• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park Zadnjih 14 dana adap - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park Zadnjih 14 dana adap - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park Zadnjih 14 dana adaptiran

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana adaptiran" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.962 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 274.000 €, 72,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Stan se nalazi na 2. katu novouređene stambene kuće te nudi prekrasan, otvoren pogled na grad i Medvednicu. Dodatnu vrijednost nekretnini daje uređeni prostor u potkrovlju koji se može prilagoditi različitim namjenama, ovisno o željama budućeg vlasnika. Bruto površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA STANA ? VRAPČE / VRAPČANSKA CESTE Prodaje se prostrani adaptirani četverosobni stan na 1. katu u etažiranoj kući sa ukupno 4 stana. Svakom stanu pripada vlastito parkirno mjesto. Stan površine 96,53 m² sastoji se od: - dnevnog boravka s blagovaonicom - kuhinje - izbe - kupaonice....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krnjevo, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji stana na Krnjevu sa otvorenim pogledom na Kvarner. Stan je potpuno adaptiran prije pet godina. Sve prostorije su orijentirane prema jugu te obiluje dnevnim svjetlom. Sastoji se od ulaznog hodnika , kuhinje i blagovaonice sa dnevnim boravkom kao jednom zajedničkom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana adaptiran'
240.000 €
205.000 €
199.000 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 212.000 €, 72,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja kompletno adaptiran trosoban stan površine 72 m² u prizemlju manje dvoetažne stambene zgrade Maksimiru. Izvrsna lokacija ? park Maksimir i KBC Zagreb udaljeni su svega nekoliko minuta hoda.Stan je jednoetažan, orijentiran na jug, zapad i istok,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Volovčica), 57 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 57 m2 na devetom katu zgrade s dva lifta. Zgrada je izgrađena 1970. godine, ima ukupno devet katova te se nalazi u naselju Volovčica. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 593.250 €, 132,67 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostran i potpuno adaptiran dvoetažni stan s dvije lođe | Martinovka | 128,50 m² NKP Na prodaju je atraktivan, potpuno adaptiran dvoetažni stan smješten na 7. i 8. katu uredne i održavane stambene zgrade s dva lifta i ravnim ulazom bez stepenica, u mirnoj ulici na Martinovki. Ova....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 274.000 €, 87,34 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MAKSIMIR REMETE prodaje se prekrasan,novouređeni 3 soban stan brutto površine 87,34m2 netto 72,80m2 Stan se nalazi u potkrovlju novouređene stambene kuće iz koje se prostire prekrasan otvoren pogled na grad i Medvednicu. OPIS: Stan je brutto površine 87,34m2 (netto 72,80m2), a sastoji....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 146.000 €, 31,29 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

JEDNOSOBAN STAN BEZ PROVIZIJE ? MOLIMO AGENCIJE DA NE ZOVU Prodaje se potpuno adaptiran jednosoban stan površine cca 32 m² na 1. katu manje stambene zgrade sa ukupno 4 stana, u mirnom dijelu Rijeke ? Podmurvice, u blizini parka Mlaka. Odlična lokacija, svega 15?20 minuta hoda do Korza....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 190.000 €, 40,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 40 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 36 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 60-ih godina, ima ukupno 3 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s wcom i hodnika.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 205.000 €, 72,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 72 m² u prizemlju kuće od 3 kata na Bukovačkoj cesti u Maksimiru. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije prostrane spavaće sobe, kupaone i gostinjskog toaleta. Stanu pripada i ostava te prostrano dvorište. Potpuno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zapruđe, 255.000 €, 56,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ZAPRUĐE, 56 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 56 m2 na petom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1964. godine i ima ukupno osam katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, radne sobe(koja se lako može....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 57.47m2, na četvrtom katu zgrade s liftom (ukupno osam katova), u Novom Zagrebu-Utrina. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i vešeraja. Stan je kompletno adaptiran krajem 2023. godine,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more