• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije kvalitetan - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije kvalitetan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije kvalitetan

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije kvalitetan" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 4.144 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trnje, 349.000 €, 74,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan u zgradi iz 1996.godine na atraktivnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Borovje. Ovaj prekrasan stan površine 75 m2 sastoji se od: -prostranog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -dvije spavaće sobe -kupaonice s WC-om -zasebnog WC-a -hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 350.000 €, 72,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 Prodaje se uredan i funkcionalan trosoban stan površine 72 m, smješten na 6. katu uredne i održavane stambene zgrade iz 1976. godine, u Super Andriji. Stan se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja adaptiran i funkcionalan 3S+DB stan smješten na odličnoj gradskoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima potrebnima za kvalitetan i dinamičan gradski život. Stan ukupne površine 75,39 m nalazi se na 2. katu uredne i održavane stambene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka najnovije kvalitetan'
240.000 €
350.000 €
360.000 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 52,63 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jako dobroj lokaciji u Stenjevcu, na adresi Samoborska cesta 134 F na trećem katu prodaje se prekrasan namješten stan. Stan je sjeverne orijentacije ali s puno svijetla i prekrasnim pogledom na Gajnice i Medvednicu. U stanu se trenutno ne živi te se prodaje namješten po dogovoru....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prostran i funkcionalan četverosoban stan površine 96,53 m² smješten je na 1. katu etažiranog stambenog objekta s ukupno četiri stana, na mirnoj i zelenoj lokaciji u zagrebačkom naselju Vrapče, u neposrednoj blizini Vrapčanske ceste i svega nekoliko minuta od Ilice. Stan odiše ugodnom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 284.961 €, 61,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan površine 60,63 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

RIJEKA GORNJA DRENOVA, moderan 2S+DB stan s balkonom, pogledom na zelenilo i more te 2 parkirna mjesta U ponudi je kvalitetan i komforan stan u novogradnji smještenoj na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Gornjoj Drenovi idealnoj za obiteljski život i sve koji žele spoj privatnosti,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 254.990 €, 66,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 66 m² u zagrebačkom naselju Srednjaci, smješten u neboderima Braće Domany. Stan se nalazi na 16. katu zgrade od ukupno 21 kata, a zgrada raspolaže s čak pet liftova, što osigurava dodatnu praktičnost i udobnost stanovanja. Stan je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 213.000 €, 54,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na odličnoj lokaciji na Zametu prodaje se uredan i funkcionalan stan površine 54 m², smješten u neboderu s novom fasadom. Stan je dobre katnosti, ima zapadnu orijentaciju te pruža lijep otvoren pogled na more i Učku, što prostoru daje puno prirodnog svjetla i ugodnu atmosferu tijekom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stana u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Kvatriću. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa zajedničkim dvorištem na korištenje, što pruža dodatnu praktičnost i ugodan boravak. Stan ukupne neto površine 72,10 m2 sastoji se od: - ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 186.000 €, 73,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja komforan 2S+DB stan na Pećinama, smješten u prvom redu do mora, s otvorenim pogledom na jug. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade te u naravi pruža znatno više prostora od upisane kvadrature. Stan je svijetao, ugodnog rasporeda i pruža velik potencijal za obiteljski....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan površine 35 m² u naselju Borongaj, na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji. Ovaj funkcionalan i ugodan stan sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevnog boravka -odvojene kuhinje s blagovaonicom -kupaonice s WC-om Stan pruža ugodan boravak uz vrlo dobru iskoristivost prostora....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 307.427 €, 65,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 137.000 €, 34,37 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 35 m² u naselju Borongaj, na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji, stan se nalazi na 4 katu bez lifta. Ovaj funkcionalan i ugodan stan sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevnog boravka -odvojene kuhinje s blagovaonicom -kupaonice s WC-om Stan pruža ugodan boravak....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 65,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno ugodan, svijetao i funkcionalan trosoban stan površine 65 m², smješten na 1. katu kvalitetne i uredno održavane stambene zgrade s liftom, na odličnoj lokaciji u naselju Vrbani. Stan odiše toplinom i ugodnom atmosferom, a zahvaljujući južnoj orijentaciji tijekom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica, 310.000 €, 86,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

MANOR predstavlja prostrani 3S klasični stan s garažom, okućnicom na uvijek traženoj lokaciji na Donjoj Vežici stambene površine 86,28 m. * Raspored prostorija: - tri sobe od kojih dvije imaju izlaz na balkon/lođu - kuhinja - blagovaonica - ostava - hodnik - kupaonica - zaseban wc....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 62,24 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaja, stan, Zagreb, Jarun, 2 soban, 62 m2, 2 lođe, 1.kat Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, izbe, hodnika i 2 lođe. U podrumu zgrade je pripadajuće spremište. Kvalitetan raspored prostorija, dvostrana orijentacija (S-J), puno dnevnog svjetla u prostoru,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 61,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosobni stan smješten u Krajiškoj ulici 17 u Zagrebu, u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od: ? dvije spavaće sobe ? zajedničke kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice ? kupaonice s WC-om ? lođe ? spremišta u podrumu Dodatne karakteristike: ? klima uređaj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 283.833 €, 60,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan površine 60,39 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan