- stanovi ŠIBENIK kvalitetan

  • Za upit "stanovi šibenik kvalitetan" pronađeno 64 nekretnina - prosječna cijena 3.528 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 630.000 €, 120,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzan dvoetažan stan (SB) na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 20 m od mora! Ukupne površine 139,34 m², ovaj moderno dizajniran stan nudi jedinstven pogled na more i šibenski arhipelag. Na prvoj etaži nalazi se ulazni prostor, prostrana kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 177.999 €, 50,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otkrijte svoj novi dom u predivnom Šibeniku! Ovaj moderni dvosobni stan od 50 m2 nudi sve što vam treba za udoban i kvalitetan život. Smješten u mirnoj i ugodnoj četvrti, stan je novouređen 2020. godine i spreman za useljenje odmah. Osnovne karakteristike: - Lokacija: Šibenik - Površina:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 94,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan stan smješten na drugom katu stambene zgrade u Brodarici, nedaleko Šibenika, s panoramskim pogledom na more koji će vas osvojiti. Ovaj stan površine 94 m², od toga korisne neto površine od 79,44 m², nalazi se samo 100 metara od mora te je opremljen....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 101,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrana stambena jedinica smještena u jugoistočno orijentiranoj zgradi, koja se odlikuje obiljem dnevne svjetlosti i funkcionalnim rasporedom. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika s garderobom tri spavaće sobe dvije kupaonice dnevnog boravka otvorenog koncepta s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan s dvorištem u novogradnji Donje Ražine, Šibenik Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika Donje Ražine. Nalazi se unutar novog, urbanog naselja u razvoju koje nudi idealan spoj kvalitetnog stanovanja i izvrsnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 420.000 €, 118,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je penthouse u novogradnji, smješten na mirnoj lokaciji u Brodarici samo 100 m od mora, idealnoj za sve koji traže kvalitetan dom ili atraktivnu investiciju u neposrednoj blizini mora. Stan ima panoramski pogled na more i jugozapadnu orijentaciju s pogledom na zalaske sunca.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 680.000 €, 142,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzan dvoetažan stan (SA) na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 20 m od mora! Ukupne površine 149,88 m², ovaj moderno dizajniran stan nudi jedinstven pogled na more i šibenski arhipelag. Na prvoj etaži nalazi se ulazni prostor, prostrana kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan oznake S4, smješten na drugom katu zgrade, ukupne površine 73 m². Stan je projektiran kao ugodan i funkcionalan prostor, idealan za obiteljski život, cjelogodišnje stanovanje ili kvalitetan boravak na moru. RASPOREDStan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 295.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Šibeniku, u strogom centru grada, smješten u prizemlju kamene kuće. Ukupna površina stana iznosi 86m2, a koncipiran je kao dva zasebna stana-studio apartmana. Zadnja renovacija je bila 2019. godine, a elektroinstalacije i vodovodne instalacije renovirane su 2014.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 228.130 €, 65,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Jednosoban apartman s velikim dvorištem ? 65,18 m² (P1) Prodaje se jednosoban apartman P1 neto korisne površine 65,18 m² , smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s ukupno 7 stanova. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, a nalazi se oko 330 metara od mora, plaže....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 751.452 €, 192,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzan dvoetažni stan SJ7 smješten na drugom katu moderne zgrade u Srimi, nedaleko od Vodica, ukupne korisne površine 104,76 m². Stan se nalazi samo 50 m od mora s pogledom na more, a radi se o novogradnji koja će biti završena 2025. godine. Stan se sastoji od tri....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 174.000 €, 49,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban apartman s pogledom na more Žaborić U ponudi je jednosoban apartman A2, smješten je u prizemlju moderne novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica u mirnom dijelu Žaborića. Završetak gradnje planiran je za srpanj 2027. godine. Apartman ima neto površinu od....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 239.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m, smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe prostrane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 229.000 €, 84,89 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan na prvom katu s balkonom U ponudi je moderan stan oznake S3, smješten na prvom katu manje stambene zgrade u Vodicama, na mirnoj lokaciji idealnoj za cjelogodišnje stanovanje, odmor ili turistički najam. Zgrada se sastoji od ukupno četiri stana, što osigurava....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada i drvarnica u podrumu,....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 € na 165.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 165.000 €, 50,18 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 150.000 €
28.04.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan s dvorištem u novogradnji ? Donje Ražine, Šibenik Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika ? Donje Ražine. Nalazi se unutar novog, urbanog naselja u razvoju koje nudi idealan spoj kvalitetnog stanovanja i izvrsnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 85,41 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je kvalitetan i funkcionalan stan (oznaka S2) smješten na prvom katu dvojne kuće, na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život ? trgovina, škola, vrtića i fakulteta. Stan se sastoji od ulaznog prostora, hodnika s pristupom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan na Meterizama Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m² sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 675.000 €, 136,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U srcu povijesnog dijela Šibenika nalazi se prostran stan površine cca 136 m2. Stan se nalazi na drugom katu i posjeduje prostranu terasu orijentiranu prema jugu. Stan je kompletno renoviran 2010. godine te je podijeljen na 4 stambene jedinice (2 studio apartamana i 2 spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 56,56 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na trenutno najtraženijoj lokaciji u šibenskom području ? Brodarici ? svega 270 m od mora i u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja, nalazi se ekskluzivni novi projekt idealan za obiteljski život ili pametnu investiciju. Projekt čine dvije manje zgrade s ukupno samo 8 stanova....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-62 (od ukupno 64)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com