• GoHome Professional
stanovi Šubićevac ŠIBENIK prodaja - GoHome
  • stanovi Šubićevac ŠIBENIK prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Šubićevac ŠIBENIK prodaja

  • Za upit "stanovi šubićevac šibenik prodaja" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.327 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 1.150.000 €, 234,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Šibenik, Šubićevac, stan površine 217,37 m2 na prvom katu novogradnje. Sastoji se od ulaznog dijela, prostranog dnevnog boravka, wc-a, terase, praonice, spremišta, četiri spavaće sobe, hodnika, dvije kupaonice, travnatog dvorišta površine 488 m2 na kojem se nalazi privatni bazen,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 81,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK ŠUBIĆEVAC | PROSTRAN OBITELJSKI STAN S POGLEDOM NA MORE I STADION Ekskluzivno u našoj ponudi! Na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u Šibeniku, na Šubićevcu, prodaje se prostran i svijetao stan smješten na 12. katu stambene zgrade s novim liftovima, s prekrasnim pogledom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.indomio.hr

.::: Šubićevac, dvosobni stan 67,96 m2 :::. Prodaje se uređen i useljiv stan površine 67,96 m2 na Šubićevcu. Stan se nalazi na 12. katu zgrade s liftom. Raspored čine hodnik, kuhinja i blagovaonica s izlazom na mali balkon, dnevni boravak s balkonom, predsoblje, kupaonica i dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šubićevac šibenik prodaja'
180.000 €
220.000 €
280.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 110,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U predivnoj obiteljskoj četvrti Šubićevac, poznatoj po bogatoj ponudi sadržaja poput trgovina, kafića, sportskih sadržaja, škole, vrtića, javnog prijevoza, prodaje se stan ukupne površine 110 m2, koji nudi savršen dom za vašu obitelj. Smješten na drugom katu zgrade od ukupno pet katova,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 180.000 €, 60,54 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Šibenik, Šubićevac ? dvosoban stan 60 m² .

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 312.000 €, 74,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

ŠUBIĆEVAC - Prodaje se stan sa 3 spavaće sobe i terasom na izvrsnoj lokaciji! Namješten stan nalazi se na 5. katu zgrade s liftom, gradnja 2009. Odlično stanje, odmah useljiv! Stan funkcionalnog rasporeda sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje-blagovaonice-dnevnog dijela s izlazom....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.000 € na 210.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 210.000 €, 81,02 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 225.000 €
23.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? ŠUBIĆEVAC | PROSTRAN OBITELJSKI STAN S POGLEDOM NA MORE I STADION Ekskluzivno u našoj ponudi! Na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u Šibeniku, na Šubićevcu, prodaje se prostran i svijetao stan smješten na 12. katu stambene zgrade s novim liftovima, s prekrasnim pogledom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

TOP PRILIKA ? Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, Šubićevac Prodaje se ugodan i funkcionalan jednosoban stan smješten na drugom katu stambene zgrade u jednom od najtraženijih kvartova ? Šubićevcu. Stan je odlično organiziran i sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi prema svim prostorijama,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 169.000 €, 56,37 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Stan 56,37 m2 na Šubićevcu :::. U stambenoj zgradi na 4. katu nalazi se stan koji nudi 56,37 m2 stambene površine. Stan je orijentiran na južnu stranu, a raspored sačinjavaju: hodnik, kupaonica, spavaća soba, kuhinja s blagovaonicom te dnevni boravak s izlazom na lođu. Stan je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 180.000 €, 60,54 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Šubićevac ? dvosoban stan 60 m² Šibenik, Šubićevac ? dvosoban stan 60 m² U mirnom i traženom dijelu Šibenika, kvart Šubićevac, smješten je dvosoban stan na šestom katu stambene zgrade, ukupne površine 60,54 m². Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, ostave, kupaonice, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 207.000 €, 76,68 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan površine 76,68 m² smješten na 4. katu stambene zgrade, ujedno i posljednjem katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om, dodatnog WC-a, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te balkona. Raspored je funkcionalan ? dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 210.000 €, 67,96 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 312.000 €, 74,62 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠUBIĆEVAC - Prodaje se stan sa 3 spavaće sobe na izvrsnoj lokaciji! Namješten stan nalazi se na 5. katu zgrade s liftom, gradnja 2009. Odlično stanje, odmah useljiv! Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje-blagovaonice-dnevnog dijela s izlazom na natkrivenu terasu površine 7,62 m2,....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 287.000 € na 259.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 259.000 €, 80,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 287.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se useljiv i namješten stan na Šubićevcu u stambenoj zgradi s dva lifta na 5. katu površine 80 m2. Sastoji se od hodnika, malog hodnika sa dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, kupaonice i malog wc-a te južnog i sjevernog balkona. U blizini je osnovne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 238.000 €, 68,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se useljivi 3?soban stan u Šibeniku na Šubićevcu s pogledom na stadion! ? Lokacija: Šibensko?kninska županija, Šibenik, Šubićevac ? Tip stana: u stambenoj zgradi s 2 nova lifta ? Broj etaža: jednoetažni ? Broj soba: 3-soban ? Kat: 4 ? Ukupni broj katova: 12 ? Stambena površina:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com