• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije 3.kat što veće - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije 3.kat što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije 3.kat što veće

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije 3.kat što veće" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.106 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 320.000 €, 75,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban, prostrani stan za adaptaciju u Škrlčevoj ulici - Maksimir na trećem katu zgrade bez lifta s pogledom na osnovnu školu i dom zdravlja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, blagavaonice prozorom povezane s kuhinjom uz koju je ostava, dnevnog boravka, dvije prostrane....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 650.000 €, 153,90 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

MI NUDIMO ONO ŠTO DRUGE AGENCIJE NEMAJU !!! PRODAMO LUKSUZNI DVOETAŽNI STAN, CENTAR RIJEKE, NOVOGRADNJA (2006.) ? 153,90 m² (TERASA 25 m²) Ako ste sanjali o stanu u kojem će vam kava na terasi, sunce s juga i pogled na krovove Rijeke biti svakodnevnica ? dočekali ste priliku. Riječ....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vrapče, 435.000 €, 118,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.rivalitas.hr

Prodaje se četverosoban stan stambene površine 101,40m2, na 3. katu stambene zgrade od 3 kata, izgrađene 2022. godine.Sastoji se od:ulaznog predprostorahodnikadnevnog boravka s blagovaonicomkuhinjetri spavaće sobegarderobni prostorkupaonica + wcodvojeni wcdvije teraseStan se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka najnovije 3.kat što veće'
550.000 €
105.000 €
340.000 €
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 395.000 €, 105,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Palmotićevoj ulici. Nalazi se na trećem katu zgrade bez lifta u kojoj su treći i četvrti kat izgrađeni 1972. godine. Zelena naljepnica, armirano betonska gradnja rekonstruiranog dijela zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, kuhinje s izbom, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 295.000 €, 96,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji odličnog stana u samom centru Rijeke ? 96 m², visoki stropovi, kompletno renoviran, manje od 5 minuta hoda do Korza. Stan s karakterom koji se gradi godinama ? visoki stropovi, velike prostorije i moderan raspored. Zanimljiva pozicija: do stana se hoda kat i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 259.500 €, 79,40 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, SUŠAK ? Stan s loggiom i pogledom na more, 2SDB, 79m2 Na Sušaku, u širem centru Rijeke i nadomak svih važnih gradskih sadržaja, prodaje se svijetao i prostran stan koji nudi odličan spoj lokacije, pogleda na more i funkcionalnog rasporeda. Smješten je na trećem katu uredne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 357.000 €, 79,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Voltino, Zagrebačka cesta, moderan trosoban stan s lođom na 3.katu zgrade novije gradnje (2009), NKP 79,42m2 Sastoji se od: ulaznog hodnika s ugradbenim ormarom, dnevnog boravka otvorenog kocepta s kompletno opremljenom kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na lođu površine 9,62m2,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 76,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji četverosobnog stan površine 76 m2 na trećem katu dobro održavane zgrade, sagrađene 1996. godine. Stan je adaptiran 2022. godine i sastoji se od 3 spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s ostavom, blagovaonice i dnevne sobe u jednom prostoru. Sljeme stropa je visoko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDUJE PRI PRODAJI ORGINAL TROSOBNOG STANA KVADRATURE 63 M2U NASELJU SREDNJACI I ULICI SREDNJACI NA 3 KATU OD 8 S LIFTOM ZA 270000 .GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU , BALKON NEMA ,ORIJENTACIJE JE ISTOK-SJEVER , U KUPAONI JE KADA, STAN JE POTPUNO NAMJEŠTEN, I IMA....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 224.990 €, 62,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Lokacija: Jankomir, Samoborska cesta 155 Kvadratura: 62,10m2 + PM 12,5m2 Kat: 3. Kat od 3 nema lift. Prodaje se trosoban stan na Samoborskoj cesti. Grijanje je centralno. Stan je kompletno renoviran i useljiv. Zgrada ima uporabnu dozvolu, moguća je kupnja kreditom banke. Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 52,63 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jako dobroj lokaciji u Stenjevcu, na adresi Samoborska cesta 134 F na trećem katu prodaje se prekrasan namješten stan. Stan je sjeverne orijentacije ali s puno svijetla i prekrasnim pogledom na Gajnice i Medvednicu. U stanu se trenutno ne živi te se prodaje namješten po dogovoru....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDJUE PRI PRODAJI 2 SOBNOG STANJA NOVIJE GRADNJE OD 46 M2 NA 3 KATU ZGRADE OD 3 KATA, IZNAD STANA SE NALAZI KOSI KROV, A NE RAVNI. NALAZI SE U NAŠIČKOJ ULICI,GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU, IMA VELIKU NATRIVENU TERASU. ORIJENTACIJEJE I - Z, TE ŠUPU KOJA SE....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com