• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka lift barem 60 m2 zadnjih - GoHome
  • stan zagreb split rijeka lift barem 60 m2 zadnjih - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka lift barem 60 m2 zadnjih 14 dana održavan

  • Za upit "stan zagreb split rijeka lift barem 60 m2 zadnjih 14 dana održavan" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.303 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 269.999 €, 61,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Simpatičan obiteljski trosoban stan površine 64m2 smješten na trećem katu stambene zgrade s liftom u naselju Srednjaci, Trešnjevka jug. Stan se nalazi na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji te je idealan za obiteljski život ili kao sigurna investicija za najam. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 249.000 €, 60,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan od 60 m², smješten na 1. katu uredne zgrade s liftom (1993.), u mirnom i ugodnom dijelu Dubrave ? Poljanice IV. Stan je izuzetno dobro održavan i spreman za useljenje. Prije dvije godine ugrađena je nova PVC stolarija (prozori i balkonska vrata), a zamijenjeni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka lift barem 60 m2 zadnjih 14 dana održavan'
235.800 €
235.800 €
260.000 €
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 61,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se ugodan 3-soban stan površine 61,29 m, smješten na 3. katu stambene zgrade s liftom na traženoj lokaciji na Srednjacima. Stan ima vrlo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 59,34 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Održavan, komforan dvosoban stan u zgradi liftom, građene 2008. g., koja se nalazi u neposrednoj blizini javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja. Nalazi se na 6. katu (od ukupno 8) i odlične je jugozapadne orijentacije, radi čega je pun dnevnog svjetla i ima lijep pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 249.000 €, 59,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Dubravi, smjestio se ovaj pažljivo održavan dvosoban stan površine 59 m², idealan za sve koji traže spoj funkcionalnosti, udobnosti i praktične svakodnevice. Smješten na 1. katu uredne zgrade s liftom, stan pruža osjećaj toplog doma već pri prvom ulasku.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 388.000 €, 79,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalan, svijetao i izuzetno očuvan trosoban stan odličnog rasporeda, smješten u urednoj i održavanoj zgradi s liftom i dva ulaza (prednji i stražnji). Stan je trostrane orijentacije (jug?sjever?istok), što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 230.000 €, 82,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Belveder-lijep, komotan i održavan trosoban stan na 4.katu zgrade s liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a, ostave i lođe. Nova stolarija. Centralno grijanje. Odličan i za invalidne osobe jer nema stepenica. Do grada....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 260.000 €, 55,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novouređen i funkcionalan stan površine 55 m², smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom. Stan je uredan, održavan i prodaje se potpuno namješteen, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Nalazi se na Trgu Stjepana Konzula. Stan se sastoji od: * ulaznog hodnika * kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SLOBOŠTINA centar - prodaje se prostrani 2-sobni stan površine 55m2, na 3. katu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: - prostrane dnevne sobe s većim blagovaonskim stolom - kuhinje s manjim blagovaonskim stolom - spavaće sobe - kupaonice s wc-om - ulaznog hodnika - manje lođe....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 550.000 €, 113,29 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Centar! Prostran stan na vrhunskoj lokaciji u samom centru grada - prilagodljiv različitim životnim potrebama. Stan ukupne površine 113,29 m² sastoji se od dnevne sobe, dvije spavaće sobe, kuhinje, dodatne kuhinje, dvije kupaonice, zasebnog WC-a, hodnika i balkona. Posebna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr