• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park do 4200 eura/m2 4.ka - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park do 4200 eura/m2 4.ka - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park do 4200 eura/m2 4.kat

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park do 4200 eura/m2 4.kat" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.688 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 360000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 235.000 €, 67,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.indomio.hr

STENJEVEC - Bolnička - stan prilika - BEZ NAPLATE AGENCIJSKE PROVIZIJE ZA KUPCA STAN 66,50 m2 Prodaja stana koji se nalazi u Zagrebu, Stenjevac u "slijepoj" ulici, u zgradi na kojoj je 2025. godine završena energetska obnova. U blizini je javni prijevoz (autobus, vlak), vrtić, škola,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 258.000 €, 74,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator nekretnina pronađite stan na Potoku! Na četvrtom katu uredno održavane stambene zgrade smjestio se potpuno renoviran stan površine 74 m² koji odiše funkcionalnošću i suvremenim komforom. Sastoji se od dvije prozračne spavaće sobe, svaka s vlastitim izlazom na balkon....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 477.000 €, 116,89 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.smart-invest.hr

RIJEKA - CENTAR PRVI RED DO MORA UZ BUDUĆU ACI MARINU - PROSTRANI TROSOBNI KLASIČNI STAN S BALKONOM Na prodaju je prostrani gospodski stan 3SKl smješten u kvalitetnoj zgradi u samom centru grada Rijeke, u neposrednoj blizini mora i buduće ACI marine. Stan ukupne površine 116,89 m2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park do 4200 eura/m2 4.kat'
229.000 €
229.000 €
490.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 200.000 € na 195.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Potok, 195.000 €, 47,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 208.000 €
25.04.2026 - 200.000 €
09.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, CENTAR - funkcionalan i potpuno namješten 2-sobni stan u širem centru Rijeke idealan za život ili investiciju! Na prodaju je funkcionalan i uredno održavan stan smješten u širem centru Rijeke, na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 317.000 €, 77,58 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran i funkcionalan 3.5-sobni stan na odličnoj i traženoj lokaciji ? Voltino, Trešnjevka ? Sjever. Stan se nalazi na 4. katu kvalitetne stambene zgrade s liftom (Industrogradnja), a odlikuje ga izvrsna organizacija prostora, puno prirodnog svjetla i kompletna infrastruktura....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 295.000 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

***ZA DIREKTNE INFORMACIJE 0989780294*** U samom centru Zagreba, u Draškovićevoj ulici, svega desetak minuta hoda od glavnog trga, prodaje se stan koji predstavlja odličnu investicijsku priliku u jednoj od najtraženijih gradskih mikrolokacija. Blizina svih sadržaja, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DALMATINSKA, 69 M2, TROSOBAN Prodaje se trosoban stan površine 69 m2 na četvrtom katu zgrade bez lifta, koja ukupno ima 4. kata. Stan se sastoji od tri sobe, kuhinje, hodnika, ulaznog hodnika te kupaonice s wc-om. Zgrada je kompletno obnovljena iznutra te je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 235.000 €, 66,50 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 410.000 €, 117,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ako volite arhitekturu starijih riječkih zgrada, velike i raskošne prostorije, visoke stropove, puno prozora, ovaj gospodski stan, u samom srcu Rijeke, je prilika za vas. Adaptiran je prije par godina, novi su mu prozori, kupaonica, sprovedeno etažno centralno grijanje na plin, očuvani....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 220.000 € na 242.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 242.000 €, 71,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 220.000 €
04.04.2026 - 242.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, MALEŠNICA, 71 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 71 m2 na četvrtom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1992. godine i ima ukupno pet katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice, odvojenog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 505.000 €, 159,77 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zadovoljstvo nam je imati u ponudi ovaj velebni gospodski stan. Zgrada se nalazi samo 200 metara od mora u centru grada i samim tim lokacija pruža pristup svim najvažnijim sadržajima za udoban i moderan obiteljski život. Stan se nalazi na četvrtom katu u zgradi sa liftom tako da se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 604.000 €, 212,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se luksuzni stan u Šestinama, ukupne površine 212 m2, bruto 369,66 m2. stan je dvoetažni, na trećem i četvrtom katu, ai sastoji se od; Kuhinje, ostave na koju se nadovezuje dnevni boravak i prostrana terasa, ćetiri spavaće sobe, dvije kupaone i wc, vešeraj, walk in ormar,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 155.000 €, 34,98 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Čakovečkoj ulici u kvartu Trešnjevka nalazi se ovaj jednosoban stan površine 35 m², koji predstavlja izvrsnu priliku za ugodan život ili sigurnu investiciju. Smješten je na četvrtom katu uredne stambene zgrade s ukupno pet katova, bez lifta, Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 215.000 €, 78,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na 4.katu stambene zgrade s liftom, predivan pogled, na odličnoj poziciji u Gajnicama. Orijentacija stana : istok. Dječiji vrtić iza zgrade, osnovna škola, tržnica, općina, dućani, park, banke u neposrednoj blizini. Izuzetno dobra povezanost javnim prijevozom, autobusne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 101,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** U samom srcu Zagreba, na jedinstvenoj lokaciji Britanskog trga, prodaje se stan koji predstavlja rijetku priliku za sve one koji žele živjeti u centru grada, s neposrednim pristupom svim sadržajima potrebnima za udoban život obitelji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 310.485 €, 69,15 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Dubrava, dvosoban stan, u novogradnji u izgradnji, Objekt je projektiran prema najsuvremenijim standardima gradnje; dok je čitava konstrukcija armirano - betonska. Stan oznake B4.4 na četvrtom katu, površine 69,15 m2. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 299.750 €, 66,75 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Dubrava, dvosoban stan, u novogradnji u izgradnji, Objekt je projektiran prema najsuvremenijim standardima gradnje; dok je čitava konstrukcija armirano - betonska. Stan oznake C4.4 na četvrtom katu, površine 66,75 m2. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka i blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 220.050 €, 49,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Dubrava, dvosoban stan, u novogradnji u izgradnji,Objekt je projektiran prema najsuvremenijim standardima gradnje; dok je čitava konstrukcija armirano - betonska.Stan oznake B4.1 na četvrtom katu, površine 48,18 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka i blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zrinjevac, 345.000 €, 150,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Adria La Mar nekretnine predstavlja u ponudi izvrstan, komforan stan površine 150 m2, smješten na zadnjem, 4.katu (visoko potkrovlje) u stambeno - poslovnoj zgradi na jednoj od najprestižnijih zagrebačkih lokacija, najljepšem zagrebačkom parku - Zrinjevac. Nekretnina zahtjeva....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 162.000 €, 85,19 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

---------- Direktan kontakt: 095 3721 999 ------------ Prodaje se stan ? blizu Avenije Dubrava, 85,19 m², 4. kat bez lifta ? SAMO GOTOVINA Prodaje se stan površine 85,19 m² u neposrednoj blizini Avenije Dubrava. Nalazi se na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta. NAPOMENA: Zgrada....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr