• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park fakultet pala cijena - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park fakultet pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park fakultet pala cijena

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park fakultet pala cijena" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.665 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 208.000 € na 195.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Brajda, 195.000 €, 47,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.01.2026 - 208.000 €
08.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, CENTAR - funkcionalan i potpuno namješten 2-sobni stan u širem centru Rijeke idealan za život ili investiciju! Na prodaju je funkcionalan i uredno održavan stan smješten u širem centru Rijeke, na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan se....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 205.000 € na 190.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 190.000 €, 42,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 205.000 €
20.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namješten dvosobni stan stambene površine 42 m2, smješten na 15. katu stambene zgrade s ukupno 15 katova na iznimnoj lokaciji u zagrebačkom Maksimiru, u neposrednoj blizini Zagrebačke banke i MIOC-a. Stan je jednoetažan, izgrađen 1972. godine, a posljednja renovacija....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 420.000 € na 390.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Meje, 390.000 €, 100,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 420.000 €
16.05.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je komforan dvosoban do četverosoban stan smješten na trećem katu uredno održavane stambene zgrade, na jednoj od najtraženijih lokacija u Splitu Manušu. Zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnim svjetlom tijekom cijelog dana, a iz dnevnog prostora pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park fakultet pala cijena'
220.000 €
220.000 €
207.000 €
 
-12%

Promjena cijene sa 365.000 € na 320.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 320.000 €, 120,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 365.000 €
02.05.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA DIREKTNE INFORMACIJE 0958741794 *** ivan.mustapic@dogma-nekretnine.com PRILIKA: Ksaver, 78 m² ? Transformacija u moderan 3-sobni stan s "open-space" boravkom Prodaje se prostran stan na vrhunskoj lokaciji u mirnoj, slijepoj ulici na Ksaveru. Ova nekretnina je pravi dragulj....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 65,45 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 235.000 €
28.03.2026 - 225.000 €
18.04.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U izuzetno mirnom i ugodnom dijelu Rudeša nalazi se ovaj funkcionalan i ugodan stan koji pruža savršen spoj praktičnosti i odlične lokacije. Zahvaljujući rasporedu s dvije odvojene sobe, stan je posebno pogodan za studente, ali i za manju obitelj ili par koji traže ugodan dom u dobro....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 189.000 € na 182.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 182.000 €, 50,80 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.06.2025 - 189.000 €
06.09.2025 - 184.000 €
18.10.2025 - 189.000 €
12.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE ? Stan s dvije stambene jedinice na Škurinjama, idealna investicija! Na prodaju je nekretnina smještena na atraktivnoj lokaciji na Škurinjama svega 1.5 km udaljena, 10 minuta pješice, od centra Rijeke.. Stan ukupne površine od 50.80 m2, sastoji se od dvije potpuno odvojene....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 365.000 € na 330.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 330.000 €, 78,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 350.000 €
15.03.2026 - 365.000 €
11.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan stan stambene površine 78 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu, u slijepoj ulici u neposrednoj blizini okretišta Mihaljevac. Stan se nalazi u mirnom, zelenom okruženju podsljemenske zone, a istovremeno je izvrsno povezan s centrom grada (tramvajska....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 205.000 € na 190.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 190.000 €, 41,75 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 205.000 €
21.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-28%

Promjena cijene sa 688.000 € na 495.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 90,00 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 688.000 €
11.03.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani stan 90 m² s garažom od 17 m² za 495.000€ smješten u mirnoj ulici sa zajedničkim dvorištem i prednjim vrtom. Orijentacija stana je istok-zapad i zahvaljujući visokim stropovima i velikim prozorima prostor je iznimno svijetao, prozračan i ugodan za život. Zbog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!