• GoHome Professional
stanovi ŠIBENIK kvalitetan balkon - GoHome
  • stanovi ŠIBENIK kvalitetan balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi ŠIBENIK kvalitetan balkon

  • Za upit "stanovi šibenik kvalitetan balkon" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.370 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 200.000 €, 193,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju četverosoban stan na prvom katu samostojeće kuće s potkrovljem ukupne korisne površine 193,30 m2 na samom ulazu u Šibenik iz smjera Bilica. Stanu se pristupa iz zajedničkog stepeništa, a sastoji se od velikog hodnika, blagovaonice i dnevnog boravka, čak 4 spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 84,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju prekrasan osunčan i komforan trosoban stan u stambenoj zgradi ukupne površine 74,60 m2 u Šibeniku, predio Krvavice. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka s izlazom na ostakljenu lođu i otvoreni balkon, čak 3 spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik kvalitetan balkon'
199.000 €
162.000 €
229.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 680.000 €, 142,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzan dvoetažan stan (SA) na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 20 m od mora! Ukupne površine 149,88 m², ovaj moderno dizajniran stan nudi jedinstven pogled na more i šibenski arhipelag. Na prvoj etaži nalazi se ulazni prostor, prostrana kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 74,05 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Prostrani stan na prvom katu u mirnoj zoni U ponudi je moderan stan oznake S4, smješten na prvom katu manje stambene zgrade u Vodicama, na mirnoj lokaciji idealnoj za cjelogodišnje stanovanje, odmor ili turistički najam. Zgrada se sastoji od ukupno četiri stana,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 239.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m, smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe prostrane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 81,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

U iznimno traženom naselju Brodarica smjestio se ovaj ekskluzivni penthouse u sklopu moderne novogradnje. Pozicioniran na zadnjem katu, stan nudi spektakularan, otvoren pogled na more i otoke, pružajući osjećaj luksuza i privatnosti. Ovo je jedna od posljednjih dostupnih jedinica....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je stan tipa 2,5-sobni (2S+DB), površine 90 m², smješten u prizemlju u atraktivnom dijelu Šibenika. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže prostran i funkcionalan dom u mirnom okruženju, uz pogodnosti boravka u blizini prirode. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 239.000 €
02.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m², smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 195.000 €, 66,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 630.000 €, 120,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzan dvoetažan stan (SB) na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 20 m od mora! Ukupne površine 139,34 m², ovaj moderno dizajniran stan nudi jedinstven pogled na more i šibenski arhipelag. Na prvoj etaži nalazi se ulazni prostor, prostrana kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 420.000 €, 118,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je penthouse u novogradnji, smješten na mirnoj lokaciji u Brodarici samo 100 m od mora, idealnoj za sve koji traže kvalitetan dom ili atraktivnu investiciju u neposrednoj blizini mora. Stan ima panoramski pogled na more i jugozapadnu orijentaciju s pogledom na zalaske sunca.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 295.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Šibeniku, u strogom centru grada, smješten u prizemlju kamene kuće. Ukupna površina stana iznosi 86m2, a koncipiran je kao dva zasebna stana-studio apartmana. Zadnja renovacija je bila 2019. godine, a elektroinstalacije i vodovodne instalacije renovirane su 2014.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada i drvarnica u podrumu,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan na Meterizama Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m² sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com