• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park 90 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park 90 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park 90 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park 90 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.842 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • prizemlje
    • dvorište
    • 8.kat
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se prostran 4-soban stan s loggiom u visokom prizemlju zgrade na Malešnici. Stanu pripada i tavansko spremište. Površine je 85,49 m2, a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 83,78 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kajzerici smjestio se prekrasan, moderno i s puno ukusa uređen stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog života. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a njegova površina od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 410.000 €, 89,50 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostran i sunčan obiteljski stan Jordanovac ? 89,5 m² Na jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih lokacija, u mirnoj i zelenoj ulici Jordanovac, prodaje se prostran četverosoban stan površine 89,5 m², smješten na 8. i posljednjem katu kvalitetne armirano-betonske zgrade s dva lifta,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park 90 m2 zadnjih 7 dana'
263.655 €
263.655 €
263.655 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 91,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 91 m2 + TERASA 70 m2, 5-soban Prodaje se peterosoban stan, ukupne površine 91 m2 na trećem katu zgrade s liftom. Zgrada je građena 1975. godine te ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 4....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRILIKA: Prodajemo prostrani 4-sob. stan od 86m2, smješten u visokom prizemlju kvalitetne stambene zgrade (gradnja Pionira 1992.g.), odlična lokacija na Malešnici. Stan se odlikuje praktičnim rasporedom: hodnik, četiri zasebne sobe, (tri sobe + dnevni boravak), blagovaona s opremljenom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 259.000 €, 96,16 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran i moderno renoviran 3-sobni stan površine 96 m² u mirnom dijelu Gornje Dubrave, Zagreb. Stan se nalazi na 2. katu manje stambene zgrade te je kompletno renoviran 2025. godine. - Sastoji se od 2 spavaće sobe, velikog i svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 285.000 €, 97,46 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U zoni na par minut od Korza imamo odličan stan s visokim stropovima. Stan je održavan, sa mnogo mogućnosti. Ima lijepe komforne tri sobe, kuhinju sa blagavaonicom, kupaonicu, toalet, hodnik i ulazni balkon. Dio stana gleda na unutarnje dvoriste, a dio je prema ulici. DOKUMENTI ISHODOVANI.....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Duilovo, 524.326 €, 97,95 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi trosoban stan koji se nalazi u prizemlju zgrade, unutar modernog projekta Sunny Cliff Residence, smještenog u neposrednoj blizini mora. Ovaj prostrani stan idealan je za obiteljski život, dugoročno stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od: ulaznog....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Table, 390.000 €, 81,93 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom gradskom predjelu Table, na četvrtom katu bez lifta, uredno održavane zgrade sa samo 9 stanova, prodaje se ovaj izuzetno sunčan i prostran stan. Zbog svoje pozicije na zadnjoj etaži, stan pruža maksimalnu privatnost i mir, bez buke iz susjednih stanova. Stan je orijentiran....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com