• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka moderan što veće najnovij - GoHome
  • stan zagreb split rijeka moderan što veće najnovij - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka moderan što veće najnovije do 70 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka moderan što veće najnovije do 70 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.903 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • okućnica
    • parking
    • 1.kat
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Krimeja, 290.000 €, 76,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Bulevard, na prodaju je iznimno atraktivan i moderno uređen stan smješten u prizemlju renovirane stare vile. Stan je površine 76,50 m², a kompletno je adaptiran 2015. godine (nove instalacije vode i struje, PVC stolarija), te pruža visok standard stanovanja na mirnoj i ugodnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S14 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 349.000 €, 74,91 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u zgradi iz 1996.godine na atraktivnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Borovje. Ovaj prekrasan stan površine 75 m2 sastoji se od: -prostranog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -dvije spavaće sobe -kupaonice s WC-om -zasebnog WC-a -hodnika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka moderan što veće najnovije do 70 m2'
186.638 €
159.000 €
227.115 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji.Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 285.000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

BELVEDER NOVO 70 m2 ! Prodajemo odličan moderan stan površine 70 m2. Nalazi se na dobroj mikrolokaciji, blizu centra grada, a ipak u mirnom i lijepom okruženju. Bitno je naglasiti da stambena zgrada ima novi krov i fasadu. Stan se sastoji od velikog dnevnog otvorenog dijela kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 320.000 €, 68,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Vlaška ulica, u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga, smješten na 11. katu održavane zgrade s liftom i prekrasnim panoramskim pogledom na cijeli Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe i kupaonice, a postoji i mogućnost spajanja kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 293.850 €, 65,30 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu Gornje Dubrave, u modernoj urbanoj vili trenutno u roh-bau fazi izgradnje, nalazi se elegantan i funkcionalan 3-soban stan ukupne površine 65,30 m². Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost modernog života, a sastoji se od: -open....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

RIJEKA GORNJA DRENOVA, moderan 2S+DB stan s balkonom, pogledom na zelenilo i more te 2 parkirna mjesta U ponudi je kvalitetan i komforan stan u novogradnji smještenoj na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Gornjoj Drenovi idealnoj za obiteljski život i sve koji žele spoj privatnosti,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 285.000 €, 60,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan 2S+DB stan na odličnoj lokaciji Srdoči, smješten u kvalitetnoj novogradnji izgrađenoj 2019. godine. Stan je pažljivo uređen, a veliki dio namještaja je rađen po mjeri kako bi se maksimalno iskoristio prostor i osigurala funkcionalnost te ugodan boravak. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 199.000 €, 56,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaja stana ? Mlaka | 3-soban stan s dnevnim boravkom | 57 m² | renovirano | odlična investicija Mlaka, prodaje se funkcionalan i moderno uređen 3-soban stan s dnevnim boravkom ukupne površine 57 m². Zahvaljujući izvrsnom rasporedu prostora, stan nudi maksimalnu iskoristivost te....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Mir, komfor i kvaliteta gradnje ? 3-soban stan u novogradnji U mirnom i ugodnom okruženju Novog Zagreba, okruženom obiteljskim kućama i zelenilom, nalazi se ovaj moderno projektiran trosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Stan je idealan za obiteljski život, ali i za sve koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Zagreb! Stupnik! Prodaje se moderan stan s vrtom u novogradnji u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? novi projekt od ukupno 18 stanova! Stan se nalazi u novom projektu koji obuhvaća tri manje stambene zgrade, svaka sa svega 6 stanova, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Površina....