• GoHome Professional
stanovi ŠIBENIK parking komforan - GoHome
  • stanovi ŠIBENIK parking komforan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi ŠIBENIK parking komforan

  • Za upit "stanovi šibenik parking komforan" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.542 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 77,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju komforan stan u samom centru Šibenika na 2.katu stambene zgrade, ukupne površine 77 m2. Stan se sastoji od hodnika, wc-a, kuhinje s ostavom, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka i balkona s pogledom na more. Dnevne prostorije su južne orijentacije s....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 77,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Brodarice, u sklopu atraktivne novogradnje, nalazi se ovaj predivan stan u prizemlju. S privatnim vrtom, garažnim i vanjskim parking mjestom, ova nekretnina nudi sve pogodnosti kuće, a praktičnost stana. Ovo je posljednji dostupan stan u prizemlju u ovom iznimno traženom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 93,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji u Šibeniku , predio Škopinac, ukupne površine 93,25 m2. Stan je trenutno podijeljen u dva, jedan od 36 m2, i drugi od 57 m2 radi bolje iskoristivosti kroz najam, ali se može vratiti u prvobitno stanje čime se dobije komforan veliki....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik parking komforan'
645.000 €
725.000 €
298.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju stan u centru Šibenika, predio Škopinac, u blizini bolnice, suda i svih važnih sadržaja, ukupne neto korisne površine 48,79 m2. Kuća u kojoj se nalazi stan je građena 70tih godina, funkcionalna je, sadrži još jedan dvoetažni stan na prvom i drugom katu, ima pristup....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju prekrasan osunčan i komforan trosoban stan u stambenoj zgradi ukupne površine 74,60 m2 u Šibeniku, predio Krvavice. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka s izlazom na ostakljenu lođu i otvoreni balkon, čak 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 85,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ovaj dvosoban stan s pratećom okućnicom smješten u tihoj i atraktivnoj turističkoj destinaciji Podsolarsko, nedaleko od Šibenika. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade koja se sastoji od još dva kata i orijentiran je prema jugozapadu. Ovaj stan je prikladan kako za stalni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 461.118 €, 109,79 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna stambena zgrada u novogradnji u Brodarici kraj Šibenika, sa šest stanova na tri etaže, dio atraktivnog ograđenog naselja od četiri zgrade. Dostupan je stan AP1 u prizemlju koji sadrži dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju kao jednu cjelinu, dvije kupaonice, hodnik, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 77,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju novi dvosoban komforan stan u Brodarici pored Šibenika, svega 250 m od mora, ukupne površine 77 m2 s garažom i parkirnim mjestom. Stan se sastoji od: - predsoblja površine 8,55 m2 - 2 spavaće sobe površina 12,15 i 10,50 m2 - kupaonice 4,55 m2 - kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 300.000 €, 98,56 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Moderan dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj lijep dvoetažni stan koji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 313.530 €, 74,65 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna stambena zgrada u novogradnji u Brodarici kraj Šibenika, sa šest stanova na tri etaže, dio atraktivnog ograđenog naselja od četiri zgrade. Dostupan je stan AP2 u prizemlju koji sadrži dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju kao jednu cjelinu, kupaonicu, WC, hodnik, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 395.000 €, 152,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan dvoetažni stan....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.690 € na 210.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 225.690 €
15.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan površine 75,23 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom i ugodnom šibenskom kvartu Meterize.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, ostave, kupaonice s WC-om, hodnika, balkona....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 456.160 €, 114,04 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 4B nalazi se na prvom katu moderne novogradnje i nudi komforan raspored idealan za obiteljski život. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a i hodnika. Unutarnja površina stana iznosi 72,29 m². Stan ima natkriveni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com