• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park 70 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park 70 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park 70 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park 70 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.913 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji.Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosobni stan na traženoj lokaciji na Podmurvicama površine od 74 m², smješten u prizemlju zgrade starije gradnje. ?Unutrašnjost stana prošla je temeljitu rekonstrukciju s potpuno zamijenjenim instalacijama struje, vode i odvodnje. Ugrađena je nova PVC stolarija, a kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan pun svjetla i potencijala s prekrasnim otvorenim pogledom Na odličnoj lokaciji smješten je ovaj prostran i iznimno svijetao stan koji pruža osjećaj topline i ugode već pri prvom ulasku. Velike staklene površine osiguravaju obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana, dok otvoreni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park 70 m2 zadnjih 7 dana'
350.000 €
350.000 €
212.000 €
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 315.000 €, 70,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan NKP 70 m² smješten na 12. katu kvalitetno građene stambene zgrade u zagrebačkom naselju Črnomerec ? Keglić. Stan je južno-zapadne orijentacije, što omogućuje obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 309.000 €, 70,11 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

***Sve informacije na broj: 098 225 010*** Stan za prodaju - Volovčica Odlična prilika za ugodan obiteljski život na traženoj i izvrsno povezanoj lokaciji. Smješten na 1. katu uredne stambene zgrade s liftom, stan pruža funkcionalan raspored, obilje prirodnog svjetla i ugodan prostor....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 69,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka sjever prodaje se prekrasan 2-soban stan na drugom katu površine 69m2 sa mogućnošću preuređenja u dvije stambene jedinice. Stan se sastoji od kuhinje sa blagavaonom i dnevnim boravkom,spavaće sobe,kupaonice sa WC-om,balkona,loggie ,šupe.U stanu postoje dva sanitarna čvvora....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S12 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krnjevo, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji stana na Krnjevu sa otvorenim pogledom na Kvarner. Stan je potpuno adaptiran prije pet godina. Sve prostorije su orijentirane prema jugu te obiluje dnevnim svjetlom. Sastoji se od ulaznog hodnika , kuhinje i blagovaonice sa dnevnim boravkom kao jednom zajedničkom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,10 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju. Trosoban stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 334.330 €, 67,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Črnomerec, trosoban stan s loggiom 67 m2 u sklopu novogradnje od 187. stanova, s KONE liftom, na izvrsnoj lokaciji.Stan se nalazi na 6. katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice s izlazom na loggiu veličine 4,79 m2 (3,59 m2), dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 307.924 €, 66,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja Remete, 3 stana. Stan 3 nalazi se na uvučenom katu i predstavlja najekskluzivniju jedinicu u rezidenciji.Velika terasa pruža pogled na park-šumu i Sljeme, stvarajući doživljaj kuće u prirodi.Unutarnji prostor čine dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 349.000 €, 74,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno uređen i moderno namješten stan površine 74 m² u zagrebačkom naselju Gajnice, smješten na 1. katu kvalitetne i održavane stambene zgrade. Stan ima balkon i pripadajuće spremište te je spreman za useljenje odmah, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Vlasništvo je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 293.850 €, 65,30 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu Gornje Dubrave, u modernoj urbanoj vili trenutno u roh-bau fazi izgradnje, nalazi se elegantan i funkcionalan 3-soban stan ukupne površine 65,30 m². Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost modernog života, a sastoji se od: -open....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S14 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na traženoj lokaciji na Donjem Zametu u Rijeci, prodaje se uređen i funkcionalan stan tipa 2S+DB s pogledom na more i dodatnim vanjskim sadržajima. Stan ima 69,42 m² u dokumentaciji, dok u naravi raspolaže s približno 75 m² korisnog prostora. Nedavno je renoviran i uređen, te je spreman....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 279.000 €, 75,71 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

ŠKURINJE, NOVO U PONUDI!!!!!!! U neposrednoj blizini svih sadržaja prodajemo stan 3s+db od 75.71m2. Sastoji se od: - tri spavaće sobe - kuhinje s blagovaonom - dnevnog boravka - kupaone - ostave - balkona - drvarnice Nekretnina jako uredna, PVC stolarija, nova fasada na zgradi. Jug/Sjever....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lokve, 300.000 €, 64,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Preuređen i funkcionalan stan površine 65 m² smješten na 5. katu stambene zgrade bez lifta. Odličnog rasporeda i ugodne orijentacije sjever ? jug, stan pruža puno prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Sastoji se od ulaznog predsoblja, moderne kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni