• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka moderan 100 m2 Zadnjih 7 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka moderan 100 m2 Zadnjih 7 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka moderan 100 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka moderan 100 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.487 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • bazen
    • adaptiran
    • 2.kat
    • park
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Brajda, 435.000 €, 103,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

PRODAJA ? LUKSUZAN STAN BANDEROVO, RIJEKA ? 103 m² Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Banderovu prodaje se vrhunski luksuzno uređen stan površine 103 m² u novogradnji iz 2023. godine. Stan je kompletno dizajnerski namješten namještajem rađenim po mjeri koji ostaje u cijeni zajedno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 365.000 €, 100,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i povišenoj lokaciji u Podsusedu prodaje se moderan trosoban stan koji spaja ono što se u Zagrebu sve rjeđe nalazi u istom paketu: otvoren panoramski pogled, dvije prostrane terase, garažno parkirno mjesto, vanjsko parkirno mjesto i mirno okruženje bez gradske buke. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 259.000 €, 96,16 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran i moderno renoviran 3-sobni stan površine 96 m² u mirnom dijelu Gornje Dubrave, Zagreb. Stan se nalazi na 2. katu manje stambene zgrade te je kompletno renoviran 2025. godine. - Sastoji se od 2 spavaće sobe, velikog i svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka moderan 100 m2 zadnjih 7 dana'
298.000 €
298.000 €
298.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 478.000 €, 101,32 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PODAJA NOVOGRADNJA PENTHOUSE TREŠNJEVKA, TREŠNJEVKA SJEVER, stan je izveden po najvećim standardima, prati moderan i suvremen način života. Odličan raspored prostorija. Četverosoban stan na visokom drugom katu površine 101,32 m2 s nenatkrivenom terasom 7,21 m2 Uz stan je na parceli....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 378.000 €, 97,98 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Daje se na prodaju atraktivan dvoetažni penthouse u novogradnji, smješten u mirnom dijelu naselja Stenjevec ? Vrapče, na lokaciji koja pruža odličnu povezanost s ostatkom grada i blizinu svih važnih sadržaja. Stan se posebno ističe velikim staklenim stjenkama koje prostoru daju iznimnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 330.000 €, 103,72 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u urbanoj vili izgrađenoj 2011. godine. Stan se prodaje kompletno namješten kao što je na slikama. Stan je ukupne brutto kvadrature 103,72 m2, a NKP 82,72 m2. Zgrada se nalazi u Podsusedu. Blizina vrtića i osnovne škole, svega pet minuta hoda. Stanica za vlak i autobus....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 295.000 €, 96,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji odličnog stana u samom centru Rijeke ? 96 m², visoki stropovi, kompletno renoviran, manje od 5 minuta hoda do Korza. Stan s karakterom koji se gradi godinama ? visoki stropovi, velike prostorije i moderan raspored. Zanimljiva pozicija: do stana se hoda kat i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 383.508 €, 106,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U sklopu novog stambenog projekta u zagrebačkom naselju Blato prodaje se stan na 1. katu ukupne NKP površine 106,53 m², od čega zatvoreni stambeni dio iznosi 91,34 m². Stan je funkcionalno i moderno organiziran te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe te open space koncepta kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 396.000 €, 106,11 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 315.000 €, 107,32 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvoetažni stan ukupne površine 107,32 m², smješten u mirnoj ulici u blizini kampusa Borongaj, idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan se proteže na dvije etaže i odlikuje se odličnim rasporedom: Donja etaža uključuje moderno uređenu kuhinju s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vojak, 300.000 €, 92,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi Mediator nekretnina pronađite stan na Vojaku! Ovaj prostran i moderno uređen stan površine 92 m² smješten je na drugom katu manje stambene zgrade, na izvrsnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, tri sobe, dvije kupaonice, kuhinje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me