• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau kvalitetan - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau kvalitetan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau kvalitetan

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau kvalitetan" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.366 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SPLIT, Meje, 204.000 €, 62,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan površine 61,93 m u novogradnji smještenoj u mirnom naselju Tugare, u neposrednoj blizini Splita, Strožanca i Omiša. Stambena zgrada obuhvaća ukupno pet stanova, raspoređenih u prizemlju, na prvom i drugom katu. Stanovi su različitih veličina i rasporeda,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite moderan i kvalitetan projekt ? dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu s vlastitom okućnicom, iza kojeg stoji renomirani i provjereni investitor. Nekretnina se prodaje u fazi visokog roh-baua, s uključenim PDV-om (kupac ne plaća porez na promet....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 206.000 €, 63,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan površine 62,69 m na prvom katu u novogradnji smještenoj u mirnom naselju Tugare, u neposrednoj blizini Splita, Strožanca i Omiša. Stambena zgrada obuhvaća ukupno pet stanova, raspoređenih u prizemlju, na prvom i drugom katu. Stanovi su različitih veličina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka roh-bau kvalitetan'
270.000 €
493.000 €
150.000 €
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 1.080.000 €, 410,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu stambenu zgradu u Zagrebu, Mikulići, s prekrasnim pogledom na grad. Zgrada sadrži dva luksuzna dvoetažna penthouse stana ukupne površine 336 m². DVA KOMPLETNA STANA: Stan 1 ? Troiposoban penthouse (147,81 m²) Stan se proteže kroz....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 293.850 €, 65,30 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu Gornje Dubrave, u modernoj urbanoj vili trenutno u roh-bau fazi izgradnje, nalazi se elegantan i funkcionalan 3-soban stan ukupne površine 65,30 m². Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost modernog života, a sastoji se od: -open....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 262.000 €, 80,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan stan površine 79,56 m u suterenu novogradnje smještenoj u mirnom naselju Tugare, u neposrednoj blizini Splita, Strožanca i Omiša. Stambena zgrada obuhvaća ukupno pet stanova, raspoređenih u prizemlju, na prvom i drugom katu. Stanovi su različitih veličina i rasporeda,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 382.500 €, 85,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj i ugodnoj ulici smjestila se moderna urbana vila suvremenog arhitektonskog izričaja, trenutno u roh-bau fazi izgradnje, projektirana prema visokim standardima kvalitete i funkcionalnosti stanovanja. Pocetak useljenja kraj 2026.godine. Na prodaju je prostran i odlično organiziran....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 183.000 €, 56,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan površine 55,51 m u prizemlju novogradnje smještenoj u mirnom naselju Tugare, u neposrednoj blizini Splita, Strožanca i Omiša. Stambena zgrada obuhvaća ukupno pet stanova, raspoređenih u prizemlju, na prvom i drugom katu. Stanovi su različitih veličina i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 449.999 €, 162,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Penthouse na Bijeniku ? jedinstvena prilika u vrhu zgrade s ogromnom terasom i impresivnim pogledom Na prodaju je ekskluzivan četverosobni penthouse smješten na zadnjem katu manje zgrade novije gradnje (2007.) na jednoj od najtraženijih lokacija u sjevernom dijelu Zagreba ? Bijeniku.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 260.000 €, 90,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

RIJEKA-ŠKURINJE( TIBLJAŠI) Posredujemo u prodaji modernih dvoetažnih stambenih jedinica u nizu, smještenih u mirnom naselju okruženom zelenilom. Riječ je o projektu provjerenog investitora, koji spaja kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored i odličnu lokaciju ? savršenu kombinaciju....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 507.000 €, 127,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan penthouse stan površine 126,88 m, smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje u mirnom naselju Tugare, nedaleko od Splita, Strožanca i Omiša. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i ostavom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, garderobe te prostranog vanjskog....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 250.000 €, 98,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 265.000 €
08.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Pantovčak, trosobni stan u potkrovlju povijesne zgrade. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice i veće prostorije u roh bau izvedbi.Zgrada se nalazi na velikoj parceli, okružena zelenilom. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 259.000 €, 79,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan površine 78,73 m na prvom katu u novogradnji smještenoj u mirnom naselju Tugare, u neposrednoj blizini Splita, Strožanca i Omiša. Stambena zgrada obuhvaća ukupno pet stanova, raspoređenih u prizemlju, na prvom i drugom katu. Stanovi su različitih veličina....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 630.000 €, 157,60 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan smješten u prestižnom području grada Zagreba, koji se prostire na impresivnih 157,6 kvadratnih metara stambene površine, što omogućuje dovoljno prostora za udoban gradski život. Ovaj stan predstavlja rijetku priliku na tržištu, moderan dvoetažni prostor koji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more