• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 Zadnjih - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 Zadnjih - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 Zadnjih 7 dana balkon

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 zadnjih 7 dana balkon" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 510.000 €, 85,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivan stan u završnoj fazi luksuzne renovacije, potpisan od strane renomiranog interijer studija. Stan raspolaže s 70 m² elegantno projektiranog unutarnjeg prostora, dodatno obogaćenog s čak tri balkona orijentirana na tri strane svijeta, ukupne površine 15 m², koji prostoru....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 85,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Novo u ponudi. Prodaje se odličan obiteljski stan na Škurinjama. Stan je trosoban plus dnevni boravak, odličnog je rasporeda, južni balkon sa pogledom na more, smočnica u stanu, dva sanitarna čvora. Adaptiran kompletno, nove instalacije struje i vode, PVC-e vanjska stolarija sa aluminijskim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 265.000 €, 85,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostran, potpuno adaptiran i namješten obiteljski stan površine 85 m², smješten u mirnom dijelu Gornjeg Zameta. Ova nekretnina odličan je izbor za obiteljski život, ali i kao investicija, zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, vanjskim prostorima, privatnosti i atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN PRODAJA, TRAVNO, Kopernikova ulica, 61 m², 4-soban stan na prepoznatljivoj lokaciji u Novom Zagrebu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s wc-om, kuhinje, dnevnog boravka, 3 spavaće sobe i balkona. Šarmantan, svijetao, odmah useljiv, na mikrolokaciji koja obiluje svim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 410.000 €, 89,50 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostran i sunčan obiteljski stan Jordanovac ? 89,5 m² Na jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih lokacija, u mirnoj i zelenoj ulici Jordanovac, prodaje se prostran četverosoban stan površine 89,5 m², smješten na 8. i posljednjem katu kvalitetne armirano-betonske zgrade s dva lifta,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 396.000 €, 90,22 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran, četverosobni stan u jednoj od najtraženijih gradskih lokacija ? Savskoj ulici, u četvrti Trešnjevka ? Sjever. Detalji nekretnine: -stan se nalazi na 2. katu zgrade i prostire se na 90,22 m² stambene površine (100 m² netto). -4 sobe -balkon i terasa -nenamješten....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 425.000 €, 90,27 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan u neposrednoj blizini Selske ceste, na 2. katu moderne zgrade s liftom, u sklopu stambeno-poslovnog kompleksa. Stan je kompletno adaptiran 2026. godine i prodaje se u potpunosti namješten i opremljen ? spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Površine:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 395.000 €, 88,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je prekrasan stan površine 88 m2 na Ljubljanici, Kaptolska ulica. Nalazi se na 3. (od 4) kata zgrade iz 2000.g. Sastoji se od: -veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom -natkriveni balkon (8m2) -3 spavaće sobe -kupaonica s WC-om -odvojeni WC -izba -hodnik Stan je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 350.000 €, 88,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Trešnjevka, Ladučka, 3s, 88m2 Stan, prodaja, Trešnjevka, 88,46m2, lijep 3sobni dvoetažni stan na mirnoj lokaciji u blizini svih sadržaja i javnog prijevoza koji se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na balkon, sobe i kupaonice....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica Donja, 310.000 €, 86,28 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja prostrani 3S klasični stan s garažom, okućnicom na uvijek traženoj lokaciji na Donjoj Vežici stambene površine 86,28 m². * Raspored prostorija: - tri sobe od kojih dvije imaju izlaz na balkon/lođu - kuhinja - blagovaonica - ostava - hodnik - kupaonica - zaseban wc....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka do 90 m2 zadnjih 7 dana balkon (189)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 balkon (65)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 zadnjih 7 dana (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.