• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije 70 m2 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije 70 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije 70 m2" pronađeno 70 nekretnina - prosječna cijena 4.149 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 74,23 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni trosobni stan na mirnoj lokaciji, u manjoj stambenoj zgradi, Fraterščica. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa stepeništem, prostranog dnevnog boravka i blagovaone te kupaonice na drugom katu, stubišta, dvije sobe i kupaonice u potkrovlju ukupne površine 74.23m2,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 314.000 €, 65,68 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se predivan, svijetao 3.-sob. stan u luksuznoj novogradnji na području Rudeša, u Aninoj ulici. Radi se o stanu A2 na drugom katu zgrade koja je trenutno u fazi gradnje. Zgrada ima lift i ukupno će se sastojati....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 65,45 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Smješten na četvrtom katu stambene zgrade u Zagrebu, ovaj stan od 65,45 m² odlikuje se karakterističnom podkrovnom arhitekturom koja prostoru daje toplinu i individualnost kakvu teško pronaći u standardnoj stambenoj gradnji. Krovni prozori prirodno osvjetljavaju svaki kutak, a parketni....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 285.000 €, 74,68 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, BELVEDER ? potpuno adaptiran stan na odličnoj lokaciji Na prodaju je vrlo lijepo uređen i potpuno adaptiran stan smješten na Belvederu, desetak minuta hoda od Korza i centra Rijeke. Smješten je u urednoj zgradi s novom fasadom i novim krovištem, na mirnoj strani odvojenoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 293.850 €, 65,30 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu Gornje Dubrave, u modernoj urbanoj vili trenutno u roh-bau fazi izgradnje, nalazi se elegantan i funkcionalan 3-soban stan ukupne površine 65,30 m². Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost modernog života, a sastoji se od: -open....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U ponudi agencije nalazi se iznimna nekretnina smještena u samom srcu Srdoča, jednog od najtraženijih i najkvalitetnijih stambenih kvartova. Ovaj stan predstavlja savršen spoj funkcionalnog rasporeda, privatnosti i neposredne blizine svih sadržaja potrebnih za ugodan svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 279.000 €, 75,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

REMAX centar nekretnina nudi u prodaju 3-soban stan od 76m2. Stan se nalazi u održavanoj stambenoj zgradi sa novom fasadom i krovom iz 2022.g. Smješten je na traženoj lokaciji, u naselju sa svim sadržajima u neposrednoj blizini. Idealna katnost, jugozapadna orijentacija dnevnih prostora....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S14 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Gornja Vežica, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

MANOR predstavlja funkcionalan 2S+DB stan smješten na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na istočnom dijelu grada, na Gornjoj Vežici, stambene površine 65 m². * Stan se sastoji od: - hodnika - kuhinje povezane s blagovaonicom - dnevnog boravka - 2 spavaće sobe - kupaonice - zasebnog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 257.000 €, 65,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja odličan 2S+DB stan smješten u mirnom i ugodnom okruženju na području Gornje Drenove, ukupne površine 65 m2. * Stan se sastoji od: - hodnika - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom - dvije spavaće sobe - kupaonice - balkona s pogledom na zelenilo i djelomičnim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja odličan obiteljski 3S+DB stan na uvijek traženoj lokaciji ? Srdoči. * Stan ima ukupnu površinu 75 m2, a sastoji se od: - hodnika - kuhinje s blagovaonicom - dnevnog boravka s izlazom na balkon - tri spavaće sobe - kupaonice. Nekretnina se nalazi na prvome katu te....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 65,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno ugodan, svijetao i funkcionalan trosoban stan površine 65 m², smješten na 1. katu kvalitetne i uredno održavane stambene zgrade s liftom, na odličnoj lokaciji u naselju Vrbani. Stan odiše toplinom i ugodnom atmosferom, a zahvaljujući južnoj orijentaciji tijekom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 320.000 €, 75,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban, prostrani stan za adaptaciju u Škrlčevoj ulici - Maksimir na trećem katu zgrade bez lifta s pogledom na osnovnu školu i dom zdravlja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, blagavaonice prozorom povezane s kuhinjom uz koju je ostava, dnevnog boravka, dvije prostrane....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

