• GoHome Professional
stanovi ŠIBENIK moderan porasla cijena - GoHome
  • stanovi ŠIBENIK moderan porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi ŠIBENIK moderan porasla cijena

  • Za upit "stanovi šibenik moderan porasla cijena" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.669 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • dvorište
    • opremljen
    • 2.kat
    • atraktivno
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 188.387 € na 195.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 188.387 €
26.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica, dvosoban apartman površine 60,77 m² s terasom i garažnim parkirnim mjestom. Smješten je u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? vrtića, škole ? dok je plaža udaljena svega 550 metara. Apartman ima ukupnu stambenu površinu od 45,51 m² i sastoji se od....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 290.000 € na 330.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 290.000 €
02.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan i prostran trosoban stan u Brodarici kraj Šibenika, udaljen svega 50 metara od mora. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje (2020.) i idealan je za obiteljski život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan ukupne površine 85,81 m² sastoji....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 188.387 € na 195.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 188.573 €
16.01.2026 - 188.387 €
19.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban apartman smješten na izvrsnoj lokaciji u Brodarici, idealan kako za stanovanje tako i za turistički najam. Nalazi se u mirnoj ulici u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? vrtića, škole, dok je plaža udaljena svega 400 metara, što ovu nekretninu čini izuzetno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik moderan porasla cijena'
467.500 €
467.500 €
285.000 €
 
+3%

Promjena cijene sa 155.341 € na 160.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 160.000 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 154.039 €
16.01.2026 - 155.341 €
15.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se jednosoban stan s terasom, spremištem i parkirnim mjestom u Brodarici Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten u mirnom dijelu Brodarice, idealan za odmor, cjelogodišnje stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Stan se nalazi u blizini svih važnih sadržaja....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 178.250 € na 195.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 178.250 €
19.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan dvosoban apartman smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za obiteljski život, ali i kao odlična investicija za turistički najam. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, ukupne stambene....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 171.802 € na 175.360 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 175.360 €, 54,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 171.802 €
22.05.2026 - 175.360 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju: Jednosoban stan s terasom i prostranim dvorištem u Brodarici Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za svakodnevni život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 € na 165.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 165.000 €, 50,18 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 150.000 €
25.04.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan stan s dvorištem u novogradnji ? Donje Ražine, Šibenik Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika ? Donje Ražine. Nalazi se unutar novog, urbanog naselja u razvoju koje nudi idealan spoj kvalitetnog stanovanja i izvrsnog....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 235.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 235.000 €, 74,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 225.000 €
29.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan S1 u novogradnji, Šibenik Prodaje se moderan dvosoban stan (S1) na drugom katu novogradnje u mirnom dijelu Šibenika, udaljen svega 1300 m od mora i popularnog kupališta Rezalište na Brodarici. Osnovne informacije: Površina stana: 74 m² Sastoji se od: dvije spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 189.000 € na 195.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 195.000 €, 62,96 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 214.000 €
13.01.2026 - 200.000 €
11.03.2026 - 189.000 €
15.03.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? MODERAN STAN NA BRODARICI KRAJ ŠIBENIKA Lokacija: Ražinska ulica, Brodarica ? 2 minute do plaže Rezalište! IZVRSNA LOKACIJA ? Popularno kupalište Rezalište ? 3 minute pješke ? Šibenik ? 5.5 km (8 minuta vožnje) ? Osnovna škola Brodarica i Vrtić u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 245.000 € na 250.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 74,06 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 245.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Moderan dvosoban stan s natkrivenom terasom, Vodice U popularnom turističkom središtu Vodice, na mirnoj lokaciji udaljenoj svega 700 metara od mora, smjestila se ova moderna stambena zgrada sa samo šest stanova. Kaiser Immobilien s ponosom....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 510.000 € na 527.340 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 527.340 €, 109,34 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 510.000 €
18.05.2026 - 527.340 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Penthouse s krovnom terasom, 120m od plaže, 2 garaže Velika terasa koja okružuje stan, privatna krovna terasa od 85,41 m², garaža i svega nekoliko minuta hoda do plaže i centra Vodica ? upravo takve karakteristike danas definiraju najtraženije penthouse stanove uz....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 439.515 € na 485.515 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 485.515 €, 98,27 m2 cca 4940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 439.515 €
15.05.2026 - 485.515 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? 120m od plaže, pogled na more, velika terasa, garaža Velika natkrivena terasa s pogledom na more, svega 120 metara od plaže i nekoliko minuta hoda od centra Vodica ? format stana koji je danas među najtraženijima kod kupaca koji žele više vremena provoditi vani,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!