• GoHome Professional
stan zaprešić 80 m2 što manje - GoHome
  • stan zaprešić 80 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zaprešić 80 m2 što manje

  • Za upit "stan zaprešić 80 m2 što manje" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.467 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAPREŠIĆ, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u strogom centru Zaprešića, površine 73 m2. Stan se sastoji od: - prostranog dnevnog boravka - kuhinje sa blagavaonicom - dvije spavaće sobe - kupaonice - WC-a - dva balkona (jedan iz glavne spavaće sobe, drugi iz dnevnog boravka) - hodnika Orijentacija stana istok-zapad,....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 268.020 €, 73,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA U SAMOM CENTRU ZAPREŠIĆA VAŠA NOVA ADRESA KVALITETE I KOMFORA Predstavljamo vam ekskluzivni projekt novogradnje smješten u samom srcu Zaprešića, idealno mjesto za moderan, urban i funkcionalan život. Ovaj projekt obuhvaća 18 pažljivo dizajniranih stanova koji zadovoljavaju....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 268.020 €, 73,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je trosobni stan površine 73,43 m² u novogradnji smještenoj u samom centru Zaprešića, na prvom katu moderne zgrade s liftom. Stan se odlikuje vrhunskom kvalitetom gradnje, promišljenim rasporedom prostorija i iznimno atraktivnom lokacijom u neposrednoj blizini svih potrebnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zaprešić 80 m2 što manje'
264.425 €
264.425 €
264.425 €
 
-6%

Promjena cijene sa 276.427 € na 260.738 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 260.738 €, 74,71 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 261.485 €
25.02.2026 - 276.427 €
15.03.2026 - 260.738 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupnja direktno od investitora bez agencijskih provizija! Ekskluzivna zgrada na najboljoj mogućoj lokaciji u strogom centru Zaprešića. Sve što je potrebno za svakodnevni život nalazi se u krugu od 100 metara. Tržnica, škola, vrtić, dom zdravlja, policija, pošta, glavna gradska šetnica,....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 241.760 €, 75,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Zaprešić, okolica, stan na 3. katu sa balkonom i lođom Prodaje se stan u novogradnji na drugom katu, smješten na atraktivnoj lokaciji u Zaprešiću, uz samu šetnicu! Stan se sastoji od 2 prostrane sobe, moderne kupaonice, te posjeduje balkon idealan za opuštanje i lođu. Uz stan dolazi....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 262.000 €, 75,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

REMAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja novogradnju u srcu Zaprešića - kvaliteta, udobnost i moderan život na jednom mjestu. U samom centru Zaprešića, na odličnoj gradskoj lokaciji koja spaja mirno okruženje s izvrsnom infrastrukturom, nastaje nova stambena zgrada koja će zadovoljiti....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 276.597 €, 75,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je četverosobni stan površine 75,78 m² u novogradnji smještenoj u samom centru Zaprešića, na drugom katu moderne zgrade s liftom. Ova vrhunska nekretnina nudi iznimnu kvalitetu gradnje, funkcionalan raspored prostorija i odličnu lokaciju u blizini svih važnih sadržaja poput....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 264.425 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je trosobni stan površine 75,55 m² u novogradnji smještenoj u samom centru Zaprešića, na prvom katu moderne zgrade s liftom. Ova nekretnina odlikuje se vrhunskom kvalitetom gradnje, funkcionalnim rasporedom prostorija i izvrsnom lokacijom u neposrednoj blizini svih ključnih....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 130.000 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo u CENTRU Zaprešića na mirnoj lokaciji, 5 min. hoda do strogog centra i svih potrebnih sadržaja (škola, vrtić, Dom zdravlja, tržnica, Konzum, autobus, prigradski vlak.) trosobni stan, površine 75 m2 u prizemlju (i/ili katu) kuće. Stan je u fazi renoviranja i etažiranja....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 241.760 €, 76,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 264.425 €, 76,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

S14, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAPREŠIĆ, CENTAR, 76 m2, 3s Provjerite dostupnost stanova na: https://starling.hr/novogradnja/zapresic2/ Prodaje se trosoban stan neto stambene površine 76 m2 na drugom katu zgrade s liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 264.425 €, 76,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Zaprešić, okolica, stan na 2. katu sa balkonom i lođom Prodaje se stan u novogradnji na drugom katu, smješten na atraktivnoj lokaciji u Zaprešiću, uz samu šetnicu! Stan se sastoji od 2 prostrane sobe, moderne kupaonice, te posjeduje balkon idealan za opuštanje i lođu. Uz stan dolazi....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 264.425 €, 76,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Zaprešić, okolica, stan na 1. katu sa balkonom Prodaje se stan u novogradnji na prvom katu, smješten na atraktivnoj lokaciji u Zaprešiću, uz samu šetnicu! Stan se sastoji od 2 prostrane sobe, moderne kupaonice, te posjeduje balkon idealan za opuštanje. Uz stan dolazi i spremište te....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 220.704 €, 77,44 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u sklopu projekta novogradnje. Projekt se u naravi sastoji od dva objekta sa zajedničkom garažom u kojoj se nalaze spremišta i garažna parkirna mjesta. U Zgradu A i B moguće je ući stepenicama ili liftom odmah iz podzemne garaže ili iz prizemlja s glavnog ulaza. Zgrada....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 277.078 € na 272.395 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 272.395 €, 78,05 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 273.175 €
25.02.2026 - 288.785 €
09.03.2026 - 277.078 €
15.03.2026 - 272.395 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 224.096 €, 78,63 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 289.590 € na 293.615 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 293.615 €, 83,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 289.590 €
01.05.2026 - 293.615 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S6B na prizemlju, 83,89 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje Zaprešića....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 302.001 € na 306.199 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 306.199 €, 83,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 302.001 €
01.05.2026 - 306.199 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S32A na trećem (uvučenom) katu, 83,89 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 230.000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

ZAPREŠIĆ, CENTAR, TRG MLADOSTI, 3-SOBAN, 83,62 m2, 2. KAT, OSTAVA Prostran i tlocrtno vrlo funkcionalan 3-soban stan na 2. katu zgrade iz 1984. smješten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Zgrada nema lift. Sastoji se od: - ulaznog hodnika (gdje su smješteni gostinjski wc i ostava)....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 297.864 € na 302.004 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 302.004 €, 83,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 297.864 €
01.05.2026 - 302.004 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S26B na drugom katu, 83,89 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 302.001 € na 306.199 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 306.199 €, 83,89 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 302.001 €
01.05.2026 - 306.199 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 485.000 € na 465.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 465.000 €, 86,00 m2 cca 5410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 485.000 €
16.04.2026 - 465.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN SE PRODAJE BEZ AGENCIJE! U srcu Zaprešića, na jednoj od najpoželjnijih lokacija, smjestio se ovaj jedinstveni penthouse koji spaja vrhunski dizajn, funkcionalnost i potpunu privatnost. Pozicioniran na posljednjem katu moderne novogradnje sa svega dva stana, pruža mir, ekskluzivnost....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr