• GoHome Professional
stan zaprešić prizemlje 80 m2 - GoHome
  • stan zaprešić prizemlje 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zaprešić prizemlje 80 m2

  • Za upit "stan zaprešić prizemlje 80 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.352 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • 2.kat
    • zadnji kat
    • dvorište
    • parking
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+1%

Promjena cijene sa 297.864 € na 302.004 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 302.004 €, 83,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 297.864 €
01.05.2026 - 302.004 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S26B na drugom katu, 83,89 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 289.590 € na 293.615 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 293.615 €, 83,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 289.590 €
01.05.2026 - 293.615 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S6B na prizemlju, 83,89 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje Zaprešića....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 302.001 € na 306.199 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 306.199 €, 83,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 302.001 €
01.05.2026 - 306.199 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban Penthouse S32B na trećem (uvučenom) katu, 83,89 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zaprešić prizemlje 80 m2'
230.000 €
302.004 €
130.000 €
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 224.096 €, 78,63 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u sklopu projekta novogradnje. Projekt se u naravi sastoji od dva objekta sa zajedničkom garažom u kojoj se nalaze spremišta i garažna parkirna mjesta. U Zgradu A i B moguće je ući stepenicama ili liftom odmah iz podzemne garaže ili iz prizemlja s glavnog ulaza. Zgrada....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 277.078 € na 272.395 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 272.395 €, 78,05 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 273.175 €
25.02.2026 - 288.785 €
09.03.2026 - 277.078 €
15.03.2026 - 272.395 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupnja direktno od investitora bez agencijskih provizija! Ekskluzivna zgrada na najboljoj mogućoj lokaciji u strogom centru Zaprešića. Sve što je potrebno za svakodnevni život nalazi se u krugu od 100 metara. Tržnica, škola, vrtić, dom zdravlja, policija, pošta, glavna gradska šetnica,....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 220.704 €, 77,44 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 302.001 € na 306.199 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 306.199 €, 83,89 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 302.001 €
01.05.2026 - 306.199 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 276.427 € na 260.738 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 260.738 €, 74,71 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 261.485 €
25.02.2026 - 276.427 €
15.03.2026 - 260.738 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,