stan zaprešić vrt što jeftinije - GoHome
  • stan zaprešić vrt što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zaprešić vrt što jeftinije

  • Za upit "stan zaprešić vrt što jeftinije" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.229 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAPREŠIĆ, 317.760 €, 99,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stanova u prekrasnoj zgradi u izgradnji. Zgrada se nalazi u mirnom, ali izuzetno centralnom dijelu Zaprešića, u moderno uređenom urbanom okruženju. Unutar zgrade je smješteno 34 stana, a u prizemlju se nalaze poslovni prostori. U neposrednoj okolici nalaze se....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 120.000 €, 27,65 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAMJENA za stan u Tisnom ili Jezerima Mijenjam jednosoban stan od 27,65 m² stambene površine, smješten u prizemlju četverokatne stambene zgrade. Ukupna neto površina iznosi 43,09 m², što znači da stan raspolaže i dodatnim prostorom izvan same stambene površine. Stan je potpuno namješten....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je šarmantan trosoban dvoetažni stan površine 65 m², smješten u prizemlju kuće u mirnom i ugodnom dijelu Zaprešića (Sjever) ? idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan je raspoređen na dvije etaže povezane unutarnjim spiralnim stepenicama, što prostoru....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zaprešić vrt što jeftinije'
167.000 €
317.760 €
239.943 €
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 210.000 €, 69,68 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Zaprešića, na lokaciji koja pruža savršen spoj urbanog života, odlične prometne povezanosti i privatnosti, prodaje se prostran stan površine 69,68 m², idealan za obitelj, parove ili kao sigurnu investiciju. Stan se nalazi na izuzetno praktičnoj lokaciji u....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 228.937 €, 54,60 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prilika na top lokaciji u centru Zaprešića u blizini svih sadržaja???? Vlak, bus, vrtići, škole, hitna, dućani i slično na par minuta pješice ! Stambena zgrada se sastoji od samo tri stana, dva etažna stana i jedan dvoetažni stan. Vrhunski materijali i oprema su naš standard. Planirani....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 245.000 €, 140,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Zaprešić, prodaje se dvoetažan stan na prvom katu ukupne stambene površine 140 m2. Stan se na donjoj etažni sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, četiri spavaće sobe, kupaonice s toaletom, zasebnog toaleta i zasebne kupaonice, balkona, te terase s izlazom....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 362.000 €, 98,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i traženom dijelu Zaprešića, u naselju Kalamiri, u ponudi je luksuzan trosoban stan s liftom, smješten na prvom katu moderne stambene zgrade vrhunske gradnje.Stan zatvorene površine 72,65 m² sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 373.750 €, 125,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zaprešić, centar, novogradnja, 3-soban stan ukupne površine 125 m2 (stambeno 112.20 m2) u prizemlju stambene zgrade. Lokacija zgrade je u centru grada, u blizini svih ključnih sadržaja ? škola, vrtića, trgovina, sportskih i rekreativnih sadržaja, kao i javnog prijevoza. Zaprešić je....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 393.700 €, 127,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, stan, Zaprešić, Kalamiri, novogradnja, 127m2, četverosobni. Stan se nalazi na prvom katu manje zgrade od ukupno četiri stana izgrađene 2022. godine, ukupne površine 217,43 m2, odnosno 126,95m2 korisne vrijednosti. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 400.000 €, 126,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasan četverosoban stan zatvorene površine 82,74 m2 na prvom katu izuzetno kvalitetne novogradnje.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa blagavaonicom, kuhinje, tri spavaće sobe, dvije kupaonice te vešeraja(kotlovnice).Pripada mu natkrivena terase površine 12,63 m2....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 449.680 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Zaprešić, Centar, četverosoban stan s vrtom ukupne netto površine 160 m2 koji se nalazi u prizemlju zgrade izgrađene 2025. godine. Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje, 2 spavaće sobe, gostinjskog WC-a, kupaonice i velike prostorije 26 m2 s vlastitim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com