• GoHome Professional
stanovi ŠIBENIK 3.kat porasla cijena - GoHome
  • stanovi ŠIBENIK 3.kat porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi ŠIBENIK 3.kat porasla cijena

  • Za upit "stanovi šibenik 3.kat porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 204.600 € na 217.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 62,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 204.600 €
01.03.2026 - 217.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Atraktivan stan u novogradnji u Šibeniku :::. U Šibeniku, predio Njivice, u izgradnji je stambena zgrada sa 6 stanova i tri etaže. Predmetni stan je na drugom katu zgrade i raspolaže sa 62m2 korisne površine. Sastoji se od hodnika, kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 383.600 € na 429.140 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 429.140 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 383.600 €
01.05.2026 - 429.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi komforan apartman s dvorištem (AP1) u blizini plaže u Brodarici pored Šibenika. Apartman je smješten u prizemlju i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na terasu....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 198.000 € na 225.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 80,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 245.000 €
01.03.2026 - 215.000 €
08.03.2026 - 198.000 €
13.03.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kompletno renoviran stan , na prvom katu manje zgrade sa zasebnim ulazom na odličnoj lokaciji. Površine 67 m2 , stan obuhvaća dvije spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, kupaonicu, vešeraj, te hodnik. Ispod stepeništa je i malo spremište, a stanu pripada i kompletno....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 160.000 € na 174.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 174.000 €, 49,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 155.000 €
26.01.2026 - 160.000 €
11.03.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE JEDNOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI ? RAŽINE, POKRAJ ŠIBENIKA Prodaje se jednosoban stan u novogradnji u mjestu Ražine nedaleko od Šibenika Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, a useljenje je planirano početkom 2027. godine. Smješten je na prvom....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 188.387 € na 195.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 188.573 €
16.01.2026 - 188.387 €
19.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban apartman smješten na izvrsnoj lokaciji u Brodarici, idealan kako za stanovanje tako i za turistički najam. Nalazi se u mirnoj ulici u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? vrtića, škole, dok je plaža udaljena svega 400 metara, što ovu nekretninu čini izuzetno....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 171.000 € na 181.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 58,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 171.000 €
20.04.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prvi kat oznake S2 Hodnik 1,37 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 472.635 € na 485.635 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 485.635 €, 105,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 472.635 €
15.05.2026 - 485.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE - NOVOGRADNJA, 120 m od plaže, garaža, ostava, 3 sobe 120 metara do plaže, 3 spavaće sobe i funkcionalan raspored koji jasno odvaja dnevni i privatni dio stana ? upravo takvu kombinaciju danas traži najveći broj obiteljskih kupaca i kupaca koji žele sigurnu nekretninu....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 290.000 € na 330.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 290.000 €
01.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan i prostran trosoban stan u Brodarici kraj Šibenika, udaljen svega 50 metara od mora. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje (2020.) i idealan je za obiteljski život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan ukupne površine 85,81 m² sastoji....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 155.341 € na 160.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 160.000 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 154.039 €
16.01.2026 - 155.341 €
15.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se jednosoban stan s terasom, spremištem i parkirnim mjestom u Brodarici Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten u mirnom dijelu Brodarice, idealan za odmor, cjelogodišnje stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Stan se nalazi u blizini svih važnih sadržaja....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 178.250 € na 195.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 178.250 €
26.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica, dvosoban stan s terasom, spremištem i parkirnim mjestom. smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za obiteljski život, ali i kao odlična investicija za turistički najam. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi šibenik porasla cijena (57)
  • stanovi šibenik 3.kat (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine