• GoHome Professional
stan zaprešić prizemlje 60 m2 - GoHome
  • stan zaprešić prizemlje 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zaprešić prizemlje 60 m2

  • Za upit "stan zaprešić prizemlje 60 m2" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 3.533 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAPREŠIĆ, 212.220 €, 58,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S13B na prvom katu, 58,95 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 218.115 €, 58,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S23B na drugom katu, 58,95 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 206.325 €, 58,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S9B na prizemlju, 58,95 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje Zaprešića....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zaprešić prizemlje 60 m2'
184.800 €
229.685 €
239.943 €
 
+10%

Promjena cijene sa 209.505 € na 231.116 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 231.116 €, 60,03 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 210.105 €
25.02.2026 - 222.111 €
15.03.2026 - 209.505 €
28.04.2026 - 231.116 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA BEZ AGENCIJSKIH PROVIZIJA! NA AVANSNU UPLATU ODOBRAVAMO POPUST! Ekskluzivna zgrada na najboljoj mogućoj lokaciji u strogom centru Zaprešića. Sve što je potrebno za svakodnevni život nalazi se u krugu od 100 metara. Tržnica, škola, vrtić, dom zdravlja,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 222.111 € na 209.505 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 209.505 €, 60,97 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 210.105 €
25.02.2026 - 222.111 €
15.03.2026 - 209.505 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupnja direktno od investitora bez agencijskih provizija! Ekskluzivna zgrada na najboljoj mogućoj lokaciji u strogom centru Zaprešića. Sve što je potrebno za svakodnevni život nalazi se u krugu od 100 metara. Tržnica, škola, vrtić, dom zdravlja, policija, pošta, glavna gradska šetnica,....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se stanovi u novom projektu novogradnje u Zaprešiću, drvena gradnja, blizina centra. Projekt se sastoji od 12 stanova, u svakom ulazu po 4 stana, što predstavlja jednu od glavnih prednosti ovog projekta. Manje zgrade pružaju intimniju i privatniju atmosferu, omogućavajući....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? MODERNI STANOVI U ZAPREŠIĆU, NADOMAK CENTRA U ponudi su stanovi u novom stambenom projektu u Zaprešić, smještenom u neposrednoj blizini centra grada. Riječ je o suvremenoj drvenoj (modularnoj) gradnji koja osigurava visoku razinu kvalitete stanovanja, energetsku učinkovitost....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 220.184 € na 242.897 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 242.897 €, 63,09 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 220.815 €
25.02.2026 - 233.433 €
15.03.2026 - 220.184 €
28.04.2026 - 242.897 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 290.862 €, 63,45 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAPREŠIĆ ? NOVOGRADNJA ? STAN S20 PRIZEMLJE + PARKING + GARAŽNO MJESTO + SPREMIŠTE Prodaje se moderan i funkcionalan stan oznake S20 u prizemlju kvalitetne novogradnje u Zaprešiću (projekt Zaprešić 3). Stan je ukupne obračunske površine 63,45 m², a sastoji se od: - ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 184.800 €, 56,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 226.450 €, 64,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan oznake S2B na prizemlju, 64,70 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 232.920 €, 64,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S22B na drugom katu, 64,70 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 184.800 €, 56,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan površine 56 m2 na 1.katu u novom projektu novogradnje, drvena gradnje, u Zaprešiću, Rakitovec. Planirani završetak radova: jesen 2026.g. Lokacija zgrade je u neposrednoj blizini centra, dobra prometna povezanost sa gradom, autobusna stanica i stanica vlaka....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 184.800 €, 56,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan u novom projektu, novogradnja u Zaprešiću, drvena gradnja, blizina centra. Projekt se sastoji od 12 stanova, po 4 stana u svakom ulazu, što predstavlja jednu od glavnih prednosti ovog projekta. Manje zgrade pružaju intimniju i privatniju atmosferu, omogućavajući....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 184.395 €, 64,70 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u sklopu projekta novogradnje. Projekt se u naravi sastoji od dva objekta sa zajedničkom garažom u kojoj se nalaze spremišta i garažna parkirna mjesta. U Zgradu A i B moguće je ući stepenicama ili liftom odmah iz podzemne garaže ili iz prizemlja s glavnog ulaza. Zgrada....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 232.992 € na 225.943 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 225.943 €, 64,74 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 220.048 €
25.02.2026 - 232.992 €
15.03.2026 - 225.943 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 230.679 € na 233.981 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 233.981 €, 65,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 230.679 €
01.05.2026 - 233.981 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S11B na prvom katu, 65,91 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 233.928 € na 237.276 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 237.276 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 233.928 €
01.05.2026 - 237.276 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S21B na drugom katu, 65,91 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 227.430 € na 230.685 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 230.685 €, 65,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 227.430 €
01.05.2026 - 230.685 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S1A na prizemlju, 65,91 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje Zaprešića....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 231.815 €, 65,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S20A na prvom katu, 65,30 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je šarmantan trosoban dvoetažni stan površine 65 m², smješten u prizemlju kuće u mirnom i ugodnom dijelu Zaprešića (Sjever) ? idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan je raspoređen na dvije etaže povezane unutarnjim spiralnim stepenicama, što prostoru....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 228.550 €, 65,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S10A na prizemlju, 65,30 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban dvoetažni stan površine 65 m2 smješten u prizemlju kuće u mirnom dijelu Zaprešića (Sjever). Stan se prostire na dvije etaže povezane unutarnjim spiralnim stepenicama, što mu daje poseban karakter i osjećaj kuće. Ulaz u stan je zaseban, direktno izvana, kroz manji....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 235.080 €, 65,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S30B na drugom katu, 65,30 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantan trosoban dvoetažni stan površine 65 m, smješten u prizemlju kuće u mirnom i ugodnom dijelu Zaprešića (Sjever) idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan je raspoređen na dvije etaže povezane unutarnjim spiralnim stepenicama, što prostoru....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban dvoetažni stan od 65 m² smješten u prizemlju kuće, izgrađene 2001. godine. Stan se prostire na dvije razine povezane unutarnjim spiralnim stepeništem, što mu daje karakter koji se razlikuje od standardnih stambenih jedinica u zgradama. Ulaz je direktan s vanjske....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 190.903 € na 210.595 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 210.595 €, 54,70 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 191.450 €
25.02.2026 - 202.390 €
15.03.2026 - 190.903 €
28.04.2026 - 210.595 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 228.937 €, 54,60 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prilika na top lokaciji u centru Zaprešića u blizini svih sadržaja???? Vlak, bus, vrtići, škole, hitna, dućani i slično na par minuta pješice ! Stambena zgrada se sastoji od samo tri stana, dva etažna stana i jedan dvoetažni stan. Vrhunski materijali i oprema su naš standard. Planirani....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 235.686 €, 54,30 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAPREŠIĆ ? NOVOGRADNJA ? STAN S5 PRIZEMLJE + PARKING + GARAŽNO MJESTO + SPREMIŠTE Prodaje se funkcionalan i moderno projektiran stan u novogradnji ? Projekt Zaprešić 3, smješten u Mokričkoj ulici. Projekt se nalazi na izvrsnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škola, vrtića, trgovina,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.012 € na 189.053 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 189.053 €, 54,17 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 184.178 €
25.02.2026 - 195.012 €
15.03.2026 - 189.053 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 230.679 € na 233.981 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 233.981 €, 65,91 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 230.679 €
05.05.2026 - 233.981 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!