• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau moderan najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau moderan najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau moderan najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau moderan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Mlaka, 199.000 €, 56,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaja stana ? Mlaka | 3-soban stan s dnevnim boravkom | 57 m² | renovirano | odlična investicija Mlaka, prodaje se funkcionalan i moderno uređen 3-soban stan s dnevnim boravkom ukupne površine 57 m². Zahvaljujući izvrsnom rasporedu prostora, stan nudi maksimalnu iskoristivost te....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

RIJEKA GORNJA DRENOVA, moderan 2S+DB stan s balkonom, pogledom na zelenilo i more te 2 parkirna mjesta U ponudi je kvalitetan i komforan stan u novogradnji smještenoj na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Gornjoj Drenovi idealnoj za obiteljski život i sve koji žele spoj privatnosti,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 349.000 €, 74,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan u zgradi iz 1996.godine na atraktivnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Borovje. Ovaj prekrasan stan površine 75 m2 sastoji se od: -prostranog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -dvije spavaće sobe -kupaonice s WC-om -zasebnog WC-a -hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 186.638 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S17 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 285.000 €, 60,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan 2S+DB stan na odličnoj lokaciji Srdoči, smješten u kvalitetnoj novogradnji izgrađenoj 2019. godine. Stan je pažljivo uređen, a veliki dio namještaja je rađen po mjeri kako bi se maksimalno iskoristio prostor i osigurala funkcionalnost te ugodan boravak. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pehlin, 400.000 €, 86,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

HOSTI, RIJEKA ? moderan dvosoban stan s garažom i parkirnim mjestom Prodajemo moderno uređen i potpuno namješten dvosoban stan s dnevnim boravkom u novijoj gradnji. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 285.000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

BELVEDER NOVO 70 m2 ! Prodajemo odličan moderan stan površine 70 m2. Nalazi se na dobroj mikrolokaciji, blizu centra grada, a ipak u mirnom i lijepom okruženju. Bitno je naglasiti da stambena zgrada ima novi krov i fasadu. Stan se sastoji od velikog dnevnog otvorenog dijela kuhinje,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 298.000 €, 96,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U samom centru Rijeke prodaje se elegantan i prostran stan od 96 m². Sastoji se od tri izuzetno komforne sobe, prostranog hodnika, moderno uređene kupaonice, zasebnog WC-a te sunčanog open-space dnevnog boravka spojenog s kuhinjom i blagovaonicom. Stan je u potpunosti opremljen i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 330.000 €, 103,72 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u urbanoj vili izgrađenoj 2011. godine. Stan se prodaje kompletno namješten kao što je na slikama. Stan je ukupne brutto kvadrature 103,72 m2, a NKP 82,72 m2. Zgrada se nalazi u Podsusedu. Blizina vrtića i osnovne škole, svega pet minuta hoda. Stanica za vlak i autobus....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 320.000 €, 68,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Vlaška ulica, u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga, smješten na 11. katu održavane zgrade s liftom i prekrasnim panoramskim pogledom na cijeli Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe i kupaonice, a postoji i mogućnost spajanja kuhinje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka moderan najnovije (27)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije (1)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau moderan (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!

Uredite dom

Kontakt telefon: