• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije lift 1.kat što - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije lift 1.kat što - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije lift 1.kat što manje

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije lift 1.kat što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 197.500 €, 46,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Špansko, svijetao dvosoban stan površine 46 m2 u kvalitetnoj armirano-betonskoj na 1.katu zgrade. Lift je u pripremi.Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice s WC, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, stan ima odvojenu spavaću sobu i cijeli je orijentiran na jug. Stan ima ostavu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 127.600 €, 28,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se stanovi u zgradi od 32 stana u izgradnji, koja se sastoji od podzemne garaže s parkirnim mjestima, visokog prizemlja, prvog, drugog i trećeg kata. A energetski razred, ima lift koji ide od podzemne garaže do svih etaža, zgrada će biti priključena na gradsku kanalizaciju,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 131.680 €, 29,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 136.678 €, 32,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 130.860 € na 141.048 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stupnik, 141.048 €, 33,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 194.970 €
03.01.2026 - 130.860 €
25.03.2026 - 141.048 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 141.400 €, 35,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Resnik, jednostavan izlaz na Slavonsku aveniju, novogradnja35,35 m2, 2s stan s loggiom. Prodaja stanana prvom katu objekta sa19 stambenih jedinica, sastoji se od: predprostora, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka s blagavaonicom,loggie te1 spavaće sobe. Blizina svih sadržaja....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 144.102 € na 152.360 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 152.360 €, 41,29 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 137.193 €
28.09.2025 - 145.533 €
17.11.2025 - 144.102 €
16.03.2026 - 152.360 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novoj stambeno-poslovnoj zgradi sa liftom, adresa Franje Lučića 28A, Jankomir, u neposrednoj blizini stare Samoborske. Zgrada ima pet etaža: Podrum(-1): 18 garažnih parkirna mjesta Prizemlje: dva poslovna prostora sa zasebnim ulazima 1. Kat 2. Kat Uvučeni kat Mogućnost....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 144.172 € na 152.434 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 152.434 €, 41,31 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2025 - 137.193 €
28.09.2025 - 145.533 €
17.11.2025 - 144.172 €
16.03.2026 - 152.434 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 144.835 € na 153.135 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 153.135 €, 41,50 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2025 - 140.549 €
28.09.2025 - 149.093 €
17.11.2025 - 144.835 €
16.03.2026 - 153.135 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 180.000 €, 43,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, PREČKO, 43 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban stan površine 43 m2 na prvom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1977. godine i ima ukupno osam katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka/sobe, kuhinje i blagovaonice, kupaonice, hodnika i zatvorene lođe. Stanu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka lift 1.kat što manje (515)
  • stan zagreb split rijeka najnovije 1.kat što manje (31)
  • stan zagreb split rijeka najnovije lift što manje (56)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.