RIJEKA GORNJA DRENOVA, moderan 2S+DB stan s balkonom, pogledom na zelenilo i more te 2 parkirna mjesta U ponudi je kvalitetan i komforan stan u novogradnji smještenoj na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Gornjoj Drenovi idealnoj za obiteljski život i sve koji žele spoj privatnosti,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 259.000 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran stan smješten u samom srcu Rijeka, svega minutu hoda od Korza, što ga čini idealnim izborom za ugodan gradski život ili kao izvrsnu investiciju za turistički i dugoročni najam. Stan ukupne površine 64,70 m² nalazi se na 2. katu uredne zgrade s ukupno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja adaptiran i funkcionalan 3S+DB stan smješten na odličnoj gradskoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima potrebnima za kvalitetan i dinamičan gradski život. Stan ukupne površine 75,39 m nalazi se na 2. katu uredne i održavane stambene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 307.427 €, 65,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 229.000 €, 65,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

KONTAKT: +385 95 803 4788 (ANTONIJA) e-mail: agent3@bestcroatianproperties.com BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE!! Za prodaju prekrasan građanski trosoban stan visokih stropova, veličine 65m2 koji se nalazi u povišenom prizemlju kuće sa ukupno 2 kata. Smješten je na izvrsnoj lokaciji u Rogininoj....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja etažu kuće smještenu u samom centru Srdoča, u naravi 2S+DB stan s dvije garaže i velikom drvarnicom. Ukupna površina nekretnine iznosi 116 m, a sastoji se od stambenog dijela te pripadajućih dodatnih prostora. * Površina i pripadci: - stambeni prostor 75 m - dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 225.000 €, 64,81 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Šarmantan stan na drugom (zadnjem) katu manje zgrade s ukupno tri stana koji je 2003. nastao renovacijom zadnje etaže i proširenjem s krovnim kućicama. Tad su promijenjene i sve instalacije, ugrađeni dvoslojni PVC prozori i hrastovi parketi, zamijenjen krov i postavljena termo-izo....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 279.000 €, 75,71 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

ŠKURINJE, NOVO U PONUDI!!!!!!! U neposrednoj blizini svih sadržaja prodajemo stan 3s+db od 75.71m2. Sastoji se od: - tri spavaće sobe - kuhinje s blagovaonom - dnevnog boravka - kupaone - ostave - balkona - drvarnice Nekretnina jako uredna, PVC stolarija, nova fasada na zgradi. Jug/Sjever....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 295.000 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

kontakt: +385 95 803 4788 (Antonija) e-mail: agent3@bestcroatianproperties.com Bez agencijske provizije!* U samom centru Zagreba, u Draškovićevoj ulici, svega desetak minuta hoda od glavnog trga, prodaje se trosoban stan na 4.katu stambene zgrade, te predstavlja odličnu investicijsku....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Zagreb, Blato, namješten trosoban stan na 2. katu nove stambene zgrade zatvorene površine 64 m2 s prostranom nenatkrivenom terasom 36 m2 (9 m2) i vanjskim nenatkrivenim parkirnim mjestom 12,50 m2 (3,13 m2), ukupne neto korisne površine 76,13 m2.Stan se sastoji od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 290.000 €, 76,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Bulevard, na prodaju je iznimno atraktivan i moderno uređen stan smješten u prizemlju renovirane stare vile. Stan je površine 76,50 m², a kompletno je adaptiran 2015. godine (nove instalacije vode i struje, PVC stolarija), te pruža visok standard stanovanja na mirnoj i ugodnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 76,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji četverosobnog stan površine 76 m2 na trećem katu dobro održavane zgrade, sagrađene 1996. godine. Stan je adaptiran 2022. godine i sastoji se od 3 spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s ostavom, blagovaonice i dnevne sobe u jednom prostoru. Sljeme stropa je visoko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Jarun, dvososban stan u visokom prizemlju dobro očuvane i održavane zgrade s zasebnim ulazom, površine 63,17m.Sastoji se od: ulaznog hodnika, predprostora, spavaće sobe, kupaonice, open space dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom te loggie.Stan je renoviran, kompletno uređen vrhunskim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo novoadaptiran 1s+db od 65 m2 u strogom Centru grada. U stanu je promijenjeno SVE, potpuno je adaptiran i prodaje se kompletno namješten (osim hladnjaka). Trenutno je koncipiran kao jednosoban s dnevnim boravkom ali u originalu je dvosoban klasičan. Niži kat zgrade, južni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-69 (od ukupno 71)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan