• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka suteren najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka suteren najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka suteren najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka suteren najnovije" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.319 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • balkon
    • dvoetažni
    • 4.kat
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Vežica, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

MANOR predstavlja funkcionalan 2S+DB stan smješten na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na istočnom dijelu grada, na Gornjoj Vežici, stambene površine 65 m. * Stan se sastoji od: - hodnika - kuhinje povezane s blagovaonicom - dnevnog boravka - 2 spavaće sobe - kupaonice - zasebnog toaleta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stana u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Kvatriću. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa zajedničkim dvorištem na korištenje, što pruža dodatnu praktičnost i ugodan boravak. Stan ukupne neto površine 72,10 m2 sastoji se od: - ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 144.000 €, 52,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan na Škurinjama smješten na četvrtom katu (podkrovlje) uredne i održavane zgrade koja je prije dvije godine renovirana ? obnovljeni su krov i fasada. Vlasništvo i dokumentacija su uredni, bez tereta. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s dnevnim boravkom u jednoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka suteren najnovije'
215.000 €
185.000 €
195.000 €
  Stan, RIJEKA, 139.000 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Rijeka, Škurinje - prodaja stana od 53m2! Prodaje se funkcionalan i svijetao stan površine 53 m u riječkom naselju Škurinje, smješten u potkrovlju uredne stambene zgrade koja je renovirana prije dvije godine postavljeni su novi krov i fasada. Stan ima urednu dokumentaciju, bez tereta,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 270.000 €, 97,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran stan od 97 m² u samom centru Rijeke, na izvrsnoj lokaciji u blizini Korza. Stan se sastoji od 3 sobe, kuhinje, kupaonice i predsoblja. Stanu pripada drvarnica u suterenu. Ima mali balkon, a zbog odličnog rasporeda postoji mogućnost izvedbe dva odvojena stana s....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 85,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se uredan i funkcionalan dvoetažni stan ukupne površine 85,59 m², smješten u samom centru Srdoča, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od: Prva etaža: - dnevni boravak s kuhinjom - soba - kupaonica - hodnik - balkon Druga etaža -....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 96.000 €, 25,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, BORONGAJ, 25 M2 PRODAJA, STAN, ZAGREB, BORONGAJ, Ulica Milana Pavelića, 25 m2 U prodaji je stan u etažiranoj kući iz šezdesetih godina, s ukupno pet stambenih jedinica. Stan se nalazi u suterenu i površine je 25 m². Stan je kompletno renoviran prije 5 godina, namješten....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 72.000 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 24 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban stan površine 24 m2 u suterenu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1960. godine, ima ukupno 3 kata te se nalazi u blizini doma sportova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice i predsoblja.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 237.000 €, 101,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja EKSKLUZIVNO etažu kuće na odličnoj lokaciji na Gornjem Zametu. U naravi se radi o prostranom stanu na prvom katu privatne kuće površine cca 101 m2, uz dodatnu prostoriju u prizemlju od cca 12 m2, garažu površine cca 20 m2, pomoćni objekt ispred vrta površine....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!