- stan zaprešić

  • Za upit "stan zaprešić" pronađeno 151 nekretnina - prosječna cijena 3.457 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • ulica željeznička stanica
    • novogradnja
    • povoljan
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+10%

Promjena cijene sa 220.184 € na 242.897 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 242.897 €, 63,09 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 220.815 €
25.02.2026 - 233.433 €
15.03.2026 - 220.184 €
28.04.2026 - 242.897 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA BEZ AGENCIJSKIH PROVIZIJA! NA AVANSNU UPLATU ODOBRAVAMO POPUST! Ekskluzivna zgrada na najboljoj mogućoj lokaciji u strogom centru Zaprešića. Sve što je potrebno za svakodnevni život nalazi se u krugu od 100 metara. Tržnica, škola, vrtić, dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 370.000 €, 70,70 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo u ZAPREŠIĆU - nedaleko od željezničke stanice i prigradskog vlaka HARMICA - DUGO SELO, tri stana S POSEBNIM ULAZIMA. Jedan stan, jednoiposobni se nalazi u podrumu zgrade a sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, sobe, kupaonice i hodnika ukupne površine 43 m2 a pripada....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 140.000 €, 32,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 32m2, na četvrtom katu zgrade, Zaprešić. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, veće sobe, manje sobe s izlazom na loggiu te kupaonice. Stan je kompletno adaptiran 2024. godine, PVC stolarija, protuprovalna vrata, klima uređaj Grijanje na gradsku toplanu.....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 120.000 €, 27,65 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAMJENA za stan u Tisnom ili Jezerima Mijenjam jednosoban stan od 27,65 m² stambene površine, smješten u prizemlju četverokatne stambene zgrade. Ukupna neto površina iznosi 43,09 m², što znači da stan raspolaže i dodatnim prostorom izvan same stambene površine. Stan je potpuno namješten....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 335.000 € na 338.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 338.000 €, 93,40 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 299.000 €
19.01.2026 - 310.000 €
22.01.2026 - 318.000 €
28.01.2026 - 327.000 €
08.02.2026 - 335.000 €
25.02.2026 - 338.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Za sva pitanja molimo kontaktirati broj: 091 37 00 367. Zgrada se nalazi u mirnoj, ali centralno pozicioniranoj Tržnoj ulici u Zaprešiću nasuprot gradske tržnice u uređenom i urbaniziranom okolišu. U zgradi su ukupno 34 stana, a glavni ulaz u zgradu je s pješačkih površina uz Tržnu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 190.476 € na 184.656 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 184.656 €, 52,91 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 179.894 €
25.02.2026 - 190.476 €
15.03.2026 - 184.656 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupnja direktno od investitora bez agencijskih provizija! Ekskluzivna zgrada na najboljoj mogućoj lokaciji u strogom centru Zaprešića. Sve što je potrebno za svakodnevni život nalazi se u krugu od 100 metara. Tržnica, škola, vrtić, dom zdravlja, policija, pošta, glavna gradska šetnica,....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 166.389 €, 46,87 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZANEA ? A place to call home Dvosoban stan S5B na prizemlju, 46,87 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje Zaprešića....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 169.505 € na 164.178 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 164.178 €, 48,43 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 169.505 €
25.02.2026 - 179.191 €
07.03.2026 - 169.505 €
15.03.2026 - 164.178 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 401.724 € na 389.449 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 389.449 €, 111,59 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 379.406 €
25.02.2026 - 401.724 €
15.03.2026 - 389.449 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 410.000 €, 98,58 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo Obiteljski 4-sobni stan (98.58 m2) Centar -Jure Petrekovića sa 3. GPM Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 98,58 m2 na 3. katu zgrade s liftom građene 2012. godine. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji u ulici Jure Petrekovića i nudi maksimalnu udobnost za veliku....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 185.110 € na 204.204 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 204.204 €, 53,04 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 185.640 €
25.02.2026 - 196.248 €
15.03.2026 - 185.110 €
28.04.2026 - 204.204 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 485.000 € na 465.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 465.000 €, 86,00 m2 cca 5410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 485.000 €
16.04.2026 - 465.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN SE PRODAJE BEZ AGENCIJE! U srcu Zaprešića, na jednoj od najpoželjnijih lokacija, smjestio se ovaj jedinstveni penthouse koji spaja vrhunski dizajn, funkcionalnost i potpunu privatnost. Pozicioniran na posljednjem katu moderne novogradnje sa svega dva stana, pruža mir, ekskluzivnost....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 499.737 €, 120,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA, STAMBENO-POSLOVNI PROSTOR, TOP LOKACIJA! Objektu pripada 9 parkirnih mjesta. 2.950 EUR NETTO M2 2.950 * 169,4 m2 = 499.737 EUR Zaprešić - Centar - IZVRSNA LOKACIJA! Ulica kardinala Alojzija Stepinca 28 Prodajemo četverosoban stan u centru Zaprešića u visokom prizemlju....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 255.000 €, 61,47 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten trosoban stan upisane površine 60,18 m² (ukupne obračunske površine 61,47 m²) na 1. katu zgrade u strogom centru Zaprešića, uz samu Zaprešićku šetnicu i pogled na glavno mjesto svih događanja u gradu. Stan se nalazi u zgradi iz 1981. godine, a renoviran....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 230.679 € na 233.981 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 233.981 €, 65,91 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 230.679 €
05.05.2026 - 233.981 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S11B na prvom katu, 65,91 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 302.001 € na 306.199 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 306.199 €, 83,89 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 302.001 €
01.05.2026 - 306.199 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZANEA ? A place to call home Trosoban Penthouse S32B na trećem (uvučenom) katu, 83,89 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 341.000 €, 91,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 222.111 € na 209.505 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 209.505 €, 60,97 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 210.105 €
25.02.2026 - 222.111 €
15.03.2026 - 209.505 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 199.770 €, 66,59 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u sklopu projekta novogradnje. Projekt se u naravi sastoji od dva objekta sa zajedničkom garažom u kojoj se nalaze spremišta i garažna parkirna mjesta. U Zgradu A i B moguće je ući stepenicama ili liftom odmah iz podzemne garaže ili iz prizemlja s glavnog ulaza. Zgrada....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 348.000 €, 99,30 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 176.971 € na 162.144 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 162.144 €, 47,83 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 167.405 €
25.02.2026 - 176.971 €
15.03.2026 - 162.144 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 151.626 € na 143.020 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 143.020 €, 40,98 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 143.430 €
25.02.2026 - 151.626 €
15.03.2026 - 143.020 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 184.395 €, 64,70 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, Na upit cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-150 (od ukupno 151)

<< <1 2 3 4> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!