• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau kvalitetan do 90 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau kvalitetan do 90 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau kvalitetan do 90 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau kvalitetan do 90 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.286 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit stan zagreb split rijeka roh-bau kvalitetan do 90 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite moderan i kvalitetan projekt ? dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu s vlastitom okućnicom, iza kojeg stoji renomirani i provjereni investitor. Nekretnina se prodaje u fazi visokog roh-baua, s uključenim PDV-om (kupac ne plaća porez na promet....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 262.000 €, 80,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan površine 79,56 m u suterenu novogradnje smještenoj u mirnom naselju Tugare, u neposrednoj blizini Splita, Strožanca i Omiša. Stambena zgrada obuhvaća ukupno pet stanova, raspoređenih u prizemlju, na prvom i drugom katu. Stanovi su različitih veličina i rasporeda,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka roh-bau kvalitetan do 90 m2'
259.000 €
204.000 €
293.850 €
  Stan, SPLIT, Meje, 206.000 €, 63,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan stan površine 62,69 m na prvom katu u novogradnji smještenoj u mirnom naselju Tugare, u neposrednoj blizini Splita, Strožanca i Omiša. Stambena zgrada obuhvaća ukupno pet stanova, raspoređenih u prizemlju, na prvom i drugom katu. Stanovi su različitih veličina....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 260.000 €, 90,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA-ŠKURINJE( TIBLJAŠI) Posredujemo u prodaji modernih dvoetažnih stambenih jedinica u nizu, smještenih u mirnom naselju okruženom zelenilom. Riječ je o projektu provjerenog investitora, koji spaja kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored i odličnu lokaciju ? savršenu kombinaciju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 382.500 €, 85,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj i ugodnoj ulici smjestila se moderna urbana vila suvremenog arhitektonskog izričaja, trenutno u roh-bau fazi izgradnje, projektirana prema visokim standardima kvalitete i funkcionalnosti stanovanja. Pocetak useljenja kraj 2026.godine. Na prodaju je prostran i odlično organiziran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 150.000 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam stan površine 65,50 m2 s balkonom od 5,40 m2, smješten na 4. katu stambene zgrade bez lifta, u mirnom i ugodnom dijelu Podsuseda - Vrapče. Nekretnina se nalazi u roh-bau fazi, što budućem vlasniku pruža idealnu priliku za uređenje prostora prema vlastitim željama....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 183.000 €, 56,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan površine 55,51 m u prizemlju novogradnje smještenoj u mirnom naselju Tugare, u neposrednoj blizini Splita, Strožanca i Omiša. Stambena zgrada obuhvaća ukupno pet stanova, raspoređenih u prizemlju, na prvom i drugom katu. Stanovi su različitih veličina i....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 250.000 €, 98,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 265.000 €
08.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Pantovčak, trosobni stan u potkrovlju povijesne zgrade. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice i veće prostorije u roh bau izvedbi.Zgrada se nalazi na velikoj parceli, okružena zelenilom. U neposrednoj blizini....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!