, u iznimno traženom dijelu Šibenika ? gradskoj četvrti Vidici. Osnovne informacije: Površina: 77.81 m² Kat: 12. kat (zgrada sa liftom) Orijentacija: Istok ? sjever Namještenost: Potpuno namješten Useljivost:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 76,53 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Penthouse s liftom, minutu od plaže Prodaje se Penthouse (S8) na drugom katu novogradnje sa ukupno 9 stambenih jedinica. Zgrada posjeduje lift i sa prvog i drugog kata pruža se lijep pogled na more. Nalazi se na odličnoj lokaciji svega minutu-dvije od plaže i šetnice....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 239.000 €
02.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m², smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 239.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m, smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe prostrane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 78,82 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Elegantan dvosoban stan s pogledom na more, 50 m od plaže, Vodice U srcu Jadrana, u popularnom turističkom gradu Vodicama, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ekskluzivni stan u novom stambenom projektu. Smješten na vrhunskoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 81,44 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan u prizemlju novogradnje minutu od plaže Prodaje se stan S2 s dvorištem u prizemlju novogradnje sa ukupno 9 stambenih jedinica. Zgrada posjeduje lift i sa prvog i drugog kata pruža se lijep pogled na more. Nalazi se na odličnoj lokaciji svega minutu-dvije od....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 207.000 €, 76,68 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan površine 76,68 m² smješten na 4. katu stambene zgrade, ujedno i posljednjem katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om, dodatnog WC-a, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te balkona. Raspored je funkcionalan ? dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 76,11 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan uz plažu s pogledom na more i liftom Prodaje se stan S5 na prvom katu novogradnje sa ukupno 9 stambenih jedinica. Zgrada posjeduje lift i sa prvog i drugog kata pruža se lijep pogled na more. Nalazi se na odličnoj lokaciji svega minutu-dvije od plaže i šetnice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Šime je vlasnik i direktor agencije Terra Dalmatica. Nakon što je diplomirao na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, profesionalnu karijeru u djelatnosti prometa nekretninama započeo je u svom rodnom Šibeniku. Lift, Dizalo, Klima, Lođa, Protuprovalna vrata.

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 312.000 €, 74,62 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠUBIĆEVAC - Prodaje se stan sa 3 spavaće sobe na izvrsnoj lokaciji! Namješten stan nalazi se na 5. katu zgrade s liftom, gradnja 2009. Odlično stanje, odmah useljiv! Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje-blagovaonice-dnevnog dijela s izlazom na natkrivenu terasu površine 7,62 m2,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 291.642 €, 87,70 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? NOVOGRADNJA! Luksuzan stan u prizemlju Prodaje se dvosoban stan S1 smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s ukupno 10 stambenih jedinica, na atraktivnoj lokaciji u Vodicama kraj Šibenika. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 87,7 m² te je osmišljen s naglaskom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more