- stanovi ŠIBENIK vrt lođa

  • Za upit "stanovi šibenik vrt lođa" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.182 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 295.000 €, 49,00 m2 cca 6020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Novi stanovi u gradu nedaleko od Šibenika. Zgrada ima ukupno osam stambenih jedinica, četiri dvoetažna stana i četiri jednosobna stana. Zgrada je izgrađena prema modernim građevinskim standardima, koji uključuju PVC i ALU stolariju, podove u kombinaciji visokokvalitetne keramike i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 97,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE ? ETAŽIRAN STAN U PRIZEMLJU S VELIKOM TERASOM I VRTOM ? ODLIČAN POTENCIJAL ZA RENOVACIJU Prodaje se prostrani etažirani stan s velikom terasom i vrtom, smješten u prizemlju obiteljske kuće (dvojni objekt) u mirnom dijelu Donjih Ražina u Šibeniku. Kuća se sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 279.500 € na 265.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 265.000 €, 105,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 280.000 €
27.12.2025 - 279.000 €
28.02.2026 - 279.500 €
04.03.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostran i sunčan stan na izuzetnoj mikrolokaciji u Šibeniku kvart Građa. Smješten ispod tvrđave sv. Ivana, u neposrednoj blizini tvrđave Barone, ovaj stan nudi predivan pogled na šibenske krovove, more i tvrđavu sv. Mihovila. Blizina svih važnijih gradskih ustanova, sadržaja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik vrt lođa'
220.000 €
218.000 €
250.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvoetažni, dvosobni stan koji se nalazi na 2. i 3. katu korisne stambene površine 105 m²+ vrt 45 m2. Prva etaža 42 m2 na kojoj je smještena jedna spavaća soba, hodnik, kupaonica, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom i ima izlaz na natkrivenu terasu (lođu) od 5,80....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 395.000 €, 152,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan dvoetažni stan....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 171.000 € na 181.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 58,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 171.000 €
20.04.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prvi kat oznake S2 Hodnik 1,37 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 300.000 €, 98,56 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Moderan dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj lijep dvoetažni stan koji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 218.000 €, 67,64 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan 2,5-sobni stan cjelokupne površine 67 m2, smješten u prizemlju moderne zgrade s ukupno tri etaže, na kvalitetnoj lokaciji na periferiji Šibenika. Stan će biti useljiv na ljeto 2026. godine, a njegova pozicija u mirnom dijelu grada pruža osjećaj privatnosti i....