• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana balk - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana balk - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana balkon do 80 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana balkon do 80 m2" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 3.721 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S12 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 186.638 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S17 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji.Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana balkon do 80 m2'
190.000 €
235.000 €
199.000 €
  Stan, RIJEKA, Zamet, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na traženoj lokaciji na Donjem Zametu u Rijeci, prodaje se uređen i funkcionalan stan tipa 2S+DB s pogledom na more i dodatnim vanjskim sadržajima. Stan ima 69,42 m² u dokumentaciji, dok u naravi raspolaže s približno 75 m² korisnog prostora. Nedavno je renoviran i uređen, te je spreman....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 274.000 €, 72,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Stan se nalazi na 2. katu novouređene stambene kuće te nudi prekrasan, otvoren pogled na grad i Medvednicu. Dodatnu vrijednost nekretnini daje uređeni prostor u potkrovlju koji se može prilagoditi različitim namjenama, ovisno o željama budućeg vlasnika. Bruto površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 349.000 €, 80,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepi i adaptibilan troipolsoban stan veličine 80 m2, u novogradnji s liftom iz 2008. godine (Inv. Industogradnja). Orijentacija stana: sjever-istok-zapad. Svega 1 autobusnu stanicu udaljeno od tramvajske pruge/Rotora. Stan se sastoji od prostranog hodnika iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 215.000 €, 78,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na 4.katu stambene zgrade s liftom, predivan pogled, na odličnoj poziciji u Gajnicama. Orijentacija stana : istok. Dječiji vrtić iza zgrade, osnovna škola, tržnica, općina, dućani, park, banke u neposrednoj blizini. Izuzetno dobra povezanost javnim prijevozom, autobusne....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 279.000 €, 75,71 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

ŠKURINJE, NOVO U PONUDI!!!!!!! U neposrednoj blizini svih sadržaja prodajemo stan 3s+db od 75.71m2. Sastoji se od: - tri spavaće sobe - kuhinje s blagovaonom - dnevnog boravka - kupaone - ostave - balkona - drvarnice Nekretnina jako uredna, PVC stolarija, nova fasada na zgradi. Jug/Sjever....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 217.500 €
22.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S9 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S14 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 349.000 €, 74,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno uređen i moderno namješten stan površine 74 m² u zagrebačkom naselju Gajnice, smješten na 1. katu kvalitetne i održavane stambene zgrade. Stan ima balkon i pripadajuće spremište te je spreman za useljenje odmah, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Vlasništvo je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,10 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju. Trosoban stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 315.000 €, 70,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan NKP 70 m² smješten na 12. katu kvalitetno građene stambene zgrade u zagrebačkom naselju Črnomerec ? Keglić. Stan je južno-zapadne orijentacije, što omogućuje obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 69,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka sjever prodaje se prekrasan 2-soban stan na drugom katu površine 69m2 sa mogućnošću preuređenja u dvije stambene jedinice. Stan se sastoji od kuhinje sa blagavaonom i dnevnim boravkom,spavaće sobe,kupaonice sa WC-om,balkona,loggie ,šupe.U stanu postoje dva sanitarna čvvora....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Table, 390.000 €, 81,93 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U mirnom gradskom predjelu Table, na četvrtom katu bez lifta, uredno održavane zgrade sa samo 9 stanova, prodaje se ovaj izuzetno sunčan i prostran stan. Zbog svoje pozicije na zadnjoj etaži, stan pruža maksimalnu privatnost i mir, bez buke iz susjednih stanova. Stan je orijentiran....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 239.000 €, 65,60 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan na odličnoj lokaciji šireg centra Rijeka, smješten iznad Park Campetto, s prekrasnim pogledom na grad i Kvarnerski zaljev. Stan se nalazi na petom katu uredne stambene zgrade sa šest katova. Iako je u vlasničkom listu upisano 65,60 m², stan u naravi ima približno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 265.000 €, 65,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je potpuno renoviran 1S+DB stan površine 65m², smješten u samom centru Rijeke, svega minutu hoda od Korza. Stan se nalazi na 2. katu uredne zgrade, a sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom u open space konceptu, kupaonice, hodnika i spremišta. Dodatnu vrijednost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 309.900 €, 62,50 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Odličan stan novije gradnje (2021.) ? spreman za useljenje Prodaje se kvalitetan 3-soban stan na 2. katu, potpuno namješten i opremljen vrhunskim aparatima s dodatnim radovima uređenja u vrijednosti 27.000€. Bez dodatnih ulaganja ? uselite odmah! Mikrolokacija ? mirni odvojak na polovici....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, MLAKA ? Funkcionalan stan 3S+DB, prizemlje Na lokaciji u širem centru Rijeke, u naselju Mlaka, u blizini Novog lista, prodaje se uredan i funkcionalan stan površine cca 58 m², smješten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od tri sobe, dnevnog boravka povezanog s kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 83,70 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju. Četverosoban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Volovčica), 57 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 57 m2 na devetom katu zgrade s dva lifta. Zgrada je izgrađena 1970. godine, ima ukupno devet katova te se nalazi u naselju Volovčica. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Moderan četverosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S7 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 238.000 €, 54,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se nalazi na prvom katu manje, uredno održavane zgrade izgrađene 2007. godine, smještene u mirnoj i slijepoj ulici. Ukupna površina iznosi 75 m², od čega 54 m² otpada na stambeni dio, 11,5 m² na vanjsko parkirno mjesto te 9,5 m² na ostavu/spremište. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 53,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne kontaktiraju. Prodajem stan u zgradi u nizu u blizini Parka Stara Trešnjevka. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka iz kojeg se ulazi u walk-in ormar, velike spavaće sobe, kupaonice, zahoda i kuhinje s izlazom na balkon. U kuhinji,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 209.000 €, 49,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Srdoči stan 49m2 1S+DB U ponudi imamo ugodan i funkcionalno raspoređen stan površine 49m², smješten na 2. katu uredne stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom konceptu, s izlazom na balkon koji pruža dodatnu udobnost....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan površine 86 m2 u mirnom i uređenom dijelu Srdoča, idealnom za obiteljski život. Nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje (2004.), okruženoj zelenilom i blizinom svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 210.000 €, 43,48 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan koji se nalazi u blizini ključnih sadržaja: tramvaja, autobusnog i željezničkog kolodvora, škole,rekreacijske zone i svih sadržaja potrebnih za moderan život. Zgrada se nalazi u "sljepoj ulici" bez buke,a park ispred ulaza daje dovoljno zelenila i svježine od vrućine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 233.000 €, 43,00 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, MAKSIMIR - Stan s odličnom lokacijom na 5 minuta hoda od parka Maksimira Na prodaju je potpuno namješten, funkcionalan i održavan stan površine 43 m² smješten na 2. katu stambene zgrade u izuzetno traženom dijelu grada. Lokaciju stana odlikuje izvrsna povezanost s parkom Maksimir,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 274.000 €, 87,34 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MAKSIMIR REMETE prodaje se prekrasan,novouređeni 3 soban stan brutto površine 87,34m2 netto 72,80m2 Stan se nalazi u potkrovlju novouređene stambene kuće iz koje se prostire prekrasan otvoren pogled na grad i Medvednicu. OPIS: Stan je brutto površine 87,34m2 (netto 72,80m2), a sastoji....