• GoHome Professional
stanovi šibenik 80 m2 drugi red do mora - GoHome
  • stanovi šibenik 80 m2 drugi red do mora - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik 80 m2 drugi red do mora

  • Za upit "stanovi šibenik 80 m2 drugi red do mora" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.730 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 81,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju nudimo moderan stan u Vodicama, jednom od najatraktivnijih turističkih odredišta na hrvatskoj obali. Nalazi se na prizemlju u stambenoj zgradi drugi red do mora, na samo 50 m od mora. Prostire se na 81 m², a stambena površina iznosi 59 m² te pruža savršenu kombinaciju komfora,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 505.000 €, 81,00 m2 cca 6240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

ODLIČNA LOKACIJA DRUGI RED DO MORA Prodaje se moderan stan u Brodarici u drugom redu do mora. Stan se nalazi u stambenoj zgradi gdje ima ukupno 6 stanova. STAN S1 nalazi se u prizemlju. Sastoji se od ulaza, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 289.340 €, 75,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

BEL MARE APARTMENTS Dvosoban stan S8 (Bilice), 75 m2 Prodaje se dvosoban stan na drugom katu u luksuznoj stambenoj zgradi s 9 jedinica, drugi red do Prokljanskog jezera. Stan S8, 75 m2 Ulazni hodnik (3,1 m2), kupaonica (5 m2), spavaća soba (13 m2), spavaća soba (9,1 m2), kuhinja (7,2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik 80 m2 drugi red do mora'
289.710 €
289.710 €
285.640 €
  Stan, ŠIBENIK, 505.000 €, 81,00 m2 cca 6240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Smješten u prizemlju, u drugom redu do mora, u modernoj i kvalitetnoj novogradnji u Brodarici, ovaj funkcionalan stan nudi savršen spoj udobnosti, kvalitete i atraktivne lokacije.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, gostinjskog WC-a, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 494.000 €, 79,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 289.340 €, 75,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

NOVOGRADNJA Prodaje se stan na odličnoj lokaciji u Bilicama. DRUGI RED do Prokljanskog jezera. STAN S8 Stan se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 9 stanova. Nalazi se na drugom katu. Sastoji se od: hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 289.710 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

NOVOGRADNJA Prodaje se stan na odličnoj lokaciji u Bilicama. DRUGI RED do Prokljanskog jezera. STAN S2 Stan se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 9 stanova. Nalazi se u prizemlju. Sastoji se od: hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 285.640 €, 73,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.crozilla.com

BEL MARE APARTMENTS Dvosoban stan S5 (Bilice), 73,4 m2 Prodaje se dvosoban stan na prvom katu u luksuznoj stambenoj zgradi s 9 jedinica, drugi red do Prokljanskog jezera. Stan S5, 73,4 m2 Ulazni hodnik (3,1 m2), kupaonica (5 m2), spavaća soba (13 m2), spavaća soba (9,3 m2) kuhinja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me