• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 2.ka - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 2.ka - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 2.kat

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 2.kat" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.385 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 330.000 €, 107,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji u Zagrebu, neposrednoj blizini Maksimira, na Lašćini, prodaje se ovaj potpuno namješten stan od 107m2. Stan se prostire preko 2 etaže i nalazi se na drugom katu stambene kuće. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, velikog dnevnog boravka iz kojeg stepenice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 170.000 €, 49,11 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan ,drugi kat,novogradnja. Nova moderna zgrada,blizina autobusne stanice (čak dvije),vlak,dućana,ljekarne,park,pekara,kafići,škola vrtić. Miran kvart,sa puno zelenila. Stan: Zagreb (Stenjevec), 49.00 m2, novogradnja (prodaja) ; A+.

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 92,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na početku Zagrebačkog kvarta Dubrave, smješten na odličnoj mikrolokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja, škole, vrtića, trgovina, pošte, bolnice, prekrasnog parka Maksimir, na prodaju je ovaj trosobni Penthouse od 92m2 stambenog prostora na drugom katu stambene zgrade luksuzne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 2.kat'
308.000 €
289.000 €
250.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 69,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka sjever prodaje se prekrasan 2-soban stan na drugom katu površine 69m2 sa mogućnošću preuređenja u dvije stambene jedinice. Stan se sastoji od kuhinje sa blagavaonom i dnevnim boravkom,spavaće sobe,kupaonice sa WC-om,balkona,loggie ,šupe.U stanu postoje dva sanitarna čvvora....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 478.000 €, 101,32 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

PODAJA NOVOGRADNJA PENTHOUSE TREŠNJEVKA, TREŠNJEVKA SJEVER, stan je izveden po najvećim standardima, prati moderan i suvremen način života. Odličan raspored prostorija. Četverosoban stan na visokom drugom katu površine 101,32 m2 s nenatkrivenom terasom 7,21 m2 Uz stan je na parceli....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan površine 86 m2 u mirnom i uređenom dijelu Srdoča, idealnom za obiteljski život. Nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje (2004.), okruženoj zelenilom i blizinom svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 190.000 €, 40,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 40 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 36 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 60-ih godina, ima ukupno 3 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s wcom i hodnika.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me