- stanovi ŠIBENIK vrt namješten

  • Za upit "stanovi šibenik vrt namješten" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.875 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni dvosobni stan s terasama i vrtom ? Baldekin Na prodaju je dvoetažni, dvosobni stan smješten na 2. i 3. katu, ukupne bruto stambene površine 101 m², uz vrt od 45 m². Stan ima zaseban ulaz i nalazi se u mirnom dijelu Baldekina. Raspored i površine Prva etaža korisna površina:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 255.000 €, 102,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivna stan u mjestu Podsolarsko, na svega nekoliko minuta vožnje do povijesnog centra grada Šibenika i odmah u blizini hotelskog naselja Amadria park (Solaris). Stan se nalazi u blizini svih važnih sadržaja za život, kao i blizini predivnih plaža, na svega nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Zaton, u mirnom okruženju, smješten je lijepo uređen dvosobni stan s dvorištem ukupne korisne površine 82,72 m². Stan se nalazi u prizemlju manjeg objekta s ukupno tri stana. Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe i kupaonice ukupne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik vrt namješten'
270.000 €
270.000 €
178.000 €
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 375.000 €, 93,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja, 1. red od mora, dvosoban apartman sa ukupno 93,56m2 korisne površine, a nalazi se u prizemlju stambene zgrade koja ima ukupno tri etaže sa ukupno 5 stambenih jedinica, a orijentiran je na sjeverozapadnu stranu. Apartman se sastoji od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 435.000 €, 94,59 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - Stan u prizemlju s vrtom, terasom i 2 parking mjesta U ponudi je prostran i potpuno namješten stan SJ1 smješten u prizemlju manje stambene zgrade u Vodicama, na mirnoj i ugodnoj lokaciji, svega 400 m od mora i uređene obale. Zgrada se sastoji od ukupno 6 stanova,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 66,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

BRODARICA, Šibensko - Kninska županija Agencija La Mar nekretnine predstavlja u ponudi prekrasan, moderan stan kompletno namješten u naselju "Sunčana oaza" , Brodarica, predgrađe grada Šibenika. Naselje je zatvorenog tipa sa 3 izgrađene zgrade, 2022.g., iznad magistrale,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 200.000 €, 193,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju četverosoban stan na prvom katu samostojeće kuće s potkrovljem ukupne korisne površine 193,30 m2 na samom ulazu u Šibenik iz smjera Bilica. Stanu se pristupa iz zajedničkog stepeništa, a sastoji se od velikog hodnika, blagovaonice i dnevnog boravka, čak 4 spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Podsolarsko, mirno okruženje, dvosoban stan sa 83,86 m2 korisne površine. Stan je smješten u prizemlju stambene zgrade, orijentiran na jugo-zapadnu stranu. Sastoji se od hodnika, kupaonice, wc-a, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, dvije terase i dvorišta.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 286.000 €, 110,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju dvoetažni funkcionalan trosoban stan u kući u nizu u centru grada (Vanjski), ukupne korisne vrijednosti 110,33 m2. Stan je raspoređen kako slijedi: - prizemlje: ulazni hodnik, kotlovnica, ostava, izlaz u zajednički vrt - kat: unutarnjim stepenicama se dolazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 205.000 €, 193,30 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu grada Šibenika prodaje se prostrani stan s 4 spavaće sobe i potkrovljem ukupne neto korisne površine 193.30 m2. Sam stan se nalazi na prvom katu kuće koja ima ukupno 4 stambene jedinice. Stan ima neto korisnu površinu 98,62 m2 i sastoji se od hodnika (8,11 m2), kuhinje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan