• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park do 80 m2 Najnovije 3 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park do 80 m2 Najnovije 3 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park do 80 m2 Najnovije 3.kat

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park do 80 m2 najnovije 3.kat" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 320.000 €, 75,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban, prostrani stan za adaptaciju u Škrlčevoj ulici - Maksimir na trećem katu zgrade bez lifta s pogledom na osnovnu školu i dom zdravlja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, blagavaonice prozorom povezane s kuhinjom uz koju je ostava, dnevnog boravka, dvije prostrane....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDUJE PRI PRODAJI ORGINAL TROSOBNOG STANA KVADRATURE 63 M2U NASELJU SREDNJACI I ULICI SREDNJACI NA 3 KATU OD 8 S LIFTOM ZA 270000 .GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU , BALKON NEMA ,ORIJENTACIJE JE ISTOK-SJEVER , U KUPAONI JE KADA, STAN JE POTPUNO NAMJEŠTEN, I IMA....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 259.500 €, 79,40 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, SUŠAK ? Stan s loggiom i pogledom na more, 2SDB, 79m2 Na Sušaku, u širem centru Rijeke i nadomak svih važnih gradskih sadržaja, prodaje se svijetao i prostran stan koji nudi odličan spoj lokacije, pogleda na more i funkcionalnog rasporeda. Smješten je na trećem katu uredne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 357.000 €, 79,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Voltino, Zagrebačka cesta, moderan trosoban stan s lođom na 3.katu zgrade novije gradnje (2009), NKP 79,42m2 Sastoji se od: ulaznog hodnika s ugradbenim ormarom, dnevnog boravka otvorenog kocepta s kompletno opremljenom kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na lođu površine 9,62m2,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 76,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji četverosobnog stan površine 76 m2 na trećem katu dobro održavane zgrade, sagrađene 1996. godine. Stan je adaptiran 2022. godine i sastoji se od 3 spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s ostavom, blagovaonice i dnevne sobe u jednom prostoru. Sljeme stropa je visoko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji atraktivnog četverosobnog stana površine 82,92 m2, smještenog na trećem katu zgrade s liftom, izgrađene 2011. godine, orijentacije sjever- jug. Sastoji se od: prostrane dnevne sobe povezane s blagovaonicom kuhinje s izlazom na balkon tri spavaće sobe dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 105.000 €, 28,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 1-soban stan na 3.katu zgrade od 3 kata. Stan je svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Postavljena je PVC stolarija s roletama. Smješten je u Filipovićevoj ulici nasuprot osnovne škole, a u blizini je vrtića, trgovine,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka do 80 m2 najnovije 3.kat (13)
  • stan zagreb split rijeka park do 80 m2 3.kat (173)
  • stan zagreb split rijeka park do 80 m2 najnovije (41)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr