• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 parking - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 parking Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 parking zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 250.000 €, 86,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosobni stan u prizemlju kuće izgrađene 1991. godine, smještene u ulici Ive Serdara. Stan je renoviran 2015 godine i uredno je održavan. Površine je 86m2 dok u naravi ima 99m2. Zbog konfiguracije terena dio stana nalazi se u ukopanom dijelu kuće. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 86,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, Kvatrić, 3 sobni. Prodaje se stan koji se sastoji od hodnika, kupaonice s wcom, kuhinje, zasebnog wca, 2 spavaće sobe dnevnog boravka, ostave, spremišta na tavanu i spremišta u podrumu zgrade. Parking na ulici. Sjajna lokacija u blizini svih sadržaja za život u mirnijoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se prostran 4-soban stan s loggiom u visokom prizemlju zgrade na Malešnici. Stanu pripada i tavansko spremište. Površine je 85,49 m2, a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 309.900 €, 62,50 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Odličan stan novije gradnje (2021.) ? spreman za useljenje Prodaje se kvalitetan 3-soban stan na 2. katu, potpuno namješten i opremljen vrhunskim aparatima s dodatnim radovima uređenja u vrijednosti 27.000€. Bez dodatnih ulaganja ? uselite odmah! Mikrolokacija ? mirni odvojak na polovici....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Mertojak, 414.000 €, 90,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prostranog stana smještenog u zgradi s liftom, na Mertojaku. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji za život s obzirom da se par koraka od zgrade nalazi nekoliko dućana, autobusna stanica, a u blizini je škola, ambulanta kao i plaža koja je udaljena svega 800m.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 410.000 €, 89,50 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostran i sunčan obiteljski stan Jordanovac ? 89,5 m² Na jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih lokacija, u mirnoj i zelenoj ulici Jordanovac, prodaje se prostran četverosoban stan površine 89,5 m², smješten na 8. i posljednjem katu kvalitetne armirano-betonske zgrade s dva lifta,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 395.000 €, 88,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan površine 88 m2 na Ljubljanici, Kaptolska ulica. Nalazi se na 3. (od 4) kata zgrade iz 2000.g. Sastoji se od: -veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom -natkriveni balkon (8m2) -3 spavaće sobe -kupaonica s WC-om -odvojeni WC -izba -hodnik Stan je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRILIKA: Prodajemo prostrani 4-sob. stan od 86m2, smješten u visokom prizemlju kvalitetne stambene zgrade (gradnja Pionira 1992.g.), odlična lokacija na Malešnici. Stan se odlikuje praktičnim rasporedom: hodnik, četiri zasebne sobe, (tri sobe + dnevni boravak), blagovaona s opremljenom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 409.990 €, 85,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN + GPM + 2 VRTA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 76 m2, 3-SOBAN Prodaje se 3-soban stan ukupne neto površine 76 m2 koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2024. godine i ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 384.999 €, 85,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Vrapče, moderan četverosoban stan ukupne neto površine 85 m². Nalazi se u visokom prizemlju odlično održavane novogradnje iz 2022. godine. Sastoji od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te dvije kupaonice s dva WC-a, opremljene tušem i kadom.Zatvorena....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka do 90 m2 parking zadnjih 7 dana (188)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 zadnjih 7 dana (8)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 parking (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more