• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije park lift 60 m2 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije park lift 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije park lift 60 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije park lift 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se odličan stan na Prečkom, kompletno adaptiran, moderan s dodatnim inovativnim rješenjima za što lagodnije život. Stan se nalazi na istočnoj strani zgrade na drugom katu s pogledom na zeleni park, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja za život. Zgrada je odlične kvalitete,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 199.251 €, 58,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S133 ? dvosoban na prvom katu s liftom, zatvorene površine 42,80 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m² (2,10)....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 285.844 €, 62,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj i zelenoj mikrolokaciji zagrebačke četvrti Maksimir prodaje se moderan trosoban stan (S03) na 1. katu manje urbane vile (zgrada B), te predstavlja idealan spoj privatnosti, suvremene arhitekture i neposredne blizine prirode. OSNOVNE INFORMACIJE ? Unutarnja površina: 52,63....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 275.000 €, 62,37 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan površine 62,37 m², smješten na 2. katu stambene zgrade s liftom u mirnom dijelu zagrebačkog naselja Dugave. Stan je vrlo dobro organiziran i pruža ugodan prostor za svakodnevni život. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 248.000 €, 62,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Svijetao 3s stan s liftom, 62 m, jug-zapad, pogled na park + spremište, Dugave Na prodaju je svijetao i funkcionalan 3-sobni stan površine 62,04 m, smješten na 5. katu zgrade s liftom, u mirnom i obiteljskom dijelu Dugava. Stan se ističe odličnim rasporedom i orijentacijom jugo-zapad,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 219.000 €, 60,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, SREDNJACI, 60 M2, 2 - SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 60 m2 na 1. katu stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1978. godine te ima ukupno 21 kat. Stan se sastoji od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice , zasebniog wc-a,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

0955569861 Lift je u procesu izgradnje. Blizina svih potrebnih sadržaja (škola, vrtić, crkva, dom zdravlja, dućani, pekare, park) PVC stolarija, parket Stan Zagreb Stenjevec Malešnica 60 m2 (prodaja).

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 224.288 €, 59,81 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt KARL PARK Ako ste ikad imali susjeda kojem ste mogli pokucati kad Vam je nešto zatrebalo i znate koliko je to neprocjenjivo ovo je mjesto gdje želite živjeti. Imajući na umu koliko nas suvremeni ritam života međusobno udaljava i minimalizira naš društveni život poslužili smo....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 250.000 €, 60,21 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 300.000 €
25.04.2026 - 270.000 €
22.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni, djelomično namješten stan u Gornjoj Dubravi, Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kuhinje, sobe, kupaonice, loggie, balkona, površine 48.73m2, i garažnog mjesta površine 15,30m2, ukupne korisne vrijednosti 60.21m². Stan se nalazi na 1.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 249.000 €, 59,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Dubravi, smjestio se ovaj pažljivo održavan dvosoban stan površine 59 m², idealan za sve koji traže spoj funkcionalnosti, udobnosti i praktične svakodnevice. Smješten na 1. katu uredne zgrade s liftom, stan pruža osjećaj toplog doma već pri prvom ulasku.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka park lift 60 m2 (116)
  • stan zagreb split rijeka najnovije lift 60 m2 (15)
  • stan zagreb split rijeka najnovije park 60 m2 (10)
  • stan zagreb split rijeka najnovije park lift (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more