• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije 80 m2 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije 80 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Krimeja, 290.000 €, 76,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Bulevard, na prodaju je iznimno atraktivan i moderno uređen stan smješten u prizemlju renovirane stare vile. Stan je površine 76,50 m², a kompletno je adaptiran 2015. godine (nove instalacije vode i struje, PVC stolarija), te pruža visok standard stanovanja na mirnoj i ugodnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 306.000 €, 85,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Blato, Karlovačak cesta, prodaje se useljiv 3s stan na 4. katu zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice i wc-a, ukupne stambene površine 63,47m2 plus lođa od 9,72m2 te spremište i dva natkrivena parkirna mjesta. Ukupna....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 279.000 €, 75,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

REMAX centar nekretnina nudi u prodaju 3-soban stan od 76m2. Stan se nalazi u održavanoj stambenoj zgradi sa novom fasadom i krovom iz 2022.g. Smješten je na traženoj lokaciji, u naselju sa svim sadržajima u neposrednoj blizini. Idealna katnost, jugozapadna orijentacija dnevnih prostora....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 290.000 €, 78,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi je prostran dvosoban stan površine 78,34 m2 smješten na 1. katu održavane zgrade iz 1930. godine u Draškovićevoj ulici, u neposrednoj blizini hotela Sheraton i samog centra Zagreba. Sastoji se od: - ulaznog hodnika - kuhinje s blagovaonicom - dvije velike sobe - kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Blato, namješten trosoban stan na 2. katu nove stambene zgrade zatvorene površine 64 m2 s prostranom nenatkrivenom terasom 36 m2 (9 m2) i vanjskim nenatkrivenim parkirnim mjestom 12,50 m2 (3,13 m2), ukupne neto korisne površine 76,13 m2.Stan se sastoji od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 340.000 €, 78,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 Prodaje se atraktivan, potpuno uređen, moderan stan ukupne površine 78,60 m interesantnog koncepta: od jednog stana su izuzetno funkcionalano napravljena dva apartmana, a smješten....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 295.000 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

kontakt: +385 95 803 4788 (Antonija) e-mail: agent3@bestcroatianproperties.com Bez agencijske provizije!* U samom centru Zagreba, u Draškovićevoj ulici, svega desetak minuta hoda od glavnog trga, prodaje se trosoban stan na 4.katu stambene zgrade, te predstavlja odličnu investicijsku....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 259.500 €, 79,40 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, SUŠAK ? Stan s loggiom i pogledom na more, 2SDB, 79m2 Na Sušaku, u širem centru Rijeke i nadomak svih važnih gradskih sadržaja, prodaje se svijetao i prostran stan koji nudi odličan spoj lokacije, pogleda na more i funkcionalnog rasporeda. Smješten je na trećem katu uredne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 357.000 €, 79,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Voltino, Zagrebačka cesta, moderan trosoban stan s lođom na 3.katu zgrade novije gradnje (2009), NKP 79,42m2 Sastoji se od: ulaznog hodnika s ugradbenim ormarom, dnevnog boravka otvorenog kocepta s kompletno opremljenom kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na lođu površine 9,62m2,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 300.000 €, 79,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od ulaznog predprostora koji vodi u dvije odvojene i skladno uređene cjeline površina 33 m² i 42 m², pružajući funkcionalnost i različite mogućnosti korištenja prostora. Zgrada je uredna i održavana, u blizini tržnice, nije u području plavljenja. Molim isključivo ozbiljne....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije 80 m2 (77)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 (55)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